خانه / کلیپ ها / دوست دختر و پسر داشتن مشکلی دارد؟ در کل آیا دختر بازی اشکال داره؟
کد مطلب:8916

دوست دختر و پسر داشتن مشکلی دارد؟ در کل آیا دختر بازی اشکال داره؟

دوست دختر و پسر داشتن

دوست دختر و پسر داشتن مشکلی دارد؟ در کل آیا دختر بازی اشکال داره؟

در این کلیپ می بینید که نتیجه دوست دختر داشتن و بی قید و بند بار بودن و بی اعتنایی به دستورات اسلام چیست؟ حتما این کلیپ را نگاه کنید تا ببینید که کسی که بر خلاف دستورات اسلام رفتار می کند و دنبال دوستی است که قرآن از آن نهی کرده است، عاقبتش چیست. خودتان ببینید و قضاوت کنید.

بله عاقبت دوست دختر داشتن چیزی به جز این نیست کسی که مدام دنبال ناموس حرام مردم می رود عاقبت خوبی ندارد و مدام دنبال مشکلات دیگر می شود.

دوست دختر و پسر داشتن مشکلی دارد

خیلی افراد به ظاهر مسلمان بودند که می گفتند ما دوست دختر که داریم به گناه نمی افتیم و با این وعده ها خودشان را گول می زنند و می گویند دلمان پاک است ما این دختر را فقط دوست داریم ولی بعد از مدتی پا را از دوست داشتن فراتر گذاشته و کار به جاهایی که باریکتر است کشاندند به زنا گرفتار شدند به حرام های دیگری گرفتار شدند مدام فکرشان ارضای شهوت جنسی است از هیچ گناهی ابا ندارد و تمام گناهان را بدون هیچ ترسی انجام می دهند.

آیا دوست دختر و پسر داشتن مشکلی دارد؟ در کل آیا دختر بازی اشکال داره؟ طبق آیه قرآن 

در قرآن می خوانیم که نزدیک به زنا نشوید. این آیه خیلی نکته های جالبی بیان میکنه و اون این که حواستان باشد که اصلا به کارهایی که شما را به زنا نزدیک می کند اصلا نزدیک نشوید بعضی اوقات دوست دختر داشتن آدم را به زنا نزدیک میکنه، بعضی اوقات کسی که دوست دختر یا پسر داره همین خودش مقدمه ای می شود که در روزهای بعد به زنا نزدیک شوند. حرف خنده داری است که کسی بگوید من دوست دختر یا پسر دارم ولی به گناه آلوده نمی شوم مگر واقعا چنین چیزی ممکن است نه واقعا ممکن نیست. کسی می گفت در اوایل دوست پسر یا دختر داشتم و خیلی بهش نزدیک بودم تا زمانی که چشم باز کردم و فهمیدم که در چه لجن زاری غرق شدم. بله این است نتیجه این کار زشت.

ضررهای وحشتناک خودارضایی

ارسال به هم میهنهم میهن

درباره ی کلیپ سرا

کانال تلگرام سایت: https://telegram.me/danakadeh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *