خانه / دانلود / نرم افزار تفسیر تسنیم بیست و چهار جلد مخصوص محققین (نسخه کامل است)

نرم افزار تفسیر تسنیم بیست و چهار جلد مخصوص محققین (نسخه کامل است)

نرم افزار تفسیر تسنیم بیست و چهار جلد

اگر می خواهید به علم تفسیر مسلط شوید، این نسخه از نرم افزار تفسیر تسنیم را از دست ندهید. این نسخه با قابلیت ورد طراحی شده است و شامل ۲۴ جلد از تفسیر تسنیم می باشد بر خلاف نسخه های دیگر در اینترنت پیدا می شود. این نسخه کامل است و شامل ۲۴ جلد می باشد و این بزرگترین مزیت محسوب می شود.

دانلود تفسیر تسنیم با قابلیت جستجوی سریع و فوری

بهترین و جامع ترین تفسیر عصر حاضر

فقط با بیست هزار تومان صاحب ۲۴ جلد تفسیر تسنیم شوید.

تفسیر قرآنی تسنیم، از بهترین و کامل ترین تفاسیر عصر حاضر است.

لطفا با دقت متن را بخوانید و تصاویر نرم افزار را با دقت ببینید.

تفسیر تسنیم بیست و چهار جلد

قیمت هر جلد کتاب تسنیم در بازار چیزی حدود ۲۰ هزار تومان است. خودتان قضاوت کنید ارزش این ۲۴ جلد تفسیر چقدر است؟اگر می خواستید کتابش را تهیه کنید هر جلد کتاب چقدر گران پای شما در می آمد.

تفسیر تسنیم از تفاسیر شیعی قرآن به زبان فارسی، است که مولفش آیت الله جوادی آملی است. این تفسیر بر پایهٔ اسلوب تفسیری علامه طباطبایی در تفسیر المیزان نگاشته شده و در شمار «تفاسیر قرآن به قرآن» جای دارد. روش مؤلف، ذکر آیه یا آیات مورد نظر و بررسی آنها طی چهار مرحله‌است: «گزیده تفسیر»، «تفسیر آیه»، «لطایف و اشارات» و «بحث روایی». عنوان تسنیم ، مأخوذ از آیه ۲۷ سوره مطففین در قرآن و نام چشمه‌ای در بهشت است.

این نرم افزار با فرمت ورد به سختی تهیه شده است و بیشتر برای کسانی تهیه شده است که لب تاب دارند . (البته می توان فایل های ورد را بر روی گوشی های همراه اجرا کرد)

کتاب تسنیم با قابلیت ورد طراحی شده است به طوری که با کلیک روی هر عنوان و فهرست ها به راحتی به متن اصلی دسترسی پیدا می کنید.

لطفا تصاویر را با دقت ببینید.

درباره‌ی omid1368