کلیپ تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین و روش های دیگر

تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین

 

تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین

 

بهترین زمان برای تعیین جنسیت جنین

اگرچه تعیین جنسیت سونوگرافی جنین در اکثر حاملگیها امکان پذیر است ، اما در برخی موارد ممکن است مشکلاتی را ایجاد کند.

تلاش برای تعیین جنسیت جنین نباید قبل از حاملگی ۱۲ هفته انجام شود زیرا این اوایل ، نسبتاً نادرست است. بعد از ۱۳ هفته ، در ۹۹٪ تا ۱۰۰٪ موارد بدون وجود دستگاه تناسلی جنین آسان تر است

 

دستگاه شنود و ضبط صدای قلب جنین جامپر. برای مشاهده این دستگاه روی عکس زیر کلیک کنید

دستگاه شنود و ضبط صدای قلب جنین

 

. تعیین جنسیت جنین با سونوگرافی در اواخر سه ماهه دوم امکان پذیر است ، در حالی که در اواخر سه ماهه اول و اوایل سه ماهه دوم ، عمدتاً در جهت لوله های دستگاه تناسلی (“نشانه ساژیتال”) است: جهت رو به پایین سل از دستگاه تناسلی نشانگر جنین ماده و جهت رو به بالا جنین نر است.

علائم سونوگرافی دیگر ، مانند کچلوی جنین ، رابط خط میانی آلت ، خطوط لب ، رحم ، بیضه نزولی و جهت و منشأ جت تحریک جنین در مردان ممکن است در تعیین صحیح جنسی جنین نقش داشته باشد.

تعیین نادرست جنسیت جنین ممکن است هنگام ناهنجاری دستگاه تناسلی خارجی رخ دهد. سونوگرافی سه بعدی ، اگرچه از ارزش تشخیصی محدود برای تعیین جنسیت جنین برخوردار است ، ممکن است در تعریف بهتر ناهنجاری های مادرزادی دستگاه تناسلی خارجی کمک کند.

 

آزمایش تعیین جنسیت جوش شیرین یک روش خانگی است

زمانیکه شما برای اولین بار باردار میشوید خیلی دوست دارید بفهمید که نوزاد شما دختر است یا پسر؟ شما صبور نیستید که تا هفته بیست بارداری با سونوگرافی جنسیت جنین خود را بدانید. اما تست تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین یک افسانه قدیمی برای تعیین جنسیت است. باورهای سنتی مختلفی در مورد چگونگی تشخیص جنسیت جنین قبل از تولد وجود دارد. آزمون تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین یک روش آسان و مقرون به صرفه است، اما آیا این روش موثر است؟

۶ راه باور نکردنی برای پیش بینی و تعیین جنسیت جنین شما بدون سونوگرافی

*

*

مردم ممکن است به نتایج این آزمایش تکیه نکنند، اما امتحان این روش ضرر ندارد. با این حال، دیگر راه های دیگر قابل اعتماد برای تعیین جنسیت جنین وجود دارد.

آزمایش تعیین جنسیت با جوش شیرین چیست؟

آزمایش تعیین جنسیت جوش شیرین یک روش خانگی است که از ادرار زن باردار همراه با جوش شیرین برای تعیین جنسیت جنین استفاده می کند. آزمایش تعیین جنسیت جوش شیرین در واقع به دنبال تعیین جنسیت جنین است. جنسیت به آرایش ژنتیکی و بیولوژیکی جنین اشاره دارد، در حالی که جنسیت به تفاوت های اجتماعی و فرهنگی که در طول زمان توسعه می یابد، اشاره دارد.

تعیین جنسیت جنین

*

*

پشت آزمایش علت علمی وجود دارد. جوش شیرین با اسیدها واکنش می دهد، باعث می شود برخی اسیدها به جوش بیایند و حباب تشکیل شود. نظریه پشت تست این است که اسیدیته یا PH ادرار زن باردار بر اساس جنسیت نوزادش تغییر خواهد کرد (تشخیص جنسیت جنین از ظاهر مادر).

با این حال، هیچ اثباتی وجود ندارد که جنسیت جنین ناشی از تاثیر pH بر روی ادرار زن است. همچنین بسیاری از عوامل شناخته شده دیگر می توانند ادرار زن را بیشتر یا کمتر اسیدی کنند.

نتایج آزمون تعیین جنسیت جوش شیرین فقط در نیمی از مواقع دقیق است

آیا نتایج تعیین جنسیت با جوش شیرین دقیق هستند؟

متاسفانه، نتایج آزمون تعیین جنسیت جوش شیرین فقط در نیمی از مواقع دقیق است. بسیاری از عوامل دیگر می توانند pH ادرار زن را تحت تاثیر قرار دهند، از جمله:

– رژیم غذایی

– سطح هیدراتاسیون

– عفونت های دستگاه ادراری

– سنگ کلیه

از آنجایی که بسیاری از متغیرها بر میزان pH ادرار تأثیر می گذارند، اگر در یک روز چند بار آزمایش انجام دهید ممکن است نتایج متفاوت مشاهده کنید.

روش های قابل اطمینان تعیین جنسیت

برای خانم های بارداری که می خواهند قبل از تولد جنسیت جنین را بدانند، روشهای با اطمینان بیشتر از جوش شیرین ذکر شده است. برخی از روش های دقیق برای تعیین جنسیت جنین عبارتند از:

– سونوگرافی

– آزمایش خون نیفتی

– آمنیوسنتز

– نمونه برداری ویروس کوریونی (CVS)

چگونه انجام تست با جوش شیرین؟

یک تست ادرار است که قدیما در خانه برای تشخیص جنسیت جنین استفاده می کردند.

شما موارد زیر را داشته باشید:

– ۲ قاشق غذاخوری جوش شیرین

– ادرار

– یک لیوان تمیز

ادرار را با جوش شیرین مخلوط کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد. اگر در ادرار حباب گازی بصورت فش فش و با صدا مانند نوشابه گازدار ایجاد شد به گفته قدیما جنین شما پسر است و اگر اتفاق خاصی نیافتاد جنین شما دختر است.

آیا واقعا این تست درست است؟

ممکن است بدلیل تغییرات هورمونی بدن، محتوای اسیدی بودن بدن نیز تغییر می کند اما هیچ گونه سند علمی برای اثبات آن وجود ندارد. تنها بر اساس گفته حرف قدیمی ها انجام میشود. ممکن است نتیجه درست و یا غلط باشد.

منبع: ooma.org

کلیپ سرا وب‌سایت

نظرات بسته شده است.