ازدواجکلیپ ها

آمیزش جنسی با معده پر چه ضررهایی برای بدن دارد؟

آمیزش جنسی با معده پر

آیا آمیزش جنسی با معده پر ضرری برای بدن دارد؟

آیا با آگاهى و تعقّل و تفکّر و سنجش واقعیّات هدفدار شده اید و یا اینکه هدفتان را دیگران، جامعه، دوستان، خانواده، هوا و هوسها برایتان انتخاب نموده ‏اند!؟


اگر تعریف زندگى برایتان سخت و مشکل است و نمى توانید موضوع اصلى آن را به راحتى پیدا کنید، بیایید از زندگى انسان هاى گذشته استفاده نمائیم. کسى را به یاد آورید که به مدت هشتاد سال عمر از همه امکانات مادّى و معنوى برخوردار بود حالا که او در میان ما نیست، ولى پرونده اعمالش همیشه با ما هست که بهترین دلیل و سند براى کشف راز حیات اوست،

آمیزش جنسی با معده پر

رابطه جنسی نباید در زمان پُری معده صورت گیرد و بهتر است حدود سه ساعت با صرف غذا فاصله داشته باشد؛ در آموزه‌های مکتب پزشکی ایرانی تاکید شده که پس از رابطه جنسی از فعالیت شدید و نوشیدن مایعات به خصوص مایعات سرد و دوش آب سرد پرهیز شود.

 
آمیزش جنسی، معده پر،رابطه جنسی، ناتوانی جنسی

یک کارشناس طب سنتی با تشریح نکاتی درباره آمیزش جنسی از دیدگاه طب سنتی گفت: آمیزش جنسی نباید در زمان پُری معده صورت گیرد و بهتر است حدود سه ساعت با صرف غذا فاصله داشته باشد.

علوی درباره آمیزش جنسی صحیح از دیدگاه طب سنتی اظهار کرد: آمیزش جنسی اگر بر اساس نیاز و تمایل واقعی هر فرد انجام شود، نه تنها متضمن سلامتی روحی ـ روانی, نشاط و شادابی در زندگی است بلکه منجر به نوعی پاکسازی بدن نیز می‌شود.

آمیزش جنسی با معده پر اشتباه است

وی افزود: آمیزش جنسی نباید در زمان پُری معده صورت گیرد و بهتر است حدود سه ساعت با صرف غذا فاصله داشته باشد؛ در آموزه‌های مکتب پزشکی ایرانی تاکید شده که پس از رابطه جنسی از فعالیت شدید و نوشیدن مایعات به خصوص مایعات سرد و دوش آب سرد پرهیز شود.

عدم رعایت بهداشت رابطه جنسی موجب ضعف قوا, عوارض قلبی، مغزی

این کارشناس طب سنتی متذکر شد: عدم رعایت حد اعتدال در این امر باعث به وجود آمدن مشکلات عدیده‌ای نظیر ضعف قوا، اعصاب و بینایی، عوارض قلبی، مغزی، کبدی، مشکلات مربوط به مثانه، کلیه، بیماریهای روحی و روانی و … می‌شود.

علوی درباره ضعف جنسی و راه‌های درمان آن بیان داشت: اشتباه رایج در درمان ضعف و ناتوانی جنسی به‌خصوص در مردان استفاده بی‌مورد از داروهایی با طبع گرم یا بسیار گرم است؛ باید توجه داشت که گاهی علت ضعف و ناتوانی جنسی، سوء‌مزاج‌های عضوی با ماهیت گرم است که در این موارد تجویز داروهایی با طبع گرم، قطعا موجب بدتر شدن وضعیت بیمار می‌شود.

در مکتب پزشکی ایرانی، برای ضعف و ناتوانی جنسی علل متعددی بیان شده است

وی تصریح کرد: در مکتب پزشکی ایرانی، برای ضعف و ناتوانی جنسی علل متعددی بیان شده و درمان، بر اساس یافتن علت ایجاد‌کننده صورت می‌پذیرد و نمی‌توان نسخه واحدی برای همه پیچید.

این کارشناس طب سنتی یادآور شد: افراط در دفعات آمیزش جنسی در افراد مبتلا به بیماری و درد مفاصل، مضر و تشدید‌کننده بیماری آنهاست.

و نتیجه این همه تلاش و کوشش‏ هایش چه شد؟ آیا توانست یک قیافه و چهره بسیار نورانى و آسمانى از خود نشان دهد تا بر نسلهاى بعدى یادگار زیبایى باشد، و یا یک تابلوى بسیار زشت و نفرت آورى از معناى انسانى خود، در این مدت درست نموده که هر بیننده‏اى را ناراحت مى ‏کند!؟اگر تابلوى زندگى هشتاد ساله او، نشان دهنده یک انسان بیدار و آگاه، و آشنا به وظایف و تکالیف دینى و انسانى باشد.

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا