زورگیری بسیار وحشیانه از عابر پیاده در محله ای از تهران

زورگیری وحشیانه .

این زور گیری در تهران اتفاق افتاده. زورگیری بسیار وحشیانه از عابر پیاده در محله ای از تهران.

انسان چطور و چگونه جرأت اعتراف پیدا مى‏ کند تا با قبول خطاء و اشتباهاتش خود را، براى جبران خسارت هاى آنها آماده مى سازد؟ چگونه است که این زورگویی ها در جامعه زیاد شده است.

ج: عامل اصل این قدرت و شجاعت وجود عدالت است که به اعتدال روانى تعبیر مى کنند و چون داراى شعور و عقل است به خود اجازه نمى دهد در شکست و ناموفقیت و یا خسارت هاى زندگى دیگران را متهم کند بلکه با آگاهى از وضعیت خویش، اقرار مى‏کند همه خسارت و ناموفقیت ها را، خودم، به وجود آورده ام.

زورگیری وحشیانه

چون زیبنده نیست کسى که مدعى مقام انسانى است، تخلفات و خطاهایش را نبیند و آنچنان خود را مبّرا بداند ، که هیچکس جرأت تذکر دادنش را، نداشته باشد.

مثال روشن: در شکست خویش اغلب جوانان قدرت اعتراف، در مقابل خطاهاى خود را ندارند و تلاش مى کنند علل و عوامل دیگرى، ماند بى اعتنایى والدین، دوستان ناباب، محیط و … را متّهم سازند در حالى که، اولًا اینگونه عوامل در نار همه جوانان وجود دارد ولى چرا هم آنها چنین نمى گویند و چه طور عده اى موفق مى شوند؟

ثایناً با متهم ساختن دیگران، درد شما درمان پیدا نمى ‏کند، چه کسى با زور و نیزه تو را به سیگار کشیدن و مواد مخدر و بى بند و بارى، درس نخواندن و … وادار کرد، آیا غیر از این است که همه آنها با رضایت و علاقه مندى صورت گرفته است؟

دیگر لینک ها:

لحظه دستگیری یک داعشی در عراق، چطور التماس می کند.

رفتار وحشیانه و خشونت مربی مهد کودک با طفل ۸ ماهه را ببینید

جزئیات تجاوز جنسی به الهام ستاکی توسط مهدی فلاحتی در صدای آمریکا

فساد جنسی ترامپ و حرف های غیر اخلاقی ترامپ درباره دخترش

کلیپ سرا وب‌سایت

نظرات بسته شده است.