خرید و معرفی ۴۶ مدل زودپز پرفروش ۱۵ فروردین ۱۴۰۱

خرید زودپز در مدل های مختلف

زودپزهای آلومینیومی سبک ، ارزان هستند و همچنین از آنجا که آلومینیوم رسانای خوبی برای گرما است ، گرما را به طور مساوی توزیع می کند. با این وجود ، هنگام استفاده زیاد از زودپز آلومینیومی ، باید به ضرر ذاتی آلومینیوم که رنگ پریدگی و زنگ زدگی است توجه کنید (البته این امر در نحوه طبخ غذا تاثیری ندارد). هزینه پایین می تواند دلیل اصلی انتخاب زودپز آلومینیومی باشد. اجاق های فشار از جنس استنلس استیل کمی سنگین تر و گران ترند. خاصیت بسیار مقاوم فولاد ضد زنگ این امکان را برای مدت زمان طولانی فراهم می کند و سطح زیبا و براق آن نیز جلب توجه می کند. اما عیب فولاد این است که رسانای خوبی برای حرارت نیست.

به همین دلیل ، بهتر است از گلدان های چند لایه استفاده کنید ، جایی که یک صفحه آلومینیومی روی لایه خارجی سطح پایین اجاق گاز فشار قرار داده شده است. این ویژگی های حرارتی زودپز را افزایش می دهد و نقاط داغی را ایجاد می کند (از آنجا که فولاد رسانای خوبی برای گرما نیست ، قطعات آنها بسیار گرم می شوند و باعث می شود غذا به صورت ناهموار پخته شود). و از ظروف متداول استیل خلاص شوید.

بهترین اندازه برای زودپز چه اندازه ای است؟

اکثر زودپزها بر اساس مقدار مایعات موجود در آنها به فروش می رسند ، اگرچه حجم قابل استفاده برای پخت غذا بسته به نوع غذا و حجم بعد از پخت معمولاً بین ۱ تا ۱٫۳ است. و همیشه داشتن فضای خالی داخل زودپز برای وجود بخار ضروری است. اگرچه زودپزها انواع مختلفی دارند ، اما متداول ترین آنها اجاق های ۴ ، ۶ و ۸ لیتری است.

خرید زودپز
خرید زودپز پارس استیل
خرید زودپز برقی
خرید زودپز قدیمی
خرید زودپز تفال
خرید زودپز دسینی
خرید زودپز یونیک
خرید زودپز پارس خزر
خرید زودپز تفال از بانه
خرید زودپز فیسلر

کلیپ سرا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.