زنبورها به آلت تناسلی زن باردار حمله کردند+عکس

حمله زنبورها به آلت این زن باردار

زنبورهای به آلت تناسلی زن باردار حمله کردند+عکس

حمله زنبورها به آلت این زن باردار
حمله زنبورها به آلت این زن باردار

حمله هزاران زنبور به آلت تناسلی زن باردار

زنبورهای نر به یک زن حامله حمله نمودند و بر روی آلت تناسلی او نشستند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر حمله هزاران زنبور به آلت تناسلی زن باردار را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

از قرار معلوم گرفتن عکس های آتلیه ای دوران حاملگی با سبک و ایده ی عجیب و غریب همچنان ادامه دارد، بعد از بیانسه خواننده هالیوودی که با عکس یادگاری از این دوران مدتها سوژه کاربران فضای مجازی شده بود شاهد عکسهای متفاوت دیگری از خانم هایی هستیم که روزهای زیبای انتظار تولد نوزادشان را سپری می کنند . عکسهایی با شاخه های درخت و …. تا عکسی کاملا مانوس با طبیعت که ۲۰٫۰۰۰ زنبور روی شکم زن باردار جمع شدند تا همگی با هم عکس یادگاری بیاندازند.

حمله هزاران زنبور به آلت تناسلی زن باردار

حمله هزاران زنبور به آلت تناسلی زن باردار که بسیار سوژه جالبی برای عکاسی می باشد این زن دوست دارد برای یادگاری این عکس عجیب را در دوران بارداری ثبت نماید و این باعث شده است به سوژه جالبی در فضای مجازی تبدیل شود.

“امیلی مولر” ۳۳ ساله اهل اوهایو برای گرفتن عکس یادگاری از دوران بارداری خود تصویری از ایده ی متفاوت خود را عملی کرد تا به گفته خود نظر کاربران فضای مجازی را به نوعی دیگر جلب کند.

این مادر باردار یک زنبوردار تمام عیار است که ۲۴ کندوی حاوی ۱٫۲ میلیون زنبور را نگه می دارد و در سال جاری ۳۵۰ بار توسط آنها نیش زده شده است اما هیچ ترسی از آنها ندارد.

او گفت که هنگام گرفتن عکس ها به هیچ وجه احساس ترس نداشت زیرا او با حشرات احساس راحتی و آرامش می کند.

او در مورد تصاویر گفت :صبح روزی که قرار بود این عکس ها گرفته شوند همسرم یکی از کندو ها را از محل نگهداری آنها به گوشه ای که قرار بود عکس بگیریم اورد.

گروه زنبورها به سمت من پرواز کردند همانطور که در تصاویر دیده می شود اطراف من جمع شده بودند هنگام گرفتن عکس سه بار دچار نیش زدگی و گزش شدم تا اینکه با نشاندن ملکه ی آنها روی شکمم موفق به خلق صحنه دلخواهم شدم. هدایت کردن زمبورها به سمت من کار دشواری نبود وقتی ملکه آنها را در دست گرفتم همگی به طرف من پرواز کردند.

حمله زنبورها به آلت این زن باردار

حمله هزاران زنبور به آلت تناسلی زن باردار + تصاویر

منبع: namnak.com

353
توسط
تومان