پسر اسامه بن لادن خطاب به تروریست‌ها: انتقام خون پدرم را از آمریکایی‌ها بگیرید!+ تصاویر


پسر اسامه بن لادن خطاب به تروریست‌ها: انتقام خون پدرم را از آمریکایی‌ها بگیرید!+ تصاویر

کوچکترین پسر سرکرده سابق گروه تروریستی القاعده برای گرفتن انتقام خون پدرش از آمریکا، یک پیام صوتی منتشر کرد. 

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان  به نقل از دیلی میل، «حمزه بن لادن»، پسر محبوب اسامه بن لادن، سرکرده سابق گروه تروریستی القاعده برای گرفتن انتقام خون پدرش از همه گروه های تروریستی سراسر جهان درخواست کرد که در خاک آمریکا حمله‌هایی انجام دهند.

 

حمزه بن لادن، که هم اکنون حدود ۲۸ ساله است، در یک پیام صوتی که امروز منتشر شد از همه تروریست‌های در سراسر جهان درخواست کرد که انتقام خون پدرش را از آمریکایی ها بگیرند.

 

وی در این پیام صوتی، دموکراسی را بی نتیجه دانست و مدعی شد: آزادی را نه می توان با انداختن برگه هایی بی ارزش در داخل یک جعبه رأی گیری بدست آورد و نه از راه مشارکت در پارلمان هایی که با قوانین انسانی ساخته شده‌اند. آزادی تنها با قربانی کردن و کشتن خود بدست خواهد آمد! طرفداران ما می توانند برای تغییر نظام فاسد آن‌ها (غربی‌ها) مقابله کنند و علیه آنها اقدامی (تروریستی) انجام دهند.

 

این پیام صوتی چند روز پس از انتشار فیلم عروسی پسر اسامه بن لادن بوسیله آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) منتشر شد. این نخستین فیلمی بود که حمزه بن لادن را در حالی که بزرگ شده است، نشان می داد. تا امروز مردم سراسر جهان فقط تصاویری از کودکی های حمزه را دیده بودند که آن هم از سوی گروه تروریستی القاعده برای تبلیغات استفاده می شد.

 

حمزه بن لادن

  اخبار بین الملل,خبرهای   بین الملل ,حمزه بن لادن

 

  اخبار بین الملل,خبرهای   بین الملل ,حمزه بن لادن

اسامه بن لادن در حملات تروریستی بسیاری در سراسر جهان دست داشته است. وی در ماه مه سال ۲۰۱۱ بوسیله نیروهای آمریکایی در پاکستان به هلاکت رسید. در اوت سال ۲۰۱۵ یکی از سرکردگان ارشد گروه تروریستی القاعده یک نوار صوتی منتشر کرد و در آن گفت که حمزه بن لادن به این گروه تروریستی ملحق شده است. آمریکا در ژانویه سال جاری میلادی اعلام کرد که حمزه بن لادن (کوچکترین پسر اسامه بن لادن) به دلیل پیوستن به گروه تروریستی القاعده در فهرست سیاه مقابله با تروریسم آمریکا قرار دارد.

 

تصویری از اسامه بن لادن و کودکی‌ حمزه بن لادن

  اخبار بین الملل,خبرهای   بین الملل ,حمزه بن لادن

 

توسط
تومان