راه کارهایی برای لذت بخش تر کردن رابطه جنسی

لذت رابطه جنسی

اگر دوست ذارید رابطه جنسی خود را جذاب کنید؟ اگر علاقه دارید که رابطه جنسی از روش کسل کننده بیرون آید؟ اگر از رابطه جنسی خسته شده اید؟ اگر از رابطه جنسی با همسر خود احساس آرامش نمی کنید؟ خلاصه اگر به هر عنوانی از رابطه جنسی دلزده شده اید متن زیر را با دقت و حوصله بخوانید تا رابطه جنسی جذابی و لذت بخشی داشته باشید.

افرادی هستند که بعد از مدتی که از ازدواج آن ها گذشت دیگر مثل روزهای اول عروسی از آمیزش جنسی لذت نمی برند و برایشان آمیزش جنسی به لذت بخش تر از روزهای اول نیست. اما این مشکل که تقریبا خیلی از جوان ها دارند، قابل حل است. به شرطی که موارد پایین را رعایت کنند.اما هر مشکلی راه درمان و علاج دارد.

رابطه جنسی مهم ترین پایه های یک زندگی زناشویی پایدار و سالم است. در این مقاله به شما راهکارهایی آموزش می دهیم که بتوانید رابطه جنسی با همسرتان را جذاب تر کنید.

بسیاری از زوجهای جوان به دلیل عدم آشنایی و در پاره ای از موارد نبود آگاهی کافی درباره نحوه برخورد با روابط عاطفی و زناشویی بین همسران ، با مشکلاتی مواجه هستند، که متاسفانه این مشکلات در برخی از موارد تبدیل به بحران های خانوادگی می گردد که آثار آن در معضلاتی همچون افزایش آمار طلاق در جامعه ، تنوع طلبی جنسی و…. قابل مشاهده می باشد .

لازم است یاد بگیرید که با ایجاد یک محیط مناسب، همسر خود را به سمت یک رابطه جنسی پر از هیجان هدایت کنید.  از جمله راه‌های ایجاد این فضا این است که خانه شما همیشه تمیز و مرتب باشد و کاملا جذاب به نظر برسد.

پیشنهادهایی برای جذاب کردن و لذت بخش تر کردن رابطه جنسی

_ روی تخت یا مبل خود بالشی بسیار نرم و مخملی یا یک پتوی زیبا بیندازید. این به شما کمک می‌کند که راحت باشید و در کنار همسر خود حسابی گرم شوید.

لازم است یاد بگیرید که با ایجاد یک محیط مناسب، همسر خود را به سمت یک رابطه جنسی پر از هیجان هدایت کنید

_ گل‌های تازه و زیبا بخرید و آن را در سالن نشیمن یا اتاق خواب خود قرار دهید. گل‌های تازه، فضا را بسیار رومانتیک کرده و عطر دلنشین را در محیط پراکنده می‌سازد.

_ بر سر میز غذا و در اتاق خواب خود می‌توانید از شمع یا نورهای هالوژن رنگی استفاده کنید. همه چیز زیر این نورها بسیار زیباتر از قبل به نظر می‌رسد.

_ عکس‌های دو نفره از خود و همسرتان در اتاق‌ها بگذارید و به آنها نگاه کنید. این عکس‌ها یادآور روزهای زیبای گذشته برای شما خواهد بود.

_ اتاق را به عطر خوشبو و مورد علاقه هر دو نفر، معطر سازید. بوی خوش می‌تواند احساس جنسی را در شما زنده و فضا را بسیار جذاب‌تر کند.

_ در اتاق گاهی موسیقی ملایم روشن کنید. همواره از آهنگ‌های جذاب و مورد علاقه طرفین استفاده کنید. گاهی آهنگ‌هایی گوش دهید که برایتان یادآور روزهای خوش گذشته باشد.

استفاده از این رویکردها هر چند ساده به نظر می‌رسد اما می‌تواند خانه‌ای زیبا، آرام، دلنشین و متناسب برای رابطه جنسی فراهم کند. خیلی از زوج‌ها روابط زناشویی در چنین فضایی را می‌پسندند. پس سعی کنید آن را ایجاد و حفظ کنید.

منبع : سیمرغ

کلیپ سرا وب‌سایت

نظرات بسته شده است.