فیلم واقعی و عاقبت دختری که فریب رابطه جنسی خورد

فیلم تجاوز جنسی

تجاوز جنسی به دختر بیچاره در تهران

آن چه در کلیپ زیر می بینید، آثار تجاوز جنسی به دختران ساده و جوان می باشد، دخترانی که با وعده های دروغین و ظاهری سریع فریب می خورند. و عفت و ناموس خود را فراموش می کنند.با یک لحظه غفلت به انواع گناهان جنسی کشیده می شوند. با یک لحظه غفلت بکارت و آبروی خود را از دست داد. اما الان هم پشیمان است ولی پشیمانی که سودی ندارد. عاقل اول فکر می کند و بعد عمل می کند ولی نادان اول عمل می کند و بعد فکر می کند.

چه اتفاقی می افتد که یک فرد به تجاوز جنسی تن می دهد .

به راحتی پرده بکارت خود را آن هم با حرام پاره می کنند.وای بر آنها

چه طوری حاضر می شوند به تجاوز جنسی تن دهند و عفت و شرف خود را نابود کنند.

تجاوز جنسی و زنا . پاره کردن بکارت دختران از راه غیر شرعی

در کلیپ زیر هم می توانید ببینید که در یکی از کوچه های خلوت تهران دختر جوان و مانتویی مورد تجاوز، مرد لات و مست واقع می شود.دختری مانتویی که توسط مرد مست خوابانده شد و….

برای دیدن کلیپ چند لحظه صبر کنید.به همین راحتی تجاوز جنسی واقع می شود و پرده بکارت در اثر غفلت پاره می شود.

فیلم عبرت آموز تجاوز جنسی به دختر جوان و باکره

چگونه زن را ارضای جنسی کنید؟ مخصوص متاهلین. کاملا و با دقت کلیپ زیر را نگاه کنید

تجاوز جنسی.

دخترانی که تا پول جلو چشم آنان بگیرد، همه چیز را فراموش می کنند، هم خانواده هم زندگی و هم والدین و مم تر از همه خدا و دین را. دخترهایی که حاضر نمی شوند ازدواج موقت کنند یا صیغه بشوند ولی انواع فحشا را مرتکب می شوند.

اگر لحظه ای به اعمال زشت خود و به عاقبت گناهان خود نگاه کنند می بینند که این اعمال جنسی کثیف فقط زندگی آنان را تباه می کند. چرا حاضر هستند که این طوری با خود رفتار کنند؟ واقعا چرا؟

این ها ساده هستند و عقل و هوششان فقط شهوت است و بس. این فیلم را تا آخر ببینید تا مایه عبرت باشد.

منبع: تنظیم خانواده/بیتوته

دیگر لینک ها:

مردی که زنده شد و بعد از زنده شدن از اتفاقات شب اول قبر سخن گفت+فیلم

ماجرای جالب حاج آقا قرائتی از رابطه جنسی حرام زن و شوهری در مکه

ماجرای زن تازه عروس که بعد از سه ماه عروسی زایمان کرد+فیلم

روسری بستن بسیار عجیب خانم ها که واقعا احمقانه است

سگ های قیمتی چهار میلیارد تومانی را که جزء گران ترین حیوانات دنیا هستند را ببینید.

علائم هایی در بدن که نشانه سرطان معده است+راه درمان این بیماری در طب سنتی

لحظه دستگیری یک داعشی در عراق، چطور التماس می کند.

رفتار وحشیانه و خشونت مربی مهد کودک با طفل ۸ ماهه را ببینید

جزئیات تجاوز جنسی به الهام ستاکی توسط مهدی فلاحتی در صدای آمریکا

فساد جنسی ترامپ و حرف های غیر اخلاقی ترامپ درباره دخترش

با یک لحظه غفلت آبرو و بکارت خود را از دست می دهند.

تجاوز مرد هوسران شیطان صفت با دختر خودش در حمام! ۱۸+

تجاوز مرد هوسران شیطان صفت با دختر خودش در حمام! 18+

مرد هوسران ۴۱ ساله در اقدامی زشت به دختر خودش در حمام تجاوز کرد و با او رابطه جنسی انجام داد. این دختر باکره که با زور مجبور بود با پدرش رابطه جنسی داشته باشد به مدت ۴ سال تحت تجاوز قرار میگرفت و سر انجام پدرش به ۱۵۰۰ سال حبس محکوم شد.

تجاوز جنسی یک پدر به دخترش به مدت ۴ سال!

یک مرد ۴۱ ساله آمریکایی از ایالت کالیفرنیا به جرم تجاوز جنسی به دختر نوجوان خود به ۱۵۰۳ سال زندان محکوم شد. این طولانی‌ترین دوره محکومیتی است که تاکنون در این ایالت برای یک مجرم در نظر گرفته شده است.

قاضی «ادوارد سارکیسیان» در حکم خود، فرد محکوم را “خطری برای جامعه” معرفی کرده و عنوان کرده است که او در دوران دادرسی هرگز از عمل شنیع خود ابراز ندامت و پشیمانی نکرد.

به گفته قاضی پرونده، مجرم از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ به مدت ۴ سال دختر نوجوان خود که اکنون ۲۳ ساله است را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است.

محکومیت پدر شیطان صفت و هوس باز

حکم دادگاه کالیفرنیا در تقابل آشکار با حکم صادره درباره یک پرونده مشابه در ایالت مونتانا است. دادگاه مونتانا چندی پیش برای مردی که در این ایالت به دختر ۱۲ ساله خود تجاوز کرده بود هیچ محکومیتی در نظر نگرفت.

در واقع، وی ابتدا به ۳۰ سال حبس تعزیری محکوم شد؛ اما به دلیل اقرار به جرم خود، محکومیت او به ۶۰ روز کاهش یافت و قاضی با توجه به اینکه وی تا زمان صدور حکم ۱۷ روز را در بازداشتگاه گذرانده بود، مابقی دوره محکومیت دو ماهه او را نیز بخشید.

قاضی سارکیسیان در حکم خود آورده است چنانچه مرد ۴۱ ساله کالیفرنیایی نیز پس از فرار دخترش از خانه و شکایت علیه او به جرم خود اقرار کرده بود، با یک محکومیت ۲۲ ساله مواجه می‌شد؛ اما او با وجود ۴ سال تجاوز به دخترش هرگز به جرمی که مرتکب شده بود اقرار نکرد.

منبع: تاپ ناز

کلیپ سرا وب‌سایت

‫2 نظر

 • http://www.parsnaz.com/images/2015/10/520134578.jpg

  روزی ۳۰ بار به من تجاوز می شد

  دخترک وقتی ۱۱ ساله بود تصور نمی کرد در پی محبتهای بی دریغ پسر ۲۲ ساله ای که باو میگفت عاشقش است ، چه نقشه ای نهفته باشد . به گزارش پارس ناز اگر خودش نمیگفت باورت نمیشد تنها ۱۵ سال داشته باشد . رنجهای او اما از سنش بزرگترند

  کارلا خاسینتو میگوید «دختران زیر سن قانونی اغفال شده و از خانواده‌هایشان دور نگه داشته میشوند. گوش دادن به حرف‌هایم کافی نیست. شما باید درک کنید چه اتفاقاتی در آن چهار سال به سر من آمد و چشمانتان را خوب باز کنید.»

 • زورگیری و تجاوز جنسی به زنان و دختران در جاده های ساری

  http://cdn33.akairan.com/files/images/20178/2017830163057774670a.jpg

  اقدامات پلیسی برای به دست آوردن ردی از این جوان پس از ادعای تلخ دختر جوانی در دستور کار مأموران قرار گرفت. این دختر در مراجعه به مأموران پلیس میاندرود در استان مازندران گفت: چند روز پیش برای رفتن به خانه کنار خیابان ایستاده بودم که خودرویی مقابلم توقف کرد. با توجه به اینکه مسافرکش های زیادی در این مسیر هستند و بارها دیده بودم که مسافران سوار این خودروها می شوند فاقد هیچ شکی سوار خودرو شدم.
  به گزارش آکاایران: بعد از مسافتی ناگهان راننده مسیرش را بسرعت تغییر داد، وقتی اعتراض کردم او با چاقویی که همراه داشت تهدید کرد اگر داد و فریاد کنم مرا خواهد کشت و ترسیدم تا اینکه مرا به منطقه خلوتی برد. در آنجا هر چه التماس کردم بی فایده بود و او مرا تسلیم نیت شوم خود کرده و بعد از آنکه دار و ندارم را سرقت کرد مرا از خودرویش بیرون انداخت و گریخت.
  این دختر که بشدت ترسیده بود تنها توانست اطلاعاتی از نشانی های ظاهری راننده در اختیار مأموران قرار دهد.
  مأموران که با دستور قضایی اقدامات گسترده ای را برای به دست آوردن ردی از این مرد شرور در دستور کار خود قرار داده بودند، در مرحله نخست بررسی های خود اقدام به طراحی تصویر رایانه ای از وی کردند.
  در مرحله دوم از تجسس های پلیسی، کارآگاهان مشخصات ارابه این شیطان را بررسی کرده و تیم های گشت نامحسوسی را برای ردیابی راننده و خودرو به کار گرفتند.
  با این اقدامات بود که مأموران پلیس بعد از چند روز موفق به ردیابی مسیر تردد جوان فراری شدند.
  آنان با به دست آوردن این اطلاعات دریافتند که این شکارچی دختران در بابلسر تردد دارد بنابراین با دستور قضایی مخفیگاه وی را در بابلسر تحت محاصره خود در آورده و او را بازداشت کردند.
  این پسر که باور نداشت از سوی پلیس شناسایی شده باشد در مراحل نخستین بازجویی ها با ادعای اینکه از ماجرای آدم ربایی ها و نیت های شوم برای دختران مسافر بی اطلاع است، سعی کرد مسیر تحقیقات مأموران را به گمراهی بکشاند اما وقتی دید پلیس مدارک غیرقابل انکاری دارد راز اقدامات سیاهش را فاش کرد و لب به اعتراف گشود.
  سرهنگ نصیری فرمانده پلیس میاندرود، در این باره به تشریح جزئیات حادثه پرداخت و گفت: در پی اعلام شکایت چند زن مبنی بر اینکه در مسیر محورهای مواصلاتی به میاندرود سوار خودروی مسافرکش شده و راننده پس از چند کیلومتر ناگهان به جاده های فرعی تغییر مسیر داده و اقدام به مزاحمت و انجام رفتار و حرکات سیاه می کرد و با سرقت تلفن همراه، آنان را در گوشه خلوتی رها می کرد تحقیقات پلیسی کلید خورد.
  سرهنگ نصیری افزود: مأموران پلیس آگاهی تحقیقات گسترده خود را آغاز کردند و باتوجه به چهره نگاری از وی و تصاویر دوربین های مداربسته، خودروی مسافرکش را شناسایی کردند و راننده را تحت تعقیب قرار دادند.
  وی خاطرنشان کرد: پلیس در عملیاتی ضربتی با دستور قضایی محل تردد و مخفیگاه این مرد را در شهر بابلسر شناسایی و شکارچی دختران مسافر را در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند. سرهنگ نصیری در پایان خاطرنشان کرد: زنان برای پیشگیری از وقوع جرایم مشابه از سوار شدن به خودروهای خارج از سرویس تاکسیرانی خودداری کرده و سعی کنند از خودروهای عمومی استفاده کنند
  .
  منبع : saten.ir

 • نظرات بسته شده است.