کلیپ هامطالب خواندنی و دیدنی

کلیپ حرکات زیبای ژیمناستیکی با یک پا

حرکات زیبای ژیمناستیکی با یک پا. این شخص چه زیبا حرکات ژیمناستیکی با یک پا انجام می ده.باور نکردنیه.عجب بدنی داره

برای افراد کلیه دوره های بدن سازی فعال در زمینه آموزش ژیمناستیک برای شرکت کننده هایی که از نظر جسمی و روحی مقاوم هستند در نظر گرفته شده است.

اگر شرکت در دوره به منظور تسکین علائم حاد یا اختلال در درمان آنها باشد ، ضروری است قبل از شروع دوره با پزشک یا درمانگر مشورت کنید. برای شرکت در این دوره لباس ورزشی یا گشاد ، جوراب ، کفش ورزشی و برای تمرین روی تشک یک پتو توصیه می شود.

لطفاً با شرکت بیمه درمانی خود صحبت کنید که آیا امکان پیشبرد دوره های پیشگیری وجود دارد یا خیر.

ژیمناستیک یک روش عالی

ژیمناستیک یک روش عالی برای تقویت تناسب اندام کلی بدن ، بهبود چابکی و قدرت عضلات است. در اینجا سریع به ژیمناستیک ، از جمله دسته بندی های مختلف ژیمناستیک و نحوه مناسب بودن آن می پردازیم.

*

*

ژیمناستیک با نمایش قدرت ، چابکی و سختی ذهنی برخی از نفس گیرترین عینک های تاریخ المپیک را به نمایش می گذارد. این ورزش را می توان در یونان باستان جستجو کرد ، جایی که چنین مهارتهایی در بازی های المپیک باستان نشان داده شده است.

روم باستان ، ایران ، هند و چین همه این رشته ها را تمرین می کردند که بیشتر هدف آنها آماده کردن جوانان برای نبرد بود. خود این کلمه از کلمه یونانی gymnos گرفته شده است ، به معنی برهنه – کمترین چیزی که گفته می شود الزامات لباس برای ورزشکاران در آن روزها حداقل بود.

*

*

ژیمناستیک هنری

در رویدادهای هنری (که بر روی یک دستگاه اجرا می شود) ، مردان در زمین  ، حلقه ها ، طاق ، میله های موازی و میله های افقی به رقابت می پردازند. ژیمناست های زن در طاق ، میله های ناهموار ، تیر تعادل و کف با هم به رقابت می پردازند. این مسابقات شامل رویدادهای همه جانبه و مسابقات تیمی است ، همچنین بر روی هر دستگاه امتیاز می گیرد.

دکمه بازگشت به بالا