«جهاد نکاح» داعش در فلوجه + به همراه سند

«جهاد نکاح» داعش در فلوجه + به همراه سند

اکنون پس از گذشت چندین روز از آزادسازی کامل شهر “فلوجه” از دست تروریست های داعش، هر روز اسناد جدیدی از جنایات و فجایعی که این گروه تروریستی در این شهر به بار آورده است کشف و برملا می شود.

در سندی که اخیرا در این شهر کشف شده است، نامه یکی از زنان عراقی عضو “جهاد نکاح” به دستگاه قضایی داعش مشاهده می شود.

این زن عراقی که خود را «عایشه مفتن الجمیلی» معرفی می کند، خود را تابع محض دستورات دولت (به اصطلاح) اسلامی می داند و اعلام می دارد که از ابتدای ورود داعش به فلوجه، به صورت داوطلبانه به جهاد نکاح پیوسته است.

وی در ادامه از وضع بد این فاجعه اخلاقی به دستگاه قضایی داعش شکایت می کند و اعلام می دارد که مسئول این امر، علاوه بر اجبار او به نکاح با ۱۰ مَرد در روز، او را تهدید کرده که در صورت سرپیچی محکوم به مرگ خواهد شد.

در ادامه ترجمع کامل نامه به همراه نسخه اصلی نامه را مشاهده می نمایید:

ترجمه سند:

من خواهر عایشه مفتن الجمیلی در منطقه الجولان فلوجه از برادر ابو ایمن مسول منطقه نزد دولت اسلامی شکایت دارم.
او از من می خواهد روزانه با ۱۰ نفر از مجاهدین نکاح کنم… مریض شده ام و تحمل این تعداد را ندارم و به پزشک زنان مراجعه می کنم ولی او مرا تهدید کرده اگر با آنها نکاح نداشته باشم مرا می کشد.
درخواست مساعدت و مرخصی از جهاد نکاح و منع ابو ایمن از تهدید به کشتنم را دارم.
لازم است به اطلاع برسانم من از روز اول فتح فلوجه با خلیفه بیعت کرده و خود داوطلب جهاد نکاح بودم و این کار را برای رضای خدا انجام میدادم ولی با وضع سلامتی من هم اکنون تحمل ندارم.
عایشه مفتن رسول
منطقه الجولان فلوجه
گردان ام المومنین عایشه

این نامه و برخی اعترافاتی که زنان عضو جهاد نکاح تاکنون عنوان کرده اند، خود گویای خوی ضد دینی و ضد اسلامی این گروه تروریستی است که احکام آن با هیچ یک از موازین شرعی و دینی سازگاری ندارد و به بدترین شکل از مردم شهرهای تحت اشغال خود، سوء استفاده می کنند.

کلیپ سرا وب‌سایت

نظرات بسته شده است.