تاثیر خیانت ها و روابط آزاد جنسی.خیانت جنسی

خیانت جنسی

تاثیر خیانت ها و روابط آزاد جنسی

در صورت وقوع آزادی جنسی به صورت مطلق در یک جامعه، ارکان خانواده متزلزل می شود. در این گونه جوامع اگر یک خانواده تشکیل شود، با وجود این مسئله، خطرات زیادی این خانواده را تهدید می کند. چون کم کم میل به حفظ خانواده از بین می رود و هر کدام از اعضای خانواده بدنبال مسائل شخصی خود می روند و بسا کودکانی بی سرپرست بر جای می مانند و چه پدران و مادران سالمندی که حتی فرزندان خود را تا آخر عمر نمی بینند،زیرا افراد خانواده ممکن است، تشکیل یک خانواده را بر اساس مسائل جنسی بنگرند و از اهداف بالاتر و والاتر باز بمانند و توجه نکنند.

عدم رغبت به ازدواج: اگر آزادی جنسی بصورت مطلق در یک جامعه رواج پیدا کند، دیگر میل به ازدواج و تشکیل خانواده در آن جامعه کم می شود و حتی میزان جمعیت یک کشور به خطر می افتد، و مسلماً‌ با از بین رفتن یک جمعیت، هویت و فرهنگ آنان به تاریخ می پیوندد. این نمونه را امروزه در جوامع غربی و به اصطلاح پیشرفته شاهد هستیم. در این زمینه آمارهای زاد و ولد و میزان جمعیت کشورهای شمال اروپا و اروپای غربی، کشورهایی مانند انگلستان، ایتالیا، سوئد، هلند، و… ، گویای این مطلب است که رشد جمعیت در آن کشورها منفی است. یعنی میزان مرگ بیشتر از تولد است. لذا در سال ۲۰۰۴ میلادی در کشور سوئیس و هلند مهاجرت از سایر ملل به این دو کشور نسبت به سال قبل دو برابر شده و این مسئله مشکلات خاص خود را دارد. که علت تمامی آنها،آزادی جنسی ذکر شده ،که در آغاز قرن بیستم در این کشورها شیوع یافته است.

به وجود آمدن و انتقال بیماریهای خطرناک: آزادی جنسی موجب پیدایش بسیاری از بیماریها است. در عصر حاضر این بیماریها شامل گروهی از بیماریهای واگیردار می باشند که بیشتر اوقات از راه آمیزش جنسی منتقل می شوند که به سه نوع مهم ایدز، سیفلیس و سوزاک اشاره می شود.

مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان اولویت‌های حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی در حوزه‌ جوانان را اعلام کرد.

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری مهر، مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی، اولویت‌های حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی حوزه‌های ورزش و جوانان را اعلام کرد.

طبق شرح وظایف و سیاست های مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی در راستای حمایت از فعالیت‌های پژوهشی و مطالعاتی و اقتصادی بودن یافته‌های علمی پژوهشی، هر ساله عناوین اولویت های مرتبط با ورزش و جوانان، با توجه به نیازسنجی‌های انجام شده اعلام می‌شود که برای سال ۱۳۹۵ نیز این اعلام صورت گرفته است.

براساس این گزارش در حوزه جوانان حدود ۲۱۶ عنوان در ۱۶ سرفصل: آموزش و پژوهش، اخلاق و تربیت، ازدواج و طلاق، اشتغال و مهارت‌آموزی، اوقات فراغت؛ مصرف و سبک زندگی، تهاجم فرهنگی و جنگ نرم، جرایم و آسیب‌های اجتماعی، جمعیت و مهاجرت، حقوق و مسئولیتها؛مشارکت‌ اجتماعی و سیاسی، خانواده و روابط نسلی، خلاقیت و ابتکار، سیاستگذاری؛ برنامه‌ریزی و تأمین رفاه، سلامت، فضای مجازی؛ رسانه و ارتباطات، مسکن و هویت، تدوین و اعلام شده است.

بررسی دلایل خیانتهای زناشویی در بین زوجین جوان، تأثیر روابط قبل از ازدواج بر پایداری زندگی زناشویی، بررسی دلایل گرایش به زندگی مجردی در بین جوانان و پیامدهای آن، بررسی تأثیر روابط آزاد جنسی قبل از ازدواج در میزان گرایش به ازدواج در بین جوانان و بررسی عوامل موثر بر نگرش و گرایش جوانان به ارتباط با جنس مخالف از جمله عناوین پژوهشی پیشنهادی است.

دانشجویان و سایر علاقمندان جهت کسب اطلاع بیشتر می‌توانند به سایت مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی کلید واژه پایان‌نامه‌ها، به آدرس www.csrs.msy.gov.ir مراجعه کنند.

دلیل خیانت زن متاهل ایرانی به شوهرش چیست؟

خیانت های زنانه

خیانت یکی از بدترین معضلات اجتماعی است‎

 

خیانت یکی از بدترین معضلات اجتماعی است که خانواده های بسیاری این روزها درگیر آن هستند. با ما همراه شوید تا دلیل خیانت زن متاهل به شوهرش را بررسی کنیم.

 

قبل از هر چیز ، از تمامی خانمها و خانواده های نجیب و اصیل ایرانی عذرخواهی می کنم ولی این واقعیت را نباید انکار کرد که در این سالهای اخیر ، فاجعه ای در بین خانواده های ایرانی اتفاق افتاده به نام خیانت زن‌های شوهردار.

 

حالا به عنوان کسی که در پایتخت ایران هستم و در شلوغ ترین نقاط این اجتماع، این فساد جانسوز را می بینم، بعضی از عوامل ایجاد و پیشرفت این درد اجتماعی را در موارد زیر می بینم.

 

اولین و بزرگترین عامل خیانت فقر است

خانواده ای که مثلا ماهیانه ۷۰۰ هزار تومان درآمد دارد و ماهیانه ۵۰۰ هزار تومان کرایه خانه میپردازد ، طبیعی است که نمی تواند با ۲۰۰ هزار تومان باقی مانده ، امورات زندگی را بگذراند . لذا خیلی از خانواده ها، هستند که به سختی و با نان خالی هم که شده، زندگی را سر می کنند ولی متاسفانه بعضی از خانمها، طاقتشان تمام می شود و با اولین پیشنهاد، اسیر این باتلاق می شوند و تن به خیانت می دهند.

 

خیانت جنسی

خیانت و اعتیاد خود و همسر 

اعتیاد زن و همسرش دلیل دیگری برای این فساد می تواند باشد. تهیه مواد و خماری، که باعث از کار افتادن مغز و چشم بستن به همه تعهدات و شرافتها می باشد.

 

خیانت به دلیل توجه دیگران و گیر دادن بعضی از مردها به این خانمها 

مثلا : خانم شوهر داری با کلی آرایش و بزک و دوزک همراه شوهرش یا بدون شوهر  به خیابان می رود . طبیعی است که یک مشت اوباش و رزل بر حسب نیاز یا عادت به این خانم توجه بیش از حد می کنند مثلا اشاره می کنند یا متلک می اندازند یا آنقدر جسور هستند که شماره تلفن می دهند . و اگر این مزاحم از شوهر زن خوش پوش تر و خوش تیپ تر باشد که دیگر هیچ. لذا بالاخره این زن اسیر وسوسه های شیطانی و کثیف می شود و ….

 

خیانت های زنانه

سالهای اخیر،فاجعه ای در بین خانواده های ایرانی اتفاق افتاده به نام خیانت زن‌های شوهردار‎

 

خیانت به دلیل ارتباط و دوستی زن با زن های فاسد

ابتدا خانم محترم مدعی می شود که فساد دوستم هیچ ربطی به من دارد ولی خبر ندارد که رفتار و اعمال دوست فاسد ناخودآگاه بر روی شخص تاثیر می گذارد و ……

 

خیانت به دلیل لجبازی با همسر

زن با این ادعا که شوهرم به من خیانت کرده است یا اینکه با من بد رفتاری می کند و نمی تواند نیازها و خواسته های من را برطرف کند خودش را قانع می کند که عمل کثیفش توجیه است.

 

خیانت به دلیل زیاده خواهی و تنوع طلبی

متاسفانه از آنجایی که هوسرانی و تنوع طلبی فقط مختص مردها نیست، بعضی از خانمها این مرض را ذاتا دارا هستند و مانند مردهای این چنینی که دوست دارند همه را آزمایش کنند، تنوع طلب و هوسران هستند و بدون هیچ ایرادی در همسرشان تن به این ذلت می دهند.

 

خیانت به دلیل مراعات نکردن بعضی از نکات زناشویی از طرف همسرشان

مثلا همسرشان نیازهای آنها را در نظر نمی گیرد و فقط به فکر خودش است و کارش که تمام شد، همسرش را فراموش می کند. یا اینکه مثلا همراه همسرش، فیلم های پورنو تماشا می کند و همین امر باعث تخریب فکر زن می شود. یا اینکه از نظر اخلاقی مانند کتک زدن و … باعث فرار عاطفی زن از شوهر می شود.

 

با ذکر این نکات، باز هم اگر توهینی به خانواده های پاک ایرانی شده است، معذرت می خواهم.

 

در ضمن یک نکته را نیز نباید فراموش کرد : خیانت زن به همسر فقط به تماس جنسی گفته نمی شود چون خیلی از زن های شوهردار هستند که به گمان اینکه من فقط با پسری دوست هستم و ارتباط جنسی نداریم خودشان را گول می زنند. درصورتی که هر گونه رفتار فاسد گونه خیانت بحساب می آید.

 

منبع : jahanonline.net / بیتوته

654mt

‫5 نظر

 • کلیپ سرا گفت:

  ?پرسشها و پاسخهای کوتاه با مشاور?

  ⁉️سوال :
  حس می کنم همسرم داره بهم خیانت میکنه…هنوز مچش رو نگرفتم ولی از رفتاراش می فهمم…حس ششمم می گه…

  ?پاسخ مشاور:
  یکی از ده خطای شناختی در حوزه شناخت درمانی، اعتماد به پیشگویی و ذهن خوانی و حس ششم است. به این معنی که اغلب اوقات افراد حقیقت را با دیدگاه خود اشتباه می گیرند در نتیجه اگر احساس کنند کسی به آنها خیانت کرده است حقیقت را بر این مبنا تلقی می کنند. اما اگر سوال این است که با خیانت همسرم چه کنم یعنی خیانت وی به شما محرز گردیده است آن وقت باید پرسید مصداق خیانت در ذهن شما چیست؟ مثلا اگر پولی را برای زمان مبادا دور از چشم شما برای زندگی پس انداز کرده باشد آیا خیانت است؟پس اگر سوال شما به طور مشخص این است که به شما ثابت شده که همسرتان به شما خیانت جنسی کرده است حالا باید به این سوال پاسخی دیگر داد.
  گر چه خیانت هیچ توجیحی ندارد ولی توضیح می تواند داشته باشد.باید دید چرا فردی تمایل به رابطه جنسی با غیر همسرش داشته است. آیا از رابطه جنسی خود با همسرش رضایت دارد؟ اگر خیر چرا؟ آیا همسرش باعث این عدم رضایت است یا خودش دارای مشکلی هست… به هر حال گام اول در این زمینه دور از هر هیاهو صحبت با همسر درباره عملی که انجام داده است می باشد و چه بسا که قسمت زیادی از این عمل با صحبت منطقی ادامه پیدا نکند. گام بعدی استفاده از روانشناس یا روان پزشک حاذق می باشد که بتواند در این زمینه به فرد کمک کند. اما باید عنوان کرد که برخی از افراد هستند که خوبی و رفتار معقول را ناشی از ضعف انسان می دانند که در آن صورت باید محکم در مقابل آنها ایستاد و تا حد طلاق پیش رفت…

 • کلیپ سرا گفت:

  ?پرسشها و پاسخهای کوتاه با مشاور?
  ⁉️سوال :
  با هر دختری دوست شدم، بهم خیانت کرد…به هیچ دختری دیگه نمی تونم اعتماد کنم و قید ازدواج رو زدم…اما خونوادم برای ازدواج منو تحت فشار گذاشتند…
  ?پاسخ مشاور:
  دوست عزیز، طرز پرسش شما و نوع نگاه شما به این موضوع مشکل داره. شما بطور فراگیر همه دخترها رو خیانتکار و غیر قابل اعتماد می دونید و با این باور قید ازدواج رو زدید. باور شما مشکل داره…چرا؟
  اولا چرا تجربات معدودی رو به همه دخترها بسط می دید؟
  ثانیا تعبیر شما از خیانت چیه و چه رفتارهایی رو دلیل عدم وفاداری دخترها می دونید؟
  ثالثا شرایط و فضای حاکم بر روابط دوستانه که در اون کمترین بار تعهد هست، با روابطی که به قصد ازدواجه، کاملا فرق می کنه. شما در فضای ازدواج فطعا روی تهعد و وفاداری همسرتون خیلی بیشتر از یک دوست دختر می تونید حساب کنید.
  رابعا باید ببینید چه رفتارهایی از جانب شما باعث شده دوست دخترهای قبلیتون به سمت قطع رابطه یا به تعبیر شما خیانت متمایل بشن.
  وخیلی سوالات دیگه که باید ار خودتون بپرسید و نگاهتون رو اصلاح کنید.
  اگر باور دارید همه دخترها خیانتکارند و نمیشه برای ازدواج بهشون اعتماد کرد…این مشکل شماست و نه دخترها.
  باید علت مشکلتونو پیدا کنید و بینشتون رو تغییر بدید.

 • کلیپ سرا گفت:

  ?پرسشها و پاسخهای کوتاه با مشاور?

  ⁉️سوال :
  من اصلا نمی تونم به مردا اعتماد کنم …می دونم این احساس باعث میشه ضرر کنم، و نتونم به ازدواج دید مثبتی داشته باشم، ولی پشت صورت هر مردی حس می کنم فریب و خیانت هست…

  ?پاسخ مشاور:
  به احتمال زیاد شما یا تجربه ای منفی در این زمینه داشتید، یا شاهد تجربه منفی یکی از نزدیکانتان بودید. ولی باید به شما گفت بدی و خوبی مطلقا رابطه ای با جنسیت و قومیت و مواردی دیگه نداره. در اصل فرد قابل اعتماد دارای مشخصه هایی هست که افراد دیگر اون مشخصه ها رو ندارند. پس اگر مردی خیانت کرد نباید آن را به مردان دیگر تعمیم داد چون در عین حال زنانی هستند که خیانت می کنند و مردانی هستند که خیانت نمی کنند.
  البته اینها صرفا توصیه بود و اگه این حس بی اعتمادی در شما عمیق و پایداره باید با روشهای تخصصی درمان بشید. روشهای مختلفی برای درمان این مشکل وجود داره.
  اول استفاده از یک شناخت درمانگر یا روانکاو حاذق هست که بتونه این باورهای بنیادی را از ذهن شما دور کنه.
  دوم مطالعه درباره تفاوتهای مردان و زنان که منجر به شناخت درست شما از مردان می شه و در انتها ایجاد رابطه ای منطقی و محدود با آقایان در غالب همکار یا همکلاسی و… هست که به شما ثابت بشه همه مردان غیر قابل اعتماد نیستند

 • کلیپ سرا گفت:

  ⭕️ خیانت فقط داشتن رابطه نامشروع نیست.

  ➖ خیانت یعنی همیشه در شبکه های اجتماعی در درسترس و آنلاین باشی اما همسرت که کنار نشسته بهت دسترسی نداشته باشه!
  خیانت بی توجهی پی وی همه رفتن و از عاشقی گفتن اما همسرت کنارت باشه و از بی توجهی های تو به خودش بپیچه و نتونه حرفی بزنه.
  خیانت یعنی قربون و صدقه دوستای مجازی رفتن و در جواب همسرت که صدات میزنه بگی (هان) و (چیه)
  خیانت یعنی تا صبح با همه چت کنی اما به همسرت که می رسی حوصله نداشته باشی و نسبت به همسرت که احتیاج داره با تو دردودل کنه بی تفاوت باشی.
  خیانت یعنی هی خودتو خوشگل کنی هی عکس دلربا بندازی برای دوستای مجازیت اما برای همسرت یه دست لباس قشنگ نپوشی.
  خیانت یعنی آهنگ مورد علاقه همه فرنداتو دانلود کنی و هی خود شیرینی کنی اما از آهنگ تنهایی همسرت بی خبر باشی.
  خیانت یعنی دور همی های مجازی اما برای قدم زدن با همسرت وقت نزاری.
  خیانت یعنی با همه باشی الا با همسرت که پاره وجودته.

  ?

 • کلیپ سرا گفت:

  طبق مطالعات روانشناسی،
  مردانی که ضریب هوشی بالاتری دارند به همسرخود وفادارتر بوده و برای تک همسری ارزش بیشتری قائل اند
  مردانی که به همسرشان خیانت میکنند معمولا بهره هوشی پایینتری دارند

  @

 • نظرات بسته شده است.