معرفی و خرید ۳۵ مدل پرفروش جاکفشی

پرفروش جاکفشی

هرچه وسایل مرتب و مرتب باشند ، احساس آرامش بیشتری برای سرنشینان ایجاد می شود. یکی از ابزارهای نظارتی در هر خانه قفسه کفش است. هیچ کس از دیدن کفش های نامرتب جلوی درب آنها خوشش نمی آید. اگر فضای کافی برای کفش های مهمان وجود داشته باشد ، بسیار عالی است.

در این مقاله ، ما از داناکده به انواع مختلف کفش اشاره می کنیم و پیشنهادهایی برای خرید کفش داریم. اگر اخیراً به فکر تعویض و خرید کفش بوده اید ، این مقاله را تا انتها بخوانید و لینک های آن را بررسی کنید.
مهمترین چیز اندازه گیری است. قبل از خرید هر وسیله جدید ، باید محلی برای آن در خانه پیدا کنید. خوشبختانه قفسه های کفش در مدل ها و اندازه های مختلفی ارائه می شوند. بنابراین با توجه به فضای خانه و تعداد کفش در خرید آزاد هستید. ابتدا محل قرارگیری کفش را مشخص کنید. این می تواند در ورودی خانه ، راهرو ، یا حتی اتاق خواب باشد. اندازه دیواره مورد نظر خود را بردارید و ببینید اندازه کفش چه اندازه است.

[digikala51616210587]

فراموش نکنید که قرار نیست تمام دیوار را با کفش بپوشانید. اگر یک سوم دیوار را اشغال کند ، دید بهتری دارد. عمق کفش ها خیلی متفاوت نیست و اغلب حدود ۳۳ سانتی متر است.

هیچ کس دوست ندارد بزرگترین جا کفش را به خانه بیاورد و فضای زیادی را پر کند. اما در هر صورت باید فضای مناسبی برای جا دادن همه کفش ها وجود داشته باشد. درگیر شوید و تمام کفش های خانم های خانه را جمع کنید. بین دو جفت کفش حدود پنج سانتی متر فاصله داشته باشید.

جهت مشاهده مدل های دیگر جاکفشی کلیک کنید

جهت مشاهده مدل های دیگر جاکفشی کلیک کنید

جهت مشاهده مدل های دیگر جاکفشی کلیک کنید

جهت مشاهده مدل های دیگر جاکفشی کلیک کنید

کلیپ سرا وب‌سایت

‫3 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.