تجارت جنسی داعشی ها در عراق و سوریه

شبکه تلویزیونی الاخباریه سوریه در گزارشی به ابعاد تجارت جنسی گروه تروریستی – تکفیری داعش در سوریه و عراق پرداخت.
در این گزارش آمده است روزنامه اسکای آگازیتای روسیه در مطلبی به تحقیقاتی درباره جنایات و تجارت جنسی گروه تروریستی داعش در قرن بیست و یکم اشاره کرد و نوشت، تحقیقات درباره فعالیت داعش در حوزه تجارت بردگان جنسی نشان می دهد بسیاری از زنان و دختران ایزدی که به اسارت تروریست های داعش در آمده اند قربانیان این نوع تجارتند. روزنامه نگاران به این نتیجه رسیده اند که داعش هرگاه بخشی از مناطق تحت تصرف خود در عراق و سوریه را از دست داد نحوه برخورد با حدود سه هزار زن و دختر ایزدی را بدتر کرده است، این زنان به عنوان بردگان جنسی، املاک منقول عناصر داعش به شمار می آیند و به عنوان املاک منقول به فروش می رسند.
داعشی ها با هدف مقابله با فرار این زنان و دختران، بانکی از اطلاعات را به همراه تصاویر زنان و دختران تهیه کرده اند. در این بانک اطلاعاتی، اطلاعاتی از دختران و زنان، و  مالکان آنها ثبت شده است.»
“کاترین عظیمی” خبرنگار الاخباریه در گزارش خود، افزود:« داعش همچنین زنان و دختران قابل فروش را با علائمی بر روی دستانشان نشانه گذاری کرده است.
این گروه تبلیغات فروش این بردگان جنسی را در شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک، تلگرام وگاه واتس آپ منتشر می کند، تروریست های داعش پس از آنکه در ماه اوت سال ۲۰۱۴ بر شهرها، روستاها و آبادی های شمال عراق، محل زندگی ایزدی ها، مسلط شدند هزاران زن و دختر ایزدی را به اسارت گرفتند.
کارشناسان معتقدند فرصت فرار این اسرا از چنگال داعش، هر روز کمتر می شود زیرا فراریان نیز نگران آن هستند که بار دیگر طعمه دیگر تروریست های داعشی شوند.»
کلیپ سرا وب‌سایت

نظرات بسته شده است.