خانه / دانلود / آموزش حرفه ای دفاع شخصی نسخه اندروید

آموزش حرفه ای دفاع شخصی نسخه اندروید

دفاع شخصی

آموزش حرفه ای دفاع شخصی نسخه اندروید. با نصب این نرم افزار می توانید حرفه ای تر شوید. در مبارزه با آدم های شرور بی دغدغه عمل کنید. نرم افزاری جامع و بسیار مفید در دفع اشرار و دفع سلاح سرد.

آموزش دفاع شخصی نسخه اندروید. یکی از بهترین نرم افزارها در زمینه آموزش دفاع شخصی نسخه اندورید. این نرم افزار قابل نصب بر روی گوشی های با سیستم عامل آندروید می باشد. مزیت های این نرم افزار.

دفاع شخصی

آیا برای شما پیش آمده است که در خیابان یا کوچه فردی با چاقو به شما حمله کند و شما ندانید از خود چه عکس العملی نشان دهید آیا تا به حال برای شما این اتفاق افتاده است که فردی بدون دلیل از پشت سر به شما حمله کند و گردن شما را بگیرد و شما در آن موقع فقط داد و بیداد کنید و نتوانید او را از خود دور کنید

آیا برای شما این سوال پیش آمده است که ای کاش روزی آموزش دفاع از خودم را در موبایل داشتید و به راحتی فیلم های آموزش دفاع از خود را در گوشی خود نگاه کنید پس چرا معطل هستید می توانید این نرم افزار را از همین جا با قیمت استثنایی تهیه کنید یکی از بی نظیرترین برنامه های امروزین است که شما را تبدیل به یک رزمی کار می کنه.

دفاع شخصی

روزی در کوچه عبور می کردم که فردی مست به من حمله‌ای وحشیانه کرد و من خونسرد بودم ولی چون هنر دفاع شخصی را داشتم به راحتی این فرد مست فاسد را نا به کار کردم و شکستش دادم طوری که یکی از کسانی که با من همراه بود لذت برد و من را خیلی تشویق کرد که آفرین آفرین….

دفاع شخصی

بله در دنیایی که الان ما زندگی می کنیم به آموختن این علم نیاز فراوانی احساس می شود. در دنیایی که متاسفانه امنیت کامل نیست باید خود را به آموختن این علم رزمی مجهز کنیم و مواظب پیوسته باشیم. بله موقعی به آموختن این علم نیاز فراوانی دارید پس این نرم افزاری که قابل نصب در گوشی است را به این راحتی رها نکنید

این نرم افزار چهل حرکت فوق العاده در دعواهای خیابانی را به شما آموزش می دهد و شما را به یک مبارز تبدیل می کند.


shakhsi-adineh-karaj3

captu3re

panelslidkhali