کلیپ حکم خوردن منی و لیسیدن آلت تناسلی زن توسط شوهر و بالعکس

خوردن آلت مردان و زنان

این مطلب از سایت تنظیم خانواده و بیتوته و سایت مراجع تقلید گرفته شده است و قصد هیچ گونه اشاعه فحشاء نداشته ایم.

حکم خوردن منی و لیسیدن آلت جنسی (مطلبی مخصوص برای متاهلین و کسانی که تازه ازدواج کرده اند) به این نکته توجه دقیق کنید.به راستی آیا لیسیدن آلت تناسلی همانطور که در فیلم های مستهجن است، توصیه می شود؟

قبل از خواندن مطلب فیلم کوتاه زیر را ببینید. این فیلم فقط برای متاهلین است لذا مشاهده این فیلم به هیچ وجه برای افراد مجرد توصیه نمی شود. لذا دقت فرمایید چرا که دانستن آن برای افراد مجرد لازم نیست. فعلا ضرورتی برای دانستن این امر نمی باشد.هر چیزی قطعا به وقت  و به جای خودش نیکو و مفید است.دقت بسیار کنید.

فیلم بالا مفید برای کسانی است که ازدواج کردند و نامزدی یعنی عقد شرعی کرده اند.

مصاحبه با مردی که به زور  به یک دختر ۱۴ ساله بی گناه تجاوز کرده بود.

فیلم حرکات رزمی دختران نبنجاکار

 

فیلم دختری که در روز مورد تجاوز ۱۵۰ داعشی واقع شد

دختران زیبای ایرانی شیطان پرست در ایران 

 

کلیپ دختران فشن در خیابان های ایران

<

کلیپ لو رفته از بازیگران زن که در جشن تولد شرکت کرده بودند

عاقبت شوخی جنسی با دختر رزمی کار در آسانسور

بهترین خوراکی ها بعد از رابطه جنسی چه چیزی می تواند باشد؟
شیر شکلات
ماست یونانی
سیب و موز
آووکادو
هندوانه

بله این است آخر و عاقبت فیلم های جنسی و مستهجن نگاه کردن. در کلیپ شماره دو دیدید که مرد متاهل چه جور تجاوز جنسی به دختر چهارده ساله کرده بود، تمام این ها به خاطر این است که دستورات دین سبک شمرده می شود.

در فرهنگ غرب انسان را تشویق به خوردن اتواع نجاسات می کند.شاید برای بعضی افراد خوردن آلت جنسی و تناسلی بسیار لذت بخش می باشد و به این کار هم افتخار می کنند. ولی برای جلوگیری از مشکلاتی از جمله عفونت های شدید دهانی و انتقال بیماری های خطرناک باید نکاتی توجه کنند که دانستنش امری لازم است. و رعایت نکردن بعضی از مسائل باعث مشکلات جدی در خانواده می شود.پس حتما به توصیه ها و نکات بهداشتی توجه کنید.تا زندگی سالم و خوبی بدون بیماری و سالم و تندرست باشید.متاسفانه تشویق به خوردن نجاسات از عادت غرب است.

با رعایت نکات بهداشتی زندگی خوب و سالمی داشته باشید. خیلی افراد بودند که رعایت بهداشت را نکرده بودند و یه عمر پشیمانی کشیدند. بعضی  از بیماری ها می تواند از طربق رابطه دهانی منتقل شود. و به آسانی فرد را در گیر می کند.(البته رابطه دهانی با کاندوم خیلی ضرر ندارد)

بله هستند افرادی که از متاسفانه از خوردن نجاست و کثافات لذت می برند و به نحوی دوست دارند مردم را به خوردن آن تشویق کنند.خیلی از چیزها وجود دارد مثلا «آمیزش جنسی در آب» که فرهنگ غرب خیلی روی آن تبلیغات می کند ولی آیا به راستی این کار ارزش و نفعی دارد؟ آیا این کار می تواند لذتی واقعی و صد در صد را برای زوجین به وجود آورد.

قبل از هر چیز باید گفت که منی مایع نجسی است. و داری میکروب های مضری در صورت بلعیدن است این یک نکته قطعی در رابطه دهانی است. حتی خوردن ترشحاتی که از آلت تناسلی خارج می شود، حرام است.  علاوه بر حرام بودن خوردن، باعث بیماری هایی در بدن انسان می شود. این را یقین بدانید خداوند در خوردن چیز نجس خاصیتی قرار ندا لذا حتما از خوردن منی و دیگر نجاسات اجتناب کنید. و از فیلم های جنسی که انسان را تشویق به خوردن آن می کند، تبعیت نکنید.متاسفانه امروز در فیلم های جنسی تشویق به خوردن منی می کنند این کار علاوه بر حرمت، بسیار مضر برای سلامتی انسان می باشد. و فوق العاده خطرناک.

فرهنگ غرب فرهنگ جنسی و مبتذل است لذا برای این که انسان را به راه های خلاف و جنسی بکشاند مشغول به تزیین شهوت جنسی در بین مردم است.غرب می خواهد فقط تبلیغ سکس خشن بکند.

خوردن منی حاوی بیماری های  فوق العاده خطرناک می باشد.دستورات اسلام را جدی گیرید تا زندگی سالم و خوبی داشته باشید. چرا خوردن رطوبت هایی که از زن و مرد هم خارج می شود، حرام است.

واقعا چندش آور و شرم آور است که کسی منی را که عین نجاست است بخورد، حتما ضرری دارد که خداوند آن را جزء نجاست قرار داده است.هیچ انسان عاقلی برای رسیدن به لذت جنسی از مقدمات حرام یعنی خوردن منی، استفاده نمی کند.منی جزء نجاسات است و خوردن آن ضررهای بسیاری برای شخص دارد.پس شخص عاقل از این کار اجتناب می کند.

حکم شرعی خوردن منی

خوردن منی آلت جنسی

۱٫ریختن آب منی مرد در دهان زن چه حکمی از نظر شرعی داره ؟

۲٫عمل فوق باعث بیماری یا مشکلی میشه؟

۳٫مکیدن و یا خوردن آلت تناسلی مرد توسط زن قانونی و شرعی و آلت تناسلی زن توسط مرد مشکل شرعی یا پزشکی ای داره؟…

پاسخ:

سلام علیکم

خوردن مایع منی به لحاظ شرعی کاملا” حرام میباشد چرا که منی جزو نجاسات به شمار می رود. و شک نکنید هر آنچه در احکام شرعی حرام دانسته شده به لحاظ علم پزشکی نیز مشکل ساز شناخته شده یا در آینده شناخته خواهد شد.پس باید توجه کنید و به تبلیغات غرب در زمینه خوردن منی و نجاست توجه نکنید.آن چه می گویند که منی خاصیت دارد، خود منی است آن هم وقتی وارد رحم زن می شود، چون نوعی آرامش به زن می دهد.البته برای متاهلین نه خدای نکرده رابطه جنسی حرام.

خوردن منی آلت جنسی

مایع منی حاوی فروکتوز و برخی ویتامینها و مواد غذایی می باشد که وظیفه این مایع تامین منبع انرژی لازم برای اسپرم می باشد.همچنین میلیون ها اسپرم درون این مایع شناورند. مایع منی یکی از منابع ویروس هایی مثل هپاتیت ب و ث و همچنین ویروس ایدز نیز در صورت ابتلا فرد به این بیماری ها می باشد. حتی می تواند بیماری سوزاک را به ناحیه ی حلق فردی که منی را میخورد انتقال دهد که نشانه هایی همچون سوزش گلو در پی خواهد داشت.

در صورتی که فرد، بیماری آمیزشی داشته باشد درون منی باکتری ها و میکروب های بسیار یافت می شود و به دلیل غنی بودن منی از مواد مغذی به راحتی در آن رشد میکنند و باعث تخریب بدن می شود.

خوردن منی آلت جنسی

به علت اینکه بسیاری از بیماریها مخفی و پنهان بوده و فقط در آزمایشات مشخص می شوند و فرد، ناقل خاموش بیماری می باشد خوردن مایع منی به هیچ وجه توصیه نمی شود و کاری است بسیار اشتباه و خطرناک برای شخص.

متاسفانه در فیلمهای پورنو و جنسی خوردن منی توسط زنان فاحشه به نمایش در می آید و همین امر عاملی برای تقلید افراد از این فیلم ها شده که این کار اشتباه بوده و می تواند ناقل بیماری های بسیار خطرناکی باشد.

خوردن منی آلت جنسی

در مورد مکیدن و یا خوردن آلت تناسلی مرد توسط زن و آلت تناسلی زن توسط مرد باید توجه داشت که این عمل از لحاظ بهداشتی و پزشکی ممکن است ضررهایی در پی خواهد داشت و در صورتی که زن به اوج لذت جنسی برسد مایعی که از وی ترشح می شود نیز نجس بوده و حکم منی را خواهد داشت.زن فاحشه زن جنده

پس این حرفی که می گویند خوردن منی مفید و فایده زیادی برای بدن دارد، کاملا دروغ و کذب است و از لحاظ بهداشتی هم کاملا خطرناک می باشد.چرا این قدر بی عقلی است که در حمام یا …. انسان را تشویق به خوردن منی و جماع می کنند.

هدف از دیدن این فیلم و متن آگاه ساختن مردم است و قصد هیچ گونه ترویج فساد و…نبوده است.

پست شماره ۹۵

رابطه با زن؛ لذّت بخش ترین لذّت ها

تعدادی از دوستان امام صادق علیه السلام می گویند در محضر ایشان بودیم و آن حضرت از ما پرسیدند :

چه چیز از همه لذّت بخش تر است ؟؟؟

عرض کردیم :

هیچ چیز !!!

فرمودند :

لذّت بخش ترین چیزها نزدیکى کردن با زن هاست. (۱)

? قابل توجّه آقایان ? :

امام صادق علیه السلام امام معصوم هستند و چون دانش ایشان دانش الهی است به ساختار وجودی تمام انسان ها شناخت درستی داشته و به همین جهت چنین سخنی را بیان فرموده اند … .

پس آقایان حتما و باید با همسران شان بهترین برخورد، رفتار و اخلاق را داشته باشند چون بهترین و ناب ترین لذّت ها را فقط از وجود آرامش بخش همسر خود می برند.

? منبع :

۱٫ وسائل الشیعه : ج ۶، ص ۱۰، ح ۱۴٫

در یک رابطه جنسی خوب اندازه ها مهم نیست

یاد بگیریم که اندازه آلت تناسلی مردانه و یا فرم دستگاه تناسلی زنانه تاثیری در کیفیت و کمیت رابطه جنسی ندارد ، زنان ترجیح می دهند شوهرشان به جای اندام تناسلی طویل مهارتهای جنسی لازم را داشته باشد و به این مهم آگاه باشند که زنان نیازمند توجه هستند نه فقط قبل از رابطه بلکه بیشتر از آن بعد از رابطه ، همینطور بزرگ بودن سینه زنان تاثیری در بیشتر شدن لذت جنسی آنها ندارد هر دو عضو اندام تناسلی مردانه و سسینه زنان فارق از اندازه قسمتی لذتبخش برای مردان و زنان هستند حال چه کوچک یا چه بزرگ . احکام اتاق خواب را جدی بگیرید. خیلی زیاد در فکر اندازه آلت تناسلی نباشید. به جای این که در فکر بزرگ کردن آلت باشید به فکر ارضا کردن شریک جنسی باشید.

رابطه جنسی صحیح و رضایت بخش یکی از کلیدهای اصلی پایداری روابط زناشویی است.

❣رها کردن همسرتان بدون اینکه اون ارضا شده باشه اون رو بسیار عصبی و پریشان خاطر نموده به نحوی که این حالت می تونه تا مدتها اثرش باقی بماند
چند اقدام کاربردی

? ۱- پیش نوازش
? ۲- استفاده از پوزیشن زن در بالا
? ۳- طول دادن رابطه حداقل بیست دقیقه
? ۴- گاهی گفتن چند جمله عاشقانه میتواند زن را به ارگاسم برساند.
? ۵- مالش کلیتوریس همزمان با دخول

استفاده از تکنیک فشار، برای کنترل زودانزالی

برای انجام این روش،مانند همیشه شروع به رابطه_جنسی نمایید، تا زمانیکه احساس کنید، درحال ارضا هستید.

در این لحظه از رابطه جنسی دست بکشید و از همسرتان بخواهید، کلاهک آلت شما را فشار دهد، و این فشار را تا زمانیکه احساس انزال از شما رفع شود، نگه دارد.

بعد از اینکه فشار برداشته شد، حدود ۳۰ ثانیه صبر کنید و سپس دوباره شروع به رابطه جنسی نمایید.

ممکن است به دلیل فشار وارد کردن به آلت جنسی، آلت به نعوظ کامل نرسد، اما مشکلی نیست و بعد از مدتی تحریک بیشتر آلت دوباره به نعوظ کامل می‌رسد

این مراحل را تا هر چند بار که بخواهید می‌توانید تکرار کنید. با تکرار این تکنیک تا آنجایی که لازم است شما به حالتی می‌رسید که دیگر احساس می‌کنید می‌توانید، انزالتان را خودتان کنترل کنید.

دیگر لینک ها:

ذبح گوسفند به طرز فجیعی و ظالمانه در هندوستان 

صحنه های بسیار وحشتناک از عواقب گاو بازی

زنده به گور کردن یک دختر زیبا توسط پدر و برادر خود

رقص زن هندی در برنامه دور همی پخش شده از صدا و سیما با حضور مهران مدیری

کلیپ پیرمرد عصبانی که با چکش شیشه های بانک ملی را خرد کرد

وقتی زن گیس بلند و زیبا توسط راننده خسته زیر گرفته می شود

مهران مدیری عاشق دختر می شود. کشیده خوردن مهران از دختری

دیگر کلیپ های جذاب و دیدنی 

 

654mt
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

‫8 نظر

 • instagram گفت:

  مطلب جالبی بود

 • ارش جوادی گفت:

  سلام خسته نباشید من چند روز است زود ارضا میشم و چون زود ارضا میشم نمیتونم اوج رضایت بخشی به زنم بدم به همین دلیل من واژن زنمو لیس میزنم و منه زنم به دهنم میره و منم خوشم میاد از واژن زنم حشری شدم تا لیس نزنم دس بردار نمیشم حال سوال من اینه ایا خطری داره منع زن برای من

 • دکتر فرشید تهرانی گفت:

  طبقه آماره علمی منتشره از دانشگاه هاروارد آب منی مردان به اندازه ی دو آمپول به کوم پیلکس جواب دهی دارد و کارشنایان دانشگاه هاروارد
  گفته اند همان طور که مردان بعده خالی شدن آب منی یشان کاملا بی طاقت و کم انرژی میشوند به همان اندازه ای که انرژی از مردان رفته در صورت مِیل کردن آب مردان توسط خانم هایشان به خانم ها تزریقه انرژی میشود .. …

 • iraj گفت:

  الله وکیل است و بندگانش نیز وکیل هستند که همه چیز در دنیا برعکس نشان داده میشود حداقل نود درصده تمام موضوعات بشری برعکس و سعی در وارونه نشان دادنش را در هر کشوری و نظامی دارند …
  همگی میدانیم که واژن زن بعد از زایمان چنان گشاد میشود که عمل هم تاثیره به سزایی ندارد در آن صورت فقط یک آلت طویل و هجیم کارایه به ارگاسم رساندن زنان است

  • iraj گفت:

   بله آقای محترم شما حقیقت را میگویید ولی ما چه باید بکنیم که دستانمان بسته است و به ما اینگونه درس و آموزش داده اند
   در کل شما تمام نکاتتون صحیح است ولی خودتون بهتر میدونید قریب به نصف مردها آلتی کوچک دارند اگر قرار بر افشایه اون باشه خوب متائسفانه آماره طلاق از همینی که هست دو یا شایدم سه چندان بشود به این دلایل ما مجبوریم به کسانی که از بچه آلتی رنج میبرند بگوییم بهتر است از آموزش های مناسب بهره بیشتری ببرند …و درمورده زنان پورن نیز آنها همگی ورزشکار و فیتنس کار هستند هر روز در حال تمرینات سخت برایه تناسب اندام و قوی کردن عظلات میکنند ! خوب زنان ایرانی متائسفانه اکثرشون تنبلی و سختی ورزش رو به جون نمیخرند و توانه چرخش ۱۸۰ درجه پاهارو در هوا ندارند و نمیتونند وزن مرد رو تحمل کنند یا حتی وزن خودشون رو ! و از حرکات آکروباتیک چیزی سرشان نمیشود و بهتر است به این دلایل مردم را طوری دیگر آکاه کنیم …به هر حال ما میدانیم شما سَرو پا حقیقت رو بیان کردید ولی با گفتن حقیقت ما ملت خودمون رو در اصل بیچاره تر و گرفتار تر میکنیم از قدیم گفتند اگر با حقیقت نمیتوان حکومت کرد لابود آن ملت دروغ پرورند و دوست دارند که دروغ را باور کنند و ملت ما بیستر سعی دارند که دروغ را حقیقت بدانند فکر کنم به طوره کامل شما رو توجیح کرده باشم خداحافطتون …

 • بزار گفت:

  مطالب جالب و زیبایی بود.ممنون از شما

 • کلیپ سرا گفت:

  سوال در مورد آلت مصنوعی

  با سلام. ضمن تشکر از کانال خودتون. خواستم درباره ارسال گیف که طریقه ساخت دیلدو یا آلت مصنوعی سوالی بپرسم که آیا واقعا استفاده از این نوع ابزار ها که بیشتر در فیلم های پورنو هست تو ایران هم رایج میباشد!! و نظر صریح و بی‌پرده شما رو در این مورد بدانم. با تشکر فراوان.

  ✅با درود و تقدیم احترام
  در برخی کشور های غربی ، فروشگاه هایی هست جهت فروش محصولات جنسی ، که دیلدو یا آلت مصنوعی بعد از کاندوم پر فروش ترین محصول میباشد
  در خصوص پرسش شما ،
  اولا به صورت استفاده خود شخص
  استفاده از هر ابزاری که باعث شود فرد بدون نیاز به شریک جنسی ( همسر ) ارضا شود خودارضایی محسوب می شود
  و استفاده از آلت مصنوعی به منظور ارضا کردن همسر صحیح نمیباشد
  اینو در نظر داشته باشید برخی از کارشناسان جنسی در خارج از کشور برای افرادی که همسر آنها در نعوظ دچار اختلال است چنین روشهایی را توصیه میکنند
  که ما آنرا قبول نداریم چرا که درمانگر وظیفه اش درمان کردن است نه پاک کردن صورت مسئله و بهتر است به افرادی که مشکل نعوظ دارند راه درمان ارائه شود نه استفاده از این ابزار آلت مصنوعی

  هر عامل یا هر ابزاری که باعث شود فرد بدون نیاز به همسرش نیاز جنسی اش تامین شود حتما مشکل ساز است
  رابطه جنسی صرفا یک فعالیکت مکانیزه نیست

  ✅در خصوص فیلم های پورن، فیلم پورن به هیچ وجه بیانگر رابطه جنسی متعارف نیست و بالعکس اکثر مواقع ترغیب کنننده و تشویق کننده رابطه غیر متعارف و برگرفته از اصول غیر علمی،غیر بهداشتی و در راستای انحرافات جنسی است
  بنا بر این به هیچ وجه به هیچ فیلم پورن از دیدگاه آموزشی نگاه نکنید این فیلمها صرفا جهت تحریک جنسی است و تماشای آن به صلاح زوجین نیست

  ⚠️انتقاد یکی از کاربران گرامی
  سلام، با تشکر از مطالبتون. بنده و همسرم هردو در کانال شما عضویم. خواستم عرض کنم که ارسال فیلمهایی نظیر فیلم مربوط به کارخانه تولید آلت مصنوعی در شان کانال شما نیست… امیدارم تکرار نشه.

  ✅پاسخ :
  با درود و تقدیم احترام
  کاربر گرامی اولا تشکر میکنم از جنابعالی به علت حسن توجه شما به کانال اما در پاسخ به انتقاد جنابعالی
  ما در بخش دریافت پیامها ، گاها با مواردی مواجه میشویم که ناشی از اطلاعات نادرست افراد است ، در خصوص انتشار ویدئوی مد نظر جنابعالی ما بارها در این خصوص که دیلدو چیست آلت مصنوعی چیست و از این قبیل سوال دریافت کردیم
  که صرفا جهت روشن شدن این مسئله ویدئو ی مرتبط با ان منتشر شد

  انتشار این ویدئو به معنای مورد تائید بودن ان و یا استفاده از آن به هیچ وجه نمیباشد همانطور که در بالا در پاسخ به کاربر دیگری مطرح شد

  منبع: تنظیم خانواده

 • کلیپ سرا گفت:

  ?اخطارهایی در مورد رابطه در حمام:
  .
  ?در هنگام دخول و رابطه به صورت سرپایی مراقب لیز خوردن خود و همسرتان باشید

  . ?در هنگام رابطه جنسی بدنتان به علت فعالیت زیاد نیاز به هوای تازه تری دارد.پس یا بخار حمام را متعادل سازید یا در صورت امکان و نبودن کسی در منزل درب حمام را کمی باز بگذارید.
  .
  ?یک صندلی یا ۴ پایه پلاستیکی برای حمام تهیه کنید که حتما بعد از رسیدن به اورگاسم روی آن مدتی بنشینید تا افت فشارتان باعث سرگیجه نشود.(امکان رخ دادن این اتفاق در حمام بعد از یک رابطه جنسی پرشور محتمل می باشد
  منبع تنظیم خانواده /تبیان /بیتوته

 • نظرات بسته شده است.