کلیپ هامذهبی

کلیپ آمیزش جنسی در خانه اقوام و فواید رابطه جنسی متاهلین

نیاز جنسی زوجین حتی در خانه اقوام.

رابطه جنسی یک نیاز طبیعی در اشخاص است و یکی از ابعاد ارتباطی بین زن و مرد می باشد. رابطه جنسی مساله عجیب و غریب و چندش آوری نیست.

آیا در خانه اقوام باید به نیاز جنسی زوجین پاسخ داد؟ یا باید صبر کرد در موقعیت مناسب دیگر؟ در این کلیپ کارشناس خانواده به این سوال پاسخ داده می دهد.

 آیا تا به حال از خود پرسیده اید که رابطه جنسی چقدر مهم است ؟ یا چرا رابطه جنسی این قدر برای متاهلین لذت بخش است؟ خوب ، شما اولین کسی نیستید و آخرین فردی نیستید که از اهمیت رابطه جنسی در ازدواج و روابط خود تعجب می کنید.

به جرات می توان گفت یکی از مهمترین و پرمخاطب ترین مباحث ، وقتی کسی در مورد عشق صحبت می کند ، اهمیت رابطه جنسی در یک رابطه است و به نظر می رسد نمی توان اثرات سودمند روابط جنسی کافی را در هر دو پایین دست کم گرفت. 

فواید رابطه جنسی

*

*

اگرچه ، همه ما از ارتباط جنسی در زمینه تولید مثل آگاه هستیم ،عمل جنسی دارای مزایای بسیاری است که با آن ارتباط دارد و زندگی ما را از نظر ذهنی و اجتماعی تقویت می کند. با این حال ، از ناامنی ها و موانع احتمالی هم نباید غافل شد.

در دنیای ایده آل ، یک زن و شوهر برای دوست داشتن یکدیگر و برقراری یک رابطه سالم ، قوی و شاد ، نیاز به انجام فعالیت های جنسی دارند.

آیا می دانید که پوست می تواند تعیین کند که آیا فرد رابطه جنسی دارد یا نه؟

فواید آمیزش جنسی برای پوست

۱٫ آمیزش زن و شوهر دارویی برای زیبایی است. مطالعات علمی چنین چیزی را اثبات کرده است وقتی زن عشق می ورزد ، در بدنش به مقدار زیاد استروژن هورمون تولید می شود ، مو را براق و صاف می کند.

۲٫ آرامش ، رابطه جنسی آرام باعث کاهش خطر  ، بثورات و لکه های پوستی می شود. عرق آزاد شده منافذ را تمیز می کند و باعث درخشش پوست می شود.

اهمیت بوسه در رابطه جنسی

بوسه های روزمره باعث کاهش کار دندانپزشکان می شود. بوسه ها بزاق را ترشح می کنند تا مواد معدنی را از بین بروند و سطح اسید را پایین آورند و از بروز پوسیدگی دندان جلوگیری می کنند.

*

*

درمان سر درد با آمیزش جنسی

۹٫  سردرد را درمان می کند. یک عمل جنسی تنش محدود کننده رگ های خونی در مغز را کاهش می دهد.

۱۰- مقادیر زیادی از رابطه جنسی می تواند یک بینی چرکی را پاک کند. رابطه جنسی یک آنتی هیستامین طبیعی است. این بیماری می تواند به بیماری آسم و تب یونجه کمک کند.

دیگر لینک ها:

روسری بستن بسیار عجیب خانم ها که واقعا احمقانه است

سگ های قیمتی چهار میلیارد تومانی را که جزء گران ترین حیوانات دنیا هستند را ببینید.

علائم هایی در بدن که نشانه سرطان معده است+راه درمان این بیماری در طب سنتی

لحظه دستگیری یک داعشی در عراق، چطور التماس می کند.

رفتار وحشیانه و خشونت مربی مهد کودک با طفل ۸ ماهه را ببینید

جزئیات تجاوز جنسی به الهام ستاکی توسط مهدی فلاحتی در صدای آمریکا

فساد جنسی ترامپ و حرف های غیر اخلاقی ترامپ درباره دخترش

دکمه بازگشت به بالا