معرفی و خرید ۳۰ مدل ست چاقو آشپزخانه و..

ست چاقو آشپزخانه

همه چاقوهای آشپزخانه اندازه یکسانی ندارند و هر چاقو هدف خاصی دارند. بعضی از آنها برای برش گوشت و سبزیجات و برخی دیگر برای نان و …. اغلب چاقوهای نامرغوبی در بازار وجود دارد که فقط به این دلیل که به مارک خاصی تعلق دارند با قیمت بالا به فروش می رسند. در حالی که می توانید چاقویی با کیفیت بهتر اما مارک کمتر شناخته شده و البته با قیمت ارزان تری تهیه کنید.

جهت مشاهده نمونه های مختلف از ست چاقو آشپزخانه کلیک کنید

از آنجا که چاقوها یکی از اصلی ترین ابزارهای آشپزخانه هستند و تمام کارهای آشپزی با آنها انجام می شود ، بنابراین شما باید چاقوهایی را انتخاب کنید که دارای کیفیت بالا ، بادوام و محکم بوده و کار با آن آسان باشد.

وزن چاقو را در نظر بگیرید

چاقوهای سبک برای سرعت و دقت آشپز بسیار مناسب هستند اما چاقوهای سنگین برای خرد شدن به انرژی و دقت بیشتری نیاز دارند و کار با آنها خسته کننده است. البته در خرد کردن غذای سفت ، چاقوی سنگین گزینه بهتری برای استفاده خواهد بود.

جهت مشاهده نمونه های مختلف از ست چاقو آشپزخانه کلیک کنید

تعادل چاقو را بررسی کنید

چاقوهای با کیفیت تعادل خوبی دارند و وزن تیغه و دستگیره زیاد نیست. دلیل اصلی بررسی تعادل چاقو این است که یک چاقوی متعادل برش غذا را آسان می کند و به تلاش کمتری نیاز دارد. اگر زیاد از چاقو استفاده می کنید ، باید به یاد داشته باشیم که چاقوی متعادل فشار کمتری به بازوی شما وارد می کند.

به دسته چاقو توجه کنید

دسته چاقو باید محکم باشد و به راحتی تمیز شود. در بیشتر چاقوها دسته آن چنان محکم طراحی شده است که میزان فشار وارد بر آن به راحتی به تیغه منتقل می شود. اگر دسته چاقو ظریف باشد و کاملاً از پلاستیک ساخته شده باشد ، یا تیغه و دسته دو تکه باشد ، این چاقو قطعاً ابزاری محکم و مناسب برای آشپزخانه شما نخواهد بود. همچنین ، اگر بین تیغه و دسته شکاف و درز وجود داشته باشد ، این شکاف نه تنها باعث ضعیف شدن چاقو می شود ، بلکه محل تولید مواد غذایی و باکتری ها نیز می شود.

جهت مشاهده نمونه های مختلف از ست چاقو آشپزخانه کلیک کنید

به مواد دسته چاقو توجه کنید

دسته های چاقو اغلب از چوب ، پلاستیک ، رزین های سخت و سایر مواد محکم ساخته می شوند. چاقوهای قدیمی از استخوان برای ساخت دستگیره استفاده می کردند و در برخی موارد گزارش هایی مبنی بر شکسته شدن دسته این نوع چاقوی قدیمی در دست کاربر و آسیب دیدگی دست وی وجود داشت ، بنابراین خرید این نوع چاقو با دسته ای ساخته شده از استخوان یا چوب نرم. .

کلیپ سرا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *