آشپزیمواد غذایی

خرید و معرفی ۱۲ زعفران پرفروش با بهترین کیفیت ها، ۱۲ تیر ۱۴۰۰

خرید زعفران اصل با بهترین کیفیت

4.4 (8 نظر)
50000
70000 65000
48٪
4.9 (344 نظر)
73500 37900
خرید بهترین زعفران
 
بهترین زعفران برای صادرات چیست؟ بهترین زعفران صادراتی در ایران کدام است و قیمت این زعفران برای صادرات چقدر است؟ این سوال یکی از سوالاتی  اصلی در مورد صادرات زعفران است که اگر جواب آن را نمی دانید.
 
متاسفانه بسیاری از زعفران هایی که قصد صادرات زعفران را دارند بدون اطلاع از انواع صادراتی زعفران و ترجیح زعفران توسط کشور مقصد اقدام به این کار کرده اند. کشورها بسته به نحوه مصرف زعفران انواع مختلفی دارند. در این بخش می خواهیم در مورد زعفران صادراتی و اینکه کدام نوع زعفران برای صادرات بهتر است صحبت کنیم.
 
4.4 (8 نظر)
50000
70000 65000
48٪
4.9 (344 نظر)
73500 37900

 

 

 
 
وضعیت پولی این روزهای کشور ما باعث شده است که بسیاری از ایرانیان اگر می توانند دلار بسازند ، محصولات خود را صادر کنند. از یک طرف ، ایران همیشه به زعفران معروف بوده است. از طرف دیگر ، زعفران ادویه ای است که هم حمل و نقل آن آسان است و هم ارزش پولی بالایی دارد ، پس چه چیزی بهتر از صادرات زعفران؟ البته بسیار مهم است که آنچه تولید می کنید یک زعفران اصل باشد یا نباشد. در ستون تشخیص زعفران اصلی و زعفران واقعی ، روش های تشخیص زعفران واقعی معرفی شده است.
 
ما در بخشهای مختلف وبلاگ زرشان در مورد قیمت زعفران در کشورهای مختلف صحبت کردیم و اکنون می خواهیم در مورد بهترین زعفران برای صادرات کدام زعفران صحبت کنیم. بنابراین بهتر است ابتدا با توضیح انواع زعفران شروع کنیم و سپس بهترین زعفران را برای صادرات آشکار کنیم.
 
برای دانستن بهترین زعفران برای صادرات ، باید انواع زعفران را بشناسید

همانطور که می دانید اولین زعفران کاران از زمین خود گل زعفران برداشتند. هر گل زعفران ۳ شاخه زعفران دارد. علاوه بر خاصیت زعفران ، یکی از دلایل گران بودن قیمت زعفران دشوار به دست آوردن زعفران است. چه مفهومی داره؟ این بدان معناست که برای بدست آوردن یک کیلوگرم زعفران خشک باید حداقل ۹۰ کیلوگرم گل زعفران برداشت و جدا شود تا بالاخره کشاورز بتواند یک کیلوگرم زعفران خشک را بدست آورد. اگر گل زعفران کشاورز کوچک باشد ، او و خانواده اش اغلب سعی می کنند گلها را بشویند (گل زعفران را از گل جدا کنید). اما اگر تعداد گلها زیاد باشد ، کشاورزان در زمینهایشان گلهایی را به زنانی می دهند که گل ساز هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا