کد مطلب:568

بازی کودک با آلت جنسی خود

2+

آلت جنسی کودک

بازی های جنسی کودکان- بازی کودک با آلت جنسی. آیا بازی کودک با آلت جنسی خود امری طبیعی است. خیلی از مادرها و پدرها از این مساله سوال می کنند که کودک دست به آلت جنسی خود می زند و بسیار با آن بازی می کند در این صورت چه وظبقه ای من دارم نسبت به این کار فرزندم.

ناراحت نباشید فقط کافی است دستوری که در  کلیپ زیر آمده است را اجرا کنید. این کلیپ توسط کارشناس کودک بیان شده است لذا از دست ندهید. صحبت های جالب و زیبایی این خانم کارشناس درباره بازی کودم با آلت تناسلی خود دارد.

بچه ها به خاطر کنجگاوی که دارند، هر روز سعی می کنند چیزی جدیدی را از جمله آلت تناسلی خود کشف کنند و لذا به بهانه های مختلف سعی در کشف و جستجوی آن دارند. مهم این است که پدر و مادر بدانند که چه عکس العملی در برابر این کار فرزندشان داشته باشند. در کلیپ بالا کارشناس کودک کاملا شما را در این زمینه راهنمایی می کند که چه رفتاری با کودکان در این باره داشته باشید.

یادتان باشد تنبیه در این زمینه کاری منطقی نیست لذا سعی کنید اول خونسردی ود را حفظ کنید و بعد اقدام کنید. شاید خود شما هم در کودکی همینطور بودید. لذا دقت کافی در این زمینه باید کرد از هر اقدام عجولانه ای باید پرهیز کرد.

یکی از بازی هایی که کودکان به انجام آن علاقه دارند، بازی با آلت تناسلی شان است، اما این کار برای والدین ناخوش است، بعضی از والدین با تندی با این مساله برخورد می کنند و بعضی دیگر نمی دانند چه رفتاری باید در این مساله با کودک داشت.

تنبیه هایی که بعضی افراد می کنند. وقتی والدینی می بینند که بچه با آلت تناسلی بازی می کند، قاشق داغ پشت دست بچه می زنند و یا بچه را شدیدا دعوا می کنند و همینطور در روز به او تذکر می دهند با این که کودک موقتا فراموش کرده است این مساله را.

تمایلات جنسی کودک باید مدیریت شود. این نکته خیلی مهم است.

آلت جنسی کودک

متاسفانه بعضی از والدین کودک را به خاطر بازی با آلتش تنبیه شدیدی می کنند و حتی پشت دست بچه را داغ می کنند، اما به طور قطع باید گفت که این راه حل نیست.

بازی با آلت جزء شناخته شده ترین و معروف ترین بازی های کودکان است. بدین طریق آنان با روش های قابل قبولی کنجکاوی خود را نسبت به بدن دیگر همبازی هایشان نشان می دهند. نیاز به کشف اندام خود و دیگر بچه ها و همراه با آن احساس و تجربه ای را که از این کشف حاصل می کنند، برای رشد تمایلات جنسی کودکان لازم است. این نوع بازی ها و امثال آنها را معمولا در بچه های گروه سنی ۳ تا ۶ سال مشاهده می کنیم.

آلت جنسی کودک

نمونه های دیگری از رفتار جنسی کودکان که در بازی ها یا زندگی روزمره از آنان سر می زند از این قبیل اند: دودول همدیگر را کشیدن؛ آلت تناسلی شان را به هم مالیدن؛ تلاش برای اینکه انگشت شان یا چیزی را داخل واژن همدیگر فرو کنند، سعی می کنند با هم همخوابگی کنند؛ برای هم جوک هایی در این مورد تعریف می کنند؛ لباس همدیگر را از تن در می آورند؛ به آلت تناسلی هم نگاه می کنند، آلت تناسلی را نقاشی می کنند؛ در حمام یواشکی همدیگر را دید می زنند؛ تلاش می کنند به آلت تناسلی پدر و مادر دست بزنند؛ به آلت سگ و گربه دست می زنند، یا از بزرگسالان می پرسند که آیا اجازه دارند آلت تناسلی شان را ببیند…

آلت جنسی کودک

این کنجکاوی های کودکانه در رشد جنسی کودکان نقش مهمی بازی می کند. اگر والدین به خاطر بروز این احساسات در کودکان آنها را مجازات کنند، احساسات جنسی در ذهن کودکان با مجازات و تنبیه تداعی می شود. یعنی رفتار و احساساتی که بروز دادنشان ممنوع است. بدین ترتیب وقتی چنین احساساتی در آنان پدید می آید (چه در هنگام کودکی و چه در آینده که بالغ شدند) همواره با حس گناه در آنان همراه خواهد بود.

آلت جنسی کودک

یکی از راه هایی که برای ترک این عمل انجام می دهند، معطوف کردن ذهن و حواس بچه به بازی و سرگرمی های دیگری غیر از اینکار است. این شیوه بدی نیست، اما اگر این طریق به واکنشی دائمی در مقابل کنجکاویهای جنسی کودک تبدیل شود، کودک کم کم یاد می گیرد که آن کارها را دور از چشم دیگران و در خفا انجام دهد تا دیگر کسی نتواند حواسش را پرت کند یا مانع کارش شود. بدین ترتیب احساسات جنسی و پنهانکاری در پیوند با یکدیگر قرار میگیرند.

بهتر آن است که به عنوان یک بزرگسال دلسوز بپذیرید که کودکان نیز دارای احساسات جنسی هستند و مایل اند که آن را بروز دهند. این احساسات در کودکان هنگام بازی کردن پدیدار می شوند و این برای رشد تمایلات جنسی کودک لازم است. بسیار مهم است که برای کودکان توضیح دهید که در حین بازی اجازه آزار همدیگر را ندارند و مجاز به اعمال زور و فشار به یکدیگر نیستند.

شاید دانستن این مطلب که این نوع بازی های کودکان غالبا مربوط به زمانی میان سه تا شش سالگی است، برای برخی از والدین آرامش بخش باشد.

پس کودک از سر کنجکاوی بازی های جنسی انجام می دهند، و این امری طبیعی است و اگر دیدید که فرزندتان در حضور بچه دیگری برهنه یا نیمه برهنه شده است، در این جا عکس العمل والدین بسیار مهم است، و بر احساسی که فرزندتان در آینده نسبت به بدن خود واعضای خصوصی آنها پیدا خواهد کرد، تأثیر بسیار مهمی خواهد گذاشت.

اضطراب یکی از عوامل مهم در این زمینه است. باید حتی الامکان سعی شود از ایجاد این زمینه در کودک خودداری بعمل آید.

از ایجاد خستگی ذهنی در کودک جلوگیری بعمل آید که این خود از علل استمناء و افراط در آن است.

تا وقت خواب کودک نرسیده به رختخواب نرود. پس از بیداری، فوری ازرختخواب بیرون آید.

از پوشیدن لباس تنگ و زبر که مایه تحریک می شود خودداری بعمل آید.

رختخواب پسران و دختران (اگرچه برادر و خواهر باشند) بایداز هم جدا شود. زیرا از عوامل محرک جنسی، اصطکاک و لمس است. چنانچه جدا کردن اتاق خواب امکان پذیر نباشد، می توان با کشیدن پرده، یک اتاق را به چند قسمت تقسیم کرد.

کودک را نترسانید و قبل از خواب او را وادار کنید به دستشویی برود. پر بودن مثانه ممکن است باعث تحریک جنسی شود.

 

دیگر لینک ها:

خیانت پزشک و کار غیر اخلاقی او وقتی که بیمار نیمه هوش بود+فیلم

عواقب فیلم های جنسی و مستهجن برای زوجین و جوانان چیست؟

مردی که زنده شد و بعد از زنده شدن از اتفاقات شب اول قبر سخن گفت+فیلم

ماجرای جالب حاج آقا قرائتی از رابطه جنسی حرام زن و شوهری در مکه

ماجرای زن تازه عروس که بعد از سه ماه عروسی زایمان کرد+فیلم

روسری بستن بسیار عجیب خانم ها که واقعا احمقانه است

سگ های قیمتی چهار میلیارد تومانی را که جزء گران ترین حیوانات دنیا هستند را ببینید.

علائم هایی در بدن که نشانه سرطان معده است+راه درمان این بیماری در طب سنتی

لحظه دستگیری یک داعشی در عراق، چطور التماس می کند.

رفتار وحشیانه و خشونت مربی مهد کودک با طفل ۸ ماهه را ببینید

جزئیات تجاوز جنسی به الهام ستاکی توسط مهدی فلاحتی در صدای آمریکا

فساد جنسی ترامپ و حرف های غیر اخلاقی ترامپ درباره دخترش

 

2+

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای قرار گرفتن شکلک در نظرات روی شکلکها کلیک کنید تا nر متن قرار بگیرند.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette