مطالب تازه

قراب: قطار استقلال در ریل موفقیت قرار گرفته است


قراب: قطار استقلال در ریل موفقیت قرار گرفته است

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
عضو هیات مدیره و پیشکسوت استقلال می‌گوید این تیم در مسیر موفقیت قرار گرفته است. 

به گزارش ایسنا، جواد قراب درباره پیروزی سه بر صفر استقلال برابر تراکتورسازی به سایت رسمی این باشگاه گفت: نمایش بی نظیر استقلال مقابل تراکتورسازی با سه گل همراه بود و همه هواداران را به این اطمینان رساند که استقلال در این فصل یک تیم پر قدرت است و برای موفقیت در این فصل کاملا آماده است.

 

در این بازی هماهنگی بازیکنان و نمایش درخشان آنها توانایی‌های آقای شفر را بیش از پیش به اثبات رساند و مطمئنا با حمایت هواداران، استقلال می‌تواند این روند خوبش را ادامه دهد. البته دست کم گرفتن رقبا یک مسئله خطرناک است و مثلا همین هفته که باید مقابل پارس جنوبی جم به میدان برویم، قطعا کار بسیار سختی داریم ولی مطمئنم بازیکنان استقلال توانایی عبور از سد این تیم را هم دارند.

 

او افزود: خوشبختانه فتحی و معاونانش افراد کاربلدی هستند و قطار استقلال را در ریل موفقیت قرار داده‌اند. حل و فصل بدهی‌های استقلال و تلاش برای احقاق حقوق استقلال در دستور کار فتحی و همکارانش قرار گرفته و هیات مدیره و پیشکسوتان استقلال هم در این راه ایشان را حمایت و همراهی می‌کنند.

 

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در پایان اضافه کرد: خوشبختانه با حمایت های سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان که از هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس دارند، استقلال به آرامش خوبی رسیده و همین آرامش مبنای موفقیت تیم شده است. چراکه بدون شک تیمی که دچار حواشی باشد نمی تواند در مسیر رشد قرار بگیرد.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن