درمان اختلال نعوظ(شل شدن آلت در وقت نزدیکی جنسی) در طب سنتی و شیمیایی

درمان اختلال نعوظ

اختلال نعوظ فقط یک خبر بد برای رابطه جنسی تان نیست!

علت اختلال نعوظ در مردان

یکی از انواع اختلالات جنسی در مردان، اختلال نعوظ است

اختلال نعوظ … علل آن و چگونگی غلبه بر آن

اختلال نعوظ و درمان آن
علل و عوامل خطر اختلال نعوظ
اختلال نعوظ | نشانه ها و علل، تشخیص و درمان
اختلال نعوظ در آقایان چندین علت دارد
آیا اختلال نعوظ درمان قطعی دارد
درمان اختلال نعوظ با لیزر
دلیل عدم نعوظ ناگهانی
درمان اختلال نعوظ با غذا

درمان اختلال نعوظ و زودانزالی با قدرت فکر و تلقین

به راستی چرا وقت نزدیکی آلت شل می شود و این لذت از زوجین گرفته می شود.

آیا می دانستید از هر سه مرد، یکی از آنان به مشکل نعوظ مبتلا هستند.

روند موفق جنسی زمانی حاصل می شود که هر دو طرف به مرحله لذت و ارگاسم برسند ، و این بستگی زیادی به توانایی آلت تناسلی در نعوظ دارد ، اما حدود ۱۵۰ میلیون مرد در جهان از مشکلات نعوظ رنج می برند. دلایل چیست؟ آیا قابل درمان است؟

 آلت تناسلی مرد به اندازه کافی سخت نیست که بتواند رابطه جنسی را کامل کند.

علل این ناتوانی جنسی چیست؟

دلایل مختلفی وجود دارد ، از جمله برای گروهی از مردان در سن پیری، این مشکل رخ می دهد زیرا اختلال نعوظ هر ساله یک درصد افزایش می یابد. همچنین ، برخی بیماری ها منجر به ناتوانی جنسی می شوند ، به عنوان مثال ، دیابت ، بیماری های عروقی ، اختلالات عصبی ، افسردگی و بیماری های کلیوی. علاوه بر این ، برخی از داروها مانند داروهای ضد افسردگی و داروهایی که به افزایش ادرار کمک می کنند نیز باعث نعوظ می شوند.

و سایر عواملی که باعث افزایش شدت اختلال عملکرد جنسی می شوند مانند سیگار کشیدن ، الکل ، مواد مخدر یا عدم ورزش را فراموش نکنید.

چگونه می توان مشکلات نعوظ را درمان کرد؟

ابتدا باید روی تغییر سبک زندگی کار کنیم. برای بهبود گردش خون در آلت تناسلی ، باید با رعایت رژیم غذایی سالم ، ورزش و ترک سیگار با چاقی را مد نظر داشت

سپس برخی از داروها قابل استفاده هستند ، مانند ویاگرا ، سیالیس و لویترا که برای درمان اختلال نعوظ استفاده می شوند. و این داروها ، هنگام تحریک جنسی ، عروق آلت تناسلی را گشاد کرده و در نتیجه جریان خون بیشتری به آن وارد می شوند. همچنین تزریق آلت تناسلی مرد و پمپ یا حلقه وجود دارد که می تواند برای تحریک نعوظ استفاده شود.

و برای کسانی که گرفتار شده اند و هیچ یک از روش هایی که ذکر کردیم به او کمک نمی کند ، وی باید تحت عمل جراحی قرار گیرد و دستگاهی را که می تواند آلت تناسلی مرد را ایجاد کند ، کاشت. یادآوری اینکه گفتگو و گفتگو با یک همسر در مورد مشکلات جنسی ، درد مبتلایان به اختلال نعوظ را نیز کاهش می دهد.

*

*

یکی از انواع اختلالات جنسی در مردان، اختلال نعوظ است. این اختلال تقریبا زندگی جنسی مردان را متوقف می کند، اما مشکل به همین جا ختم نمی شود و می تواند تا مرگ زودرس پیش رود.

 رابطه اختلال نعوظ با مشکلات قلبی و مرگ زودرس 

مطالعه ای که در دانشگاه میسیسیپی Mississippi انجام شد نشان داد، احتمال مرگ زودرس مردانی که اختلال نعوظ erectile dysfunction دارند نسبت به سایرین ۷۰ درصد بیشتر است.

به گفته دکتر توبیاس کوهلر Tobias Köhler استادیار اورولوژی در دانشگاه ایالتی الینویز جنوبی، سلامت قلب و عروق ضعیف شایعترین علت اختلال نعوظ ED است. بنابراین اگر توانایی نعوظتان را از دست داده اید، اغلب نشانه های اولیه است که قلب شما در معرض مشکل است. در واقع بسیاری از افرادی که به اختلالات نعوظ مبتلا هستند در معرض مشکلات قلبی با خطر مرگ مانند سکته قلبی در ۵ سال آینده خواهد شد.

شریان هایی که خون را به آلت تناسلی شما می رسانند بسیار باریک هستند و عرضشان حدود ۱ تا ۲ میلی متر است بنابراین به راحتی مسدود می شوند.اگر پلاک ها plaque به لطف رژیم غذایی ضعیف و فقدان ورزش، سیگار کشیدن، بالا رفتن سن یا ژنتیک شروع به رشد در رگ هایتان کرده باشند – جریان خون به آلت تناسلی تان اولین چیزی است که مسدود می شود. که این می تواند باعث غیر ممکن شدن نعوظ شود.

اگر ساخت پلاک ها ادامه پیدا کند، شریان های بزرگ تر را تحت تاثیر قرار خواهد داد مانند شریان هایی که خون را به قلب تان می رسانند و از قلب بیرون می برند. که این امر می تواند باعث حمله قلبی یا مرگ ناگهانی شود.

به همین دلیل بررسی اختلال نعوظتان توسط پزشک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر از این علامت هشدار دهنده اولیه آگاه شوید ممکن است بتوانید با درمان مشکلات قلبی عروقی خود جلوی مرگ زودرس را بگیرید.

اگر به طور مداوم قادر به نعوظ نبودید، به مدت ۳ ماه، به ملاقات پزشکتان بروید.با پزشکتان در مورد مشکلات نعوظتان صحبت کنید – و درمان خود را در اولویت قرار دهید تا پزشکتان بتواند به درستی مشکل شما را بررسی کند.

اگر مشخص شود که مقصر اختلال نعوظتان شریان های مسدود شده هستند، بهبود رژیم غذایی و ورزش می تواند آسیب ایجاد شده را از بین ببرد و دوباره کارکرد آلت تناسلیتان را به وضعیت سابق برگرداند. ممکن است پزشکتان داروهایی برای اختلال نعوظ از قبیل ویاگرا برای کمک به زندگی جنسیتان برای شما تجویز کند.

منبع: seemorgh.com

کلیپ سرا وب‌سایت

نظرات بسته شده است.