خانه / مطالب خواندنی و دیدنی / بازیگران / بازیگری که ۲۰ سال اختلاف سنی با شوهرش دارد.
کد مطلب:9150

بازیگری که ۲۰ سال اختلاف سنی با شوهرش دارد.

یکی از مسائلی که روی آن تاکید دارند در مساله ازدواج، مساله سن است، می گویند سن نباید خیلی زیاد با همسر اختلاف داشته باشد، امروز می خواهیم به مساله سن زیاد یکی از بازیگران معروف سینما اشاره کنیم. بله لادن مستوفی با همسرش ۲۰ سال اختلاف سنی دارند. بله درست شنیدید، واقعیت است.

حقیقتا من که بار اول دیدم بدون نگاه کردن اصل مطلب فکر کردم لادن طباطبایی در کنار پدرش نشسته است. بعد متوجه شدم که شوهرش بوده است و من اشتباه می کردم.

دیگر لینک ها:

لحظه دستگیری یک داعشی در عراق، چطور التماس می کند.

رفتار وحشیانه و خشونت مربی مهد کودک با طفل ۸ ماهه را ببینید

جزئیات تجاوز جنسی به الهام ستاکی توسط مهدی فلاحتی در صدای آمریکا

فساد جنسی ترامپ و حرف های غیر اخلاقی ترامپ درباره دخترش

اختلاف سنی لادن طباطبایی با شوهرش

در سیزدهمین شب از آذر ماه، مهران مدیری با پرداختن به موضوع «تهران» میزبان لادن مستوفی بازیگر تئاتر و تلویزیون شد.در ابتدای برنامه تلویزیونی «دورهمی»، مدیری با اشاره به قرارگیری جغرافیایی تهران، درخصوص تاریخچه و ویژگی‌های تهرانی‌های اصیل گفت.

مدیری به دنبال چند بخش اجرای نمایش داستانی، میزبان لادن مستوفی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون شد.مستوفی پس از سلام و ابراز خوشحالی از حضور در برنامه تلویزیونی «دورهمی»، با اشاره به درخشش در فیلم سینمایی «روز واقعه»، در خصوص آغاز همکاری خود با شهرام اسدی و بازی در این فیلم سینمایی اظهار داشت: «روز واقعه» یک بار در سال ۶۴ با یکسری از بازیگران دیگر در حال ساخت بود تا اینکه در سال ۱۳۷۲ فصل جدید با بازیگران جدید شروع به کار کرد و من خیلی اتفاقی وارد این صحنه و فیلم سینمایی شدم.

اختلاف سنی لادن طباطبایی با شوهرش

وی در ادامه پیرامون دیده شدن آثار کاری‌اش بیان کرد: هیچ وقت شهرت و مشهوربودن دغدغه ام نبود و تا به امروز با روند کندی که طی کردم، سعی داشتم نقش هایی را بپذیرم که به شخصیت درونی‌ من نزدیک باشد.

مستوفی با اشاره به زندگی شخصی و خلوت و تنهایی خود برای به دور ماندن از حاشیه و گزندهای عرصه بازیگری، از ازدواج خود با شهرام اسدی کارگردان فیلم سینمایی «روز واقعه» گفت. اینکه  ازدواجش با شهرام اسدی عاشقانه بوده است. مهران مدیری درباره اختلاف سنی او و همسرش پرسید و مستوفی به اختلاف سنی حدودا بیست ساله خود با همسرش اشاره کرد.

 

ارسال به هم میهنهم میهن

درباره ی کلیپ سرا

کانال تلگرام سایت: https://telegram.me/danakadeh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *