جلوگیری از ریزش مو با یک شامپو طبیعی

جلوگیری از ریزش مو

جلوگیری از ریزش مو با یک شامپو طبیعی

برای جلوگیری از ریزش مو شاید شما هم متوسل به داروهای شیمیایی می شوید؟

شاید شما از خودتون سوال کنید برای جلوگیری از ریزش مو چه بخوریم ؟ و آیا ریز

یا این سوال براتون پیش اومده که علت ناگهانی ریزش مو چه جیزی می تواند باشد؟ البته به خاطر سن و….می باشد اما تمام این ها راه حل دارد

بهترین داروی ریزش مو و طبیعی ترین دارو چه چیزی می تواند باشد.

ایا درمان ریزش مو در قران آمده است؟ آیا به راستی قرآن هم بیان گر این مسائل هست؟

جلوگیری از ریزش مو با روغن زیتون آیا به راستی با روغن زیتون می شود از ریزش مو جلوگیری کرد؟

علت ریزش مو در جوانان چه چیزی می تواند باشد؟ آیا این امر طبیعی است

شامپو برای جلوگیری از ریزش مو چه شامپویی است؟ آیا به  راستی شامپوهای گران قیمت می تواند درمان قطعی و دائم برای ریزش مو باشد؟

 

درمان ریزش مو

در کلیپ زیر طبیعی ترین شامپو برای ریزش مو در طب سنتی بیان شده است

 

*

*

گل ختمی یکی از گیاهانی است که برای جلوگیری از ریزش مو بسیار موثر است. بهترین چیزی که انسان می تواند بدن خود را با آن بشورد همین گل ختمی است که فواید زیادی دارد.

دو روش استفاده از گل ختمی برای تقویت و جلوگیری از ریزش مو 

_ روش استفاده از گل ختمی دو روش است یک روش برای کسانی که موی بلند ندارند خود گل ختمی را آسیاب کرده و همین جور خشک سر را با آن بشورند.

_ روش دوم که بهترین روش است، گل ختمی را آسیاب کرده و داخل آب ولرم به مدت نیم الی یک ساعت قرار دهید و بعد آن را با پارچه نازک و تمیز صاف کنید که این تبدیل می شود به شامپو. این شامپو بهترین شامپوی طبیعی است .

جایگزینی ختمی با شامپوهای مضر شیمیایی

امروزه این شامپو های شیمیایی که در بازار هستند جز ضرر چیزی ندارند چون وقتی سر را با آن می شوییم حتما یه چربی یا چیز دیگری از ماده آن شامپو در سر می ماند و این مواد شمیایی ماندنش برای پوست سر و خود موها خطرناک است.

امروزه  بیشتر بیماریهایی که برای مو هست مثل کم پشت بودن و موخوره (موهای بیمار) همه به خاطر استفاده از شامپوها و صابون های شیمیایی است. در زمان قدیم که خانم ها موهای بلند و محکم و جذاب داشتند به خاطر استفاده از شامپوی طبیعی بود. این گل ختمی بهترین شامپوی طبیعی برای پوست و مو است کف هم می کند  وفواید زیادی دارد و درمان بسیاری از بیماری ها است.

منبع : eslamteb.com 

 

توسط
تومان