جذابیت های ظاهری و اخلاقی زنانه ای که مردان را جذب می کند!

جذابیت های ظاهری زنانه ای که مردان را جذب می کند!

 

جذابیت های ظاهری و اخلاقی زنانه

جذابیت های ظاهری زنانه ای که مردان را جذب می کند!

 

داشتن موی بلند و البته درخشان و سالم یکی از ویژگی های یک زن جذاب است‎

روابط خوب با جاذبه متقابل زوجین آغاز می شود ، اما در دراز مدت، ممکن است این روابط شکست بخورند.

یک مرد زنی را دوست دارد که آماده است تجربیات جدید را تجربه کند و از خطر کردن ، در مسافت های طولانی نترسد

۱٫ حس ماجراجویی داشته باشید

مردان عاشق زنانی هستند که زندگی را به طور کامل انجام می دهند و این شامل آمادگی برای تجربیات جدید و ترس از ریسک پذیری نیست ، با ورزش های هیجان انگیز مانند ، پیاده روی طولانی در کوه و چتربازی ، و این جذابیت زنان را افزایش می دهد ، بر خلاف زن معمولی.

۲٫ یک زن فهمیده

درگیری در روابط زناشویی امری طبیعی است ، اما لجبازی می تواند منجر به بدبختی شود. در حقیقت ، مردان برای زنانی که توانایی مذاکره و یافتن راه حلی را دارند که هر دو شریک را راضی کند ، ارزش قائل هستند ، با توجه به اینکه اعتقاد به اصل مذاکره به ویژه در مورد مسائل مهم مانند تربیت فرزندان با هم امری مفید است.

۳٫ اعتماد به نفس

زنی که به خودش اعتماد کند و ارزش او را بداند مورد تحسین قرار می گیرد و یک مرد می تواند دختری را با چهره ای زیبا و شخصیتی دلپذیر که با خودش آشتی دارد دوست بدارد ، زیرا از این رو خوشبخت تر است.

۴٫ کاملاً به شوهرش اعتماد داشته باشد

وقتی نوبت به روابط می رسد ، هیچ شریکی نمی تواند طرف مقابل را تحت نظر ۲۴ ساعته نگه دارد و احساس حسادت و پارانویا شادی ما را تضمین نمی کند ، بنابراین مردان زنانی را ترجیح می دهند که در صداقت همسر خود شک نکنند.

۵٫ شوخ طبعی خوبی داشته باشید

شوخ طبعی زن زندگی شاد بین همسران را تضمین می کند ، زیرا شوخ طبعی استرس زندگی روزمره را از بین می برد.

۶٫ پذیرش نقص

یکی از کلیدهای یک رابطه سالم درک این است که همسرتان کامل نیست در حقیقت ، موفقیت روابط زناشویی این است که همانطور که طرف مقابل هست او را بپذیریم . البته کم کم و از راه شیوه صحیح نقص ها را برطرف کنیم

زندگی پر از چالش هایی است که باید به راحتی و به دور از رفتارهای چشمگیر با آنها کنار بیاییم

۷٫ تحمل چالش ها و سختی های زندگی

زنانی که دیدگاه درستی از زندگی دارند و رابطه موفقیت آمیز با همسرانشان را تضمین می کنند زندگی پر از چالش هایی است که باید به راحتی و به دور از رفتارهای چشمگیر با آنها کنار بیاییم.

۸٫ مهربان

یک مرد ، حتی وقتی با دوستان و خانواده اش ملاقات می کند ، یک زن لطیف ، خونگرم و مهربان را دوست دارد.

۹٫ خلاق

خلاقیت و روحیه خلاقیت به روابط زیبایی می بخشد. زنانی که شوهرشان را با نوشتن یک داستان یا ترسیم تصویری از او غافلگیر می کنند ، شانس زیادی دارند که قلب او را برای همیشه به دست آورند.

جذابیت های ظاهری و اخلاقی زنانه.برای آگاهی از اینکه مردان وقتی می خواهند به یک رابطه متعهدانه وارد شوند ، به دنبال چه هستند ، سایت Beauty Hair در گزارش خود ده ویژگی ذکر کرده است که مردان در زنان بیش از زیبایی دوست دارند ، بنابراین آنها چه هستند؟

تمام زنان به دنبال خصوصیاتی هستند که آنها را برای مردان جذاب تر می کند. در ادامه قصد داریم شما را با این جذابیت های ظاهری زنانه آشنا کنیم.

تعریف شما از جذابیت زنانه یا زن جذاب چیست؟ شاید این مهم ترین سوالی باشد که زنان در مورد زیبایی و جذابیت ظاهری خود به دنبال پاسخ آن می گردند. چه چیزی زنان را در چشم مردان جذاب و زیبا می سازد؟ اگر از یک مرد بپرسید، هنگام نگاه کردن به یک زن اولین چیزی که نظرش را جلب می کند چیست شاید بیش از همه به تناسب اندام یا لبخند او اشاره کند. البته طیف گسترده ای از مردان پیش از هر چیز به انحناها و برآمدگی های بدن زنان جذب می شوند و این امر توسط بسیاری از محققان و کارشناسان تایید شده است.

در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با ویژگی های ظاهری زنانه ای که توسط بسیاری از مردان به عنوان ویژگی های یک زن جذاب شناخته شده و باعث جلب توجه آن ها می شود اشاره ای اجمالی داشته باشیم.

موهای بلند 

بر اساس تحقیقات گسترده، مردان به طور عمومی زنانی با موهای بلند،ضخیم و براق را ترجیح می دهند. مطالعات نشان می دهد که مردان این ویژگی های ظاهری زنانه را به صورت ناخودآگاه نشانه ای از سلامت جسمانی، انرژی کافی حیاتی و حتی نشانه ای از قابلیت باروری بالای زن می دانند.

البته از نشانه های دیگر می توان به موهای زنان اشاره کرد زیرا زنان سالم همواره موهایی درخشان دارند در حالی که زنان دارای وضعیت جسمانی نامناسب معمولاً با موهای بی رنگ و مات دیده می شوند. از این رو داشتن موی بلند و البته درخشان و سالم یکی از ویژگی های یک زن جذاب است که چشم مردان را به خود جلب خواهد کرد.

بوی خاص 

بسیاری از ما در مورد فرومون ها شنیده ایم؛ سیگنال های شیمیایی که از بدن ما متساعد می شود. اما کمتر کسی می داند که این بوهای خاص توسط افراد و به صورت ناخودآگاه به عنوان نشانه ای از سلامت و جذابیت یک زن در نظر گرفته می شوند. مطالعات نشان داده است که فرومون ها اطلاعات قابل توجهی در مورد شخص در خود دارند؛ از جمله شرایط سیستم ایمنی بدن. از این رو می توان گفت که مردان می توانند با بوی یک زن تشخیص دهند که او سیستم ایمنی قوی دارد یا خیر.

تقارن صورت 

تقارن صورت در جذابیت زن بسیار مهم و تعیین کننده است و می توان آن را با چند ترفند اندازه گیری کرد. مردان به طور ناخودآگاه به این ویژگی زنانه دقت می کنند زیرا ویژگی های صورت زنان نشانه ای از ژن خوب در بدن آن هاست. از طرف دیگر، عدم تقارن، همواره با وخامت وضع سلامتی، ژن های بد و حتی ناهنجاری هایی در ارگان های تولید مثلی زنان همراه است. حتی حیوانات وحشی نیز هنگام نگاه به جنس مخالف خود موضوع تقارن را در نظر می گیرند.

رنگ دندان 

وقتی که محققان می خواستند تاثیر لبخند شخص بر جذابیت او را مشخص کنند، با تغییر محل و فاصله دندان ها از طریق فتوشاپ و نشان دادن آن ها به افراد به نتایج جالبی دست یافتند: با نشان دادن عکس مردان به زنان و برعکس، مشخص شد که دندان زنان اهمیت زیادی برای مردان دارد و حتی بدون توجه به بحث سنی، این موضوع نشان دهنده توان باروری باقیمانده در وی است. بدین ترتیب زنانی که می خواهند جذابیت زنانه بیشتری داشته باشند بهتر است به سلامت دهان و دندان خود اهمیت بیشتری دهند زیرا از نظر مردان، زن جذاب زنی است که دندان های زیبا و سفیدی داشته باشد.

مردان صداهای نازک زنانه را دوست دارند‎

دست های بلند 

این مورد یکی از ویژگی های ظاهری است که ممکن است داشته و یا نداشته باشید اما جالب این است که بدانید مردان، زنان دارای دست های بلند را حتی بیشتر از پاهای بلند جذاب می دانند. بر اساس تحقیقی که در دانشگاه نیو ساوث ولز انجام گرفت، گروهای از مردان به تماشای ویدیوهایی از ۹۶ زن با سنین ۲۰ تا ۴۹ سال نشستند. بعد از تماشای ویدیو، از آن ها خواسته شد به زنانی که دیده اند به صورت جداگانه امتیازی بدهند. نتایج نشان داد که زنان دارای دست های بلند همواره بیشتری امتیاز را در میان دیگر زنان بدست آورده و بدین ترتیب بلند بودن دست یکی از معیارهای مردان برای یک زن جذاب است.

صدای با تُن بالا 

مطالعات نشان داده که مردان صداهای نازک زنانه را دوست دارند زیرا چنین زنانی معمولاً جوان تر بوده و ویژگی زنانه ای محسوب می شود که نشان از سطح بالای استروژن در بدن زن دارد. علاوه بر این صدای با تنُ بالا نیز نشان دهنده سایز بدنی کوچکتری است، در حالی که صدای با تن پایین با مردانگی مرتبط است. از این رو زنانی که تن صدای پایینی دارند معمولاً دارای ویژگی های زنانه کمتر و مردانه بیشتری هستند .

برای مثال غرش های عمیق نشان دهنده حیوانی بزرگ و تُن های بالا و سبک نشان دهنده موجودی کوچک جثه مانند حشرات است.

رنگ قرمز 

تحقیقی که توسط اندرو الیوت و دانیلا نیستا انجام شده نشان داده است که واکنش خاص مردان به رنگ قرمز می تواند یک فرآیند بیولوژیکی باشد. این موضوع در دنیای حیوانات نیز صادق است زیرا در میان حیوانات نیز رنگ قرمز معمولاً نشان دهنده آمادگی جنس مخالف برای جفتگیری است. این دو محقق در نهایت دریافتند که رنگ قرمز تاثیر زیادی بر روی ماهیت جذابیت زنانه از دیدگاه مردان دارد بدون این که خودشان متوجه نقش رنگ قرمز در این ماجرا باشند. در کمال ناباوری مشخص شد که رنگ قرمز هیچ تاثیری بر استنباط زنان از جذابیت زنانه در مورد زنان دیگر ندارد و این موضوع تنها بر مردان موثر می افتد.

البته که مردان ضرورتاً و به صورت آگاهانه خواستار چنین نسبتی نیستند و اکثر مردان نیز از این که چنین ویژگی هایی را به صورت ناخودآگاه نشانه باروری می دانند غافل هستند زیرا تمام این فرآیند کاملاً ناخودآگاهانه صورت می گیرد بدون این که مردان خود از علت توجهشان به این مسئله آگاه باشند علاوه بر این نقش غریزه و جنبه شهوانی موضوع را نیز نباید نادیده گرفت و مطالعات نشان داده که این موضوع نقش مهمی در تصور یک مرد از جذابیت زنانه و زن جذاب دارد.

منبع: سلامت نیوز

Photo of سوتین شیردهی مدل v65

کلیپ سرا وب‌سایت

نظرات بسته شده است.