عکس دختری که برای گرفتن وام، برهنه و لخت شد

عکس دختر لخت

عکس دختری که برای گرفتن وام، برهنه و لخت شد

برای دیدن کلیپ مربوطه کمی صبر کنید. کلیپ دختر ژاپنی که برای گرفتن وام لخت شد

 

پیشنهاد لخت شدن دختران دانشجو برای گرفتن وام (عکس)

پیشنهاد ننگین لخت شدن دختران دانشجو برای گرفتن وام (عکس)

روایات بسیاری رابطه بین حیا و ایمان را مطرح می ­کند. روایتی از امام صادق علیه السلام فرمود: «لا ایمانَ لِمَن لا حَیاءَ لَه؛ کسی که حیا ندارد، ایمان ندارد.» حضرت ایمان را گویا برحیاء استوار می کند. در این­ باره در روایاتی از امام باقر علیه السلام داریم که فرمود: «أَلحَیاءُ وَ الایمانُ مَقرونانِ فی قَرَنٍ وَ أِذا ذَهَبَ أَحَدُهُما تَبِعَهُ صاحِبُهُ؛حیا و ایمان دو همراه هستند که هرگاه یکی از آنها برود دیگری به دنبالش خواهد رفت.» یعنی حیا و ایمان به تعبیری با یک نخ، به هم پیوند دارند؛ مثل بند تسبیح که دانه­ ها را به همدیگر متصل کرده­ است. اینها تمام، جنبه­ های کنایی دارد و زیبا هم هست. اگر این پرده­ حیا دریده شود، دین هم رفته است. مطمئن باشید!علی علیه السلام فرمود: «الایِمانُ و الحَیاءُ مَقرُونَان فی قَرَنٍ وَ لا یَفتَرِقانِ؛حیا و ایمان دو همراهند که از یکدیگر جدا نمی ­شوند.»

در یک اقدام عجیب و باورنکردنی یک سایت مشهور با گرفتن تصویر لخت دختران دانشجو به عنوان وثیقهِ دریافت وام دانشجویی به انها مبالغی وام می‌دهد و در صورتِ بازپرداخت نکردن ان عکس های لخت آن دختران را با مشخصات انها در اینترنت منتشر می‌کند! به گزارش ایران ناز طرح یک سایتِ چینی برای وثیقه وام دانشجویی غوغایی شده هست.گرفتن تصویر های عریان و لخت دختران در حالی‌که صورتشان مشخص هست و کارت شناسایی خود را در دست دارند ,

عکس دختر لخت

بعنوان وثیقه اعطای وام های دانشجویی خبر ساز شده هست..! تصویر های لخت دختران دانشجو بعنوان وثیقه وام یکی از طرح هایی هست که این روزها در (جی دی کپیتال چین) در حال اجرا می باشد و دختران دانشجو با دادن تصویر های لخت با صورتِ خود میتوانند چند برابر وام دانشجویی دریافت کنند که گرچه در صورت عدم پرداخت بدهی تصویر های عریان دختر دانشجو بر روی اینترنت منتشر خواهد شد.

 

پیشنهاد لخت شدن دختران دانشجو برای گرفتن وام (عکس)

 

عکس دختر لخت

به گزارش سایت داناکده به تازگی وام دهندگان وبسایت «جی دی کپیتال» در چین اعلام کردند دانشجویان زن برای دریافت وام اینترنتی موظفند تصاویر عریان خود را به عنوان وثیقه در اختیار وام دهندگان قرار دهند.به دنبال انتشار این خبر, تعدادی از دانشجویان تصاویر لخت خود را درحالی که کارتِ شناسایی را در دست خود نگه داشته بودند, برای شرکت «جی دی کپیتال» ارسال کردند.

 

پیشنهاد لخت شدن دختران دانشجو برای گرفتن وام (عکس)

 

گفته می شود در ازای این اقدام, متقاضیان می توانند ۲ تا ۵ برابر افراد دیگر وام دریافت کنند.وام دهندگان به دانشجویان گفتند درصورتی که وام را در موعد مقرر بازپرداخت نکنند, تصاویر عریان آن ها در اینترنت منتشر خواهد شد.روزنامه «بیجینگ یوث دیلی» در گزارشی اعلام کرد یکی از دانشجویان در این خصوص گفت” قرار هست به زودی یک تجارت کوچک راه اندازی کنم. به همین دلیل در ماهِ فوریه «حدود چهار ماه پیش» با ارسال عکسهای عریان خود به این وبسایت در ازای دریافت « ۱۲۰۰۰۰ یوآن ۱۲۸۷۳ پوند » موافقت کردم. اما در مدت چهار ماه, بدهی های من بیش از دو برابر شده هست.

 

پیشنهاد لخت شدن دختران دانشجو برای گرفتن وام (عکس)

 

این دانشجو از بیم انتشار تصاویر لخت اش در اینترنت مجبور شد از خانواده اش پول قرض بگیرد. از روز چهارشنبه تا به حال بیش از هزاران نفر در اینترنت در خصوصِ «وام برهنگی» نظراتی منتشر و این اقدام تحقیرکننده را محکوم کرده اند.شرکت «جی دی کپیتال» در سال (۲۰۰۷) در پکن تاسیس شد و به تامین وام اینترنتی برای افراد متقاضی مشغول کار هست.

 

منبع: www.irannaz.com

کلیپ سرا وب‌سایت

نظرات بسته شده است.