مطالب تازه

برانکو: خودم حسینی را از تیم خط زدم اما الان نمی‌گذاشتم خداحافظی کند/سیدجلال کاپیتان و دست راست من است


برانکو: خودم حسینی را از تیم خط زدم اما الان نمی‌گذاشتم خداحافظی کند/سیدجلال کاپیتان و دست راست من است

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,برانکو
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ۱۰ سال پیش من سیدجلال حسینی را از تیم ملی خط زدم اما اگر لان سرمربی تیم ملی بودم نمی‌گذاشتم او خداحافظی کند. 

به گزارش فارس، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری‌ای که به منظور خداحافظی سیدجلال حسینی از تیم ملی فوتبال در باشگاه پرسپولیس برگزار شد، گفت: این همه خبرنگار و عکاس را امروز اینجا دیدم و لذت بردم و با این کار شما احترام ویژه‌ای از طرف شما به سیدجلال نشان داده شد. البته از سیدجلال تشکر نمی‌کنم چون او عضوی از خانواده و تیم ماست. اما به او تبریک می‌گویم . به خاطر همه فداکاری‌هایی که با تیم ملی داشته است.

 

برانکو ادامه داد: بابت وفاداری او به پرسپولیس و تیم ملی ایران تبریک می‌گویم و همچنین باید بگویم او رکوردار قهرمانی در ایران است. او البته وظایف دیگری در تیم پرسپولیس دارد. من مربی باتجربه‌ای هستم و ستاره‌های جهانی را تمرین داده‌ام. بهترین گلزنان جام جهانی را تمرین داده‌ام. بازیکنانی را تمرین دادم که در بزرگترین باشگاه‌های دنیا حضور دارند. به عنوان مثال مودریچ که بهترین بازیکن جهان شد و این را می‌گویم که سیدجلال در طبقه این بازیکنان قرار دارد.

 

وی ادامه داد:سیدجلال مهمترین بازیکنی که او را تمرین دادم و افتخار می‌کنم با آنها کار می‌کنم. من از او بابت همکاری خوبی که داشته تشکر می‌کنم. او هم کاپیتان تیم و هم دست راست من در پرسپولیس است. خودش بزرگترین کمک برای یک مربی و بازیکن می‌تواند باشد. به همین دلیل نتایج به این درخشانی کسب کردیم و این چیزی نیست مگر به خاطر همکاری او و همبازی‌هایش که لیاقت آنها بوده است. از سایر بازیکنان هم می‌خواستند بیایند اینجا ولی فضا مناسب نبود. بعد از اینجا یک گردهمایی رسمی داریم و من اینجا از طرف کادر فنی و بازیکنان یک یادگاری به سیدجلال تقدیم می‌کنم. سیدجلال ۱۱۵ بازی ملی دارد و افتخار خانواده‌اش و همه مردم به حساب می‌آید. ما به او یک یادگاری کوچک می‌دهیم تا قدردان زحماتش باشیم.

 

وی ادامه داد:‌ با توجه به صحبت‌های خوب سیدجلال و اینکه از همه مربیان تشکر کرد اما این را باید بگویم که زمانی که من مربی تیم ملی بودم او را از تیم ملی خط زدم.

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه در خصوص اینکه آیا شما اگر سرمربی تیم ملی بودید اجازه می‌دادید سیدجلال از تیم خداحافظی کند، گفت:‌ من چند دقیقه قبل هم گفتم ۱۰ سال پیش سیدجلال را به تیم ملی زمانی که سرمربی تیم ملی بودم دعوت نکردم در صورتی که واقعا اشتباه کردم. الان اگر سرمربی تیم ملی بودم اجازه نمی‌دادم سیدجلال از تیم ملی خداحافظی کند و او را از تیم ملی کنار بگذارم. من هرگز علیه کسی صحبت نمی‌کنم. سیدجلال بهترین دفاع حال حاضر است و این نظر از سوی کارشناسان فوتبال صورت گرفته است.او در حال حاضر با فرم بدنی که دارد نشان داد که بازیکن باکیفیتی است و هنوز هم فوتبال برای او تمام نشده و می‌توان به فوتبال و مربیگری ادامه دهد.

 

برانکو در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه تیم ملی در آستانه جام ملت‌های آسیا نیاز به همدلی و آرامش دارد، تا بدون دغدغه راهی جام ملت‌های آسیا شود،‌ادامه داد: خوشحالم که شما خبرنگاران اینجا هستید چرا که بارها گفته‌ام حمایت از تیم ملی موضع مشترک ماست. این موضع رسمی نیست بلکه از صمیم قلب همه ماست که از تیم ملی حمایت کنیم. از بازیکنان گرفته تا مدیریت، مربیان و هواداران پرسپولیس همیشه حامی تیم ملی بودیم و در این مدت که من اینجا هستم می‌توانید شهادت دهید که هیچ حرکت و تصمیم تیم ملی را مخالفت نکردیم و ملی‌پوشان ما در همه اردوها در تیم ملی حضور داشتند همانطور که سیدجلال حسینی گفت ما بزرگترین هوادار تیم ملی هستیم و مهمتر از هر چیزی تیم ملی کشور است.

 

مهم نیست در تیم ملی چه کسی بازی می‌کند و یا مربی آن کیست و مهم خود تیم ملی است.نمی‌دانم چرا همیشه برخی‌ها به اختلافات تیم ملی و پرسپولیس ورود می‌کنند و درباره آن حرف می‌زند ولی چرا کسی تا حالا ندیده ما علیه تیم ملی حرف بزنیم. امروز هم دیدید سیدجلال حسینی از همه مربیانش تشکر کرد و از آنها نام آورد. 

 

 

دکمه بازگشت به بالا