کتاب جادوی جوانی، جادوی جوانی ورزشهای جادویی صورت

کتاب جادوی جوانی

کتاب جادوی جوانی

اطلاعات کتاب جادوی جوانی ورزشهای جادویی صورت

پدیدآورندگان :
نویسنده: سین تیارولند
مترجم: هما سیداحمدی موضوع : صورت – بهداشت , پوست – چین و چروک , تمرین (ورزش) , صورت – ماهیچه‌هاناشر : نشر ثالثمحل نشر : تهرانقطع : رقعینوع کتاب : ترجمهزبان اصلی : فارسیقطع : رقعیتیراژ : ۳۳۰۰تعداد صفحات : ۸۰تاریخ نشر : ۱۳۸۶/۱۲/۲۵رده دیویی : ۰۶۴۰۶۷۳شابک : ۹۶۴-۶۴۰۴-۹۹-۵آنچه در این کتاب درباره‌ی چگونگی زیبایی و آرایش چهره و محافظت از پوست مطرح شده عبارت است از معرفی لوازم…

جادوی جوانی

روش بی خطر و مؤثر ما راهی برای مبارزه با افت ماهیچه های صورت پیشنهاد میکند. این روش ساده و با ارزش برای تمام مردان و زنان بالای ۲۵ سال است. این روش، نه دارو، نه جراحی و نه تحریکات الکتریکی لازم دارد بلکه صد در صد بطور طبیعی شما را ۱۰ الی ۱۵ سال جوانتر نشان میدهد.

دوست عزیز: خوشحالم که برنامه جادوئی صورت را شروع میکنید. این بستگی به شما دارد که من بتوانم برنامه جادوئی موفقیت آمیز صورت را گسترش دهم. این یک رژیم چند جانبه از ورزشهای صورت، به خصوص مواظبت از پوست صورت و برنامه تغذیه برای افزایش سفتی پوست، جوانی بیشتر و ظاهر پرطراوت تر چهره برای هر کسی است

به ثمر رسیدن برنامه تجدید جوانی جادوئی صورت، سالها به طول انجامیده است و من بسیار خوشحالم که در این مورد با شما شریک میشه م این روش مؤثر و بی خطر، یک روش طبیعی برای پرورش ماهیچه هائی از که از پوست مراقبت کرده و نتیجه قابل ملاحظه ای را ارائه میدهد.

 – مهم –

نه دارو نه جراحی و نه تحریکات الکتریکی، شما در ظرف چند هفته نتایج عالی آنرا خواهید دید.

خواهش میکنم به خودت برس. از این کتاب شروع کن. متوجه افکار روزانهای خواهید شد که کوششهای شما را به طرف بهبودی شخصیتتان افزایش می دهد. توجه دقیق شما به ظاهرتان به تصویری مثبت، در سراسر زندگیتان تبدیل خواهد شد. از چهره جدیدتان لذت خواهید برد.

توسط
تومان