خانه / دانلود / بهترین کتاب آموزش تضمینی و حرفه ای فتوشاپ نسخه اندروید

بهترین کتاب آموزش تضمینی و حرفه ای فتوشاپ نسخه اندروید

آموزش فتوشاپ اندروید

کتاب آموزش حرفه ای فتوشاپ نسخه اندروید

در منزل بدون نیاز به استاد باور کردنی نیست؟ بله درست خواندید فتوشاپ را در منزل با گوشی آندروید خود یاد بگیرید.

این نرم افزار بر روی گوشی نصب می‌شود و شما می توانید آموزش فتوشاپ را در گوشی آندروید خود به راحتی یاد بگیرید. این نرم افزار نسخه آندروید است و روی گوشی های لمسی با سیستم عامل آندروید نصب می شود.

آموزش فتوشاپ اندروید

این کتاب به زحمت زیاد تهیه شده است. عکس های رنگی با کیفیت بالا در این کتاب آندرویدی به کار رفته است به طوری که شما می توانید با عکس های رنگی فتوشاپ را به راحتی یاد بگیرید.

آموزش فتوشاپ اندروید

این نرم افزار در سی و یک فصل جمع آوری شده است. کتاب با کاغذ طبیعی این نرم افزار چیزی در حدود سی هزار تومانی در می آید ولی شما می توانید این نرم افزار را فقط با پنج هزار و پانصد تومان دانلود کنید و لذت ببرید از این نرم افزار فوق العاده. این نرم افزار چیزی در حدود سه ماه زمان برده است.

یکی دیگر از مزیت های عالی این نرم افزار این است که نرم افزار آموزش فتوشاپ نیازی به اینترنت ندارد و کاملا افلاین است حتی برای مشاهده عکس های با کیفیت این نرم افزار می توانید بدون نیاز به اینترنت عکس های با کیفیت بالا را مشاهده کنید.

این نرم افزار انصافا چیزی در حدود چهل هزار تومان ارزش دارد ولی این مبلغ با وجود این که برای شما زیاد است به قیمت بسیار ارزان به فروش می رسد پس این نرم افزار را از دست ندهید و تا دیر نشده است دانلود کنید مطمئن باشید ضرر نمی کنید و در عوض به یک نرم افزار فوق العاده دسترسی دارید. و شما با دانلود این نرم افزار تبدیل به استاد فتوشاپ می شوید بدون اینکه به کلاس های حضوری بروید و خرج های گران کنید.

امکانات این کتاب نرم افزاری به طور خلاصه

این کتاب قابل نصب بر روی گوشی های اندروید است.آیا دوست دارید فتوشاپ را در منزل یاد بگیرید؟آیا دوست دارید بدون رفتن به کلاس این نرم افزار را مسلط و استاد شوید؟آیا دوست دارید از فتوشاپ در آمد بالایی داشته باشید؟آیا دوست دارید در کلاس های آموزشی شرکت کنید ولی بودجه ندارید؟

ما به شما استفاده این نرم افزار قدرتمند را پیشنهاد می کنیم.کتابی جامع و کامل در ۳۱ فصل شما را تبدیل به استاد فتوشاپ می کند.کتابی با عکس های رنگی و زیبا با قابلیت نصب بر روی گوشی.قیمتی باور نکردنی

تصاویری از این کتاب قدرتمند

۴۶