با این دختر زیبا اگر چه خیلی خیلی زیبا هم باشد ازدواج نکن که پشیمان می شوی

دختر زیبا.

با این دختر زیبا اگر چه خیلی خیلی زیبا هم باشد ازدواج نکن که پشیمان می شوی

آیا می دانید باید با دختری که خیلی خیلی زیبا هم باشد ولی یک صفت درش وجود داشته باشد، ازدواج نکنید. پیشنهاد می کنم کلیپ زیر را ببینید تا بدانید که با این گروه از دخترها اگر چه خیلی زیبا هم باشند، نباید ازدواج کنید.

در دنیا باید به خیلی از چیزها عنایت داشت از جمله چیزی که قرآن به آن عنایت داشته طریقه برخورد با دنیا است. اگر در دنیا در مساله ازدواج بد برخورد شود و با بی فکری ازدواج کنیم، دنیای خود را خراب کرده ایم. دنیا یک فضاى خاصى است که انسان به آن وارد مى شود و کیفت بقاى او زندگى وى را معنا مى کند

قسمتی مهم از زندگی در دنیا همان ازدواج  است.

در نتیجه زندگى براى انسان متناسب با شناختن و آگاهی هایش از دنیا معنا پیدا مى کند و لذا زندگى انسانها متفاوت مى شود. و اگر بخواهیم تصویر کامل زندگى هر فردى را مشاهده کنیم باید به اخلاق و گفتار و معاشرتش توجه نماییم چون زندگى در فضاى درون شکل مى گیرد و با اعمال به نمایش گذاشته مى شود.

آن چه در کلیپ بالا می بینید به معرفی این می پردازد که در دنیا با چه دختری اگر چه بسیار زیبا باشد نباید ازدواج کرد.

و قرآن با صراحت در ارتباط با تعریف زندگى دنیوى انسان مى فرماید:

وَمَا هَذِهِ الْحَیاهُ الدُّنْیا إِلَّا لَهْوٌ وَلَعِبٌ وَإِنَّ الدَّارَ الْآخِرَهَ لَهِی الْحَیوَانُ لَوْ کَانُوا یعْلَمُونَ. زندگى در دنیا چیزى جز سرگرمى و بازى نیست و زندگى واقعى در آخرت است اگر [انسانها] مى دانستند.

أَنَّمَا الْحَیاهُ الدُّنْیا لَعِبٌ وَلَهْوٌ وَزِینَهٌ وَتَفَاخُرٌ بَینَکُمْ وَتَکَاثُرٌ فِی الْأَمْوَالِ وَالْأَوْلَادِ. واقعیت زندگى دنیا سرگرمى و بازى و زینت و فخرفروشى در میان انسانها و زیاد کردن مال و ثروت و فرزندان است.

دختر زیبا که چنین صفتی دارد مثل مار است . مواظب باشید.

حضرت على (ص) در ارتباط با تعریف دنیا می فرماید:

مثل دنیا مارى است که ظاهرش زیبا و پرجاذبه است و در درون آن سم بسیار خطرناکى است که افراد عاقل از آن فاصله مى گیرند ولى کودکان نادان آن را دوست داشته و به سراغش مى روند.

 

جزئیات تجاوز جنسی به الهام ستاکی توسط مهدی فلاحتی در صدای آمریکا.

وقتی پدر گلشیفته از فساد جنسی دخترش حمایت می کند.

کلیپ سرا وب‌سایت

یک نظر

  • ممنون از سایتتون

  • نظرات بسته شده است.