خانه / کلیپ ها / زنان خطرناک داعشی را بشناسید+فیلم زن داعشی

زنان خطرناک داعشی را بشناسید+فیلم زن داعشی

زن داعشی

ابتدا پیشنهاد می شود کلیپ زیر را که درباره یک زن داعشی است که به تجاوز اقرار می کند، را ببینید


[قالَ الصادِق (صلوات‏ الله ‏علیه):
۱- حَرامٌ علی قلوبِکُم أَنْ تَعرِفَ حَلاوَهَ الایمان حتّی تَزْهَدَ فی الدّنیا] «۱»،
دلهاى شما از درک شیرینى ایمان محرومند مگر اینکه از وابستگى دنیا خلاص شوند.
۲- [مَنْ عَرَفَ مِن امّهِ مُحَمّدٍ (صلى‏الله علیه و آله) واجِبَ حَقَّ إمامهِ وَجَدَ طَعمَ حَلاوَهَ ایمانِهِ وَ عَلِمَ فَضْلَ طِلاوَه إِسلامِهِ‏] «۲».
هرکس از امّت حضرت محمّد (صلى الله علیه و آله) به حقوق واجب امام زمانش معرفت حاصل کند شیرینى طعم ایمانش را، پیدا مى کند و به عظمت مسلمانى خود آگاه مى شود.
اگر بخواهیم خود لذّت را تعریف کنیم، لذّت یعنى چه و اصلًا این چه واقعیّتى است؟ و به کدام بخش از بدن مربوط مى شود؟ بحث مبسوطى لازم داریم، چون حواس ظاهرى بیننده، و شنونده و … هستند ولى لذّت برنده چیز دیگریست؟ وآن چیست و یا کیست!؟

زنان گروه داعش به علت ایفای نقش های مختلف که موازنه های قدرت را تغییر می دهد، از اهمیت زیادی در این گروه تروریستی برخوردار بوده یا همچنان هستند.

روزنامه انگلیسی میرور، ۹ نفر از خطرناک ترین زنانی را که به گروه داعش پیوسته اند، به شکل زیر معرفی کرد:

اولین آن ها «أم سیاف» است که درگذشته در زندان های عراق و مدتی دربازداشت نیروهای آمریکایی بوده است و منبعی زنده برای درز مجموعه ای بسیار از گزارش های اطلاعاتی به شمار می رود که مهم ترین آن، وجود شبکه ای از زنان است که ماموریت آن ها جذب نیرو و بازداشت وجمع آوری اطلاعات و به بردگی گرفتن مردم بوده است.

دومین آن ها «رجاء الأنصاری» است که هیچ کسی تابعیت وی را نمی داند، وی از مهم ترین زنان سرکرده در گروه داعش به شمار می آید و شاید اولین زنی باشد که به این گروه ملحق شده است. وی به عنوان مسئول امور زنان در داعش ارتباطی قوی با سرکردگان اصلی این گروه دارد و از وی دست نوشته هایی از ابوبکر البغدادی به دست آمده است که در آن خواهان افزایش تلاش ها برای جذب زنان به عنوان نیروی داعش شده است.

زنان داعشی

سومین زن، “ ام المقداد” که از او به عنوان ملکه زنان داعش یاد می شود، مسئول جذب دختران و زنان برای گروه تروریستی در استان الانبار عراق بوده است. گفته می شود که وی ۴۵ ساله و تابعیت سعودی دارد و نیروهای امنیتی عراق توانسته اند او را در دسامبر ۲۰۱۴ بازداشت کنند.

چهارمین و پنجمین زن خطرناک در گروه داعش، دو زن دوقلوی انگلیسی به نام های سلمی و زهره هستند که هر دو سومالی الاصل بوده و برای پیوستن به داعش و ازدواج با عناصر این گروه به سوریه رفته اند. یکی از آن ها معروف به ام جعفر است، و به هر دوی آن ها ، استفاده از بمب های دست ساز و نارنجک و سلاح آموزش داده شده است.

زنان داعشی

یکی دیگر از این زنان، «سجى الدلیم» همسر ابوبکر البغدادی سرکرده القاعده است که مقامات لبنانی او را به همراه دخترش بازداشت کردند. وی بر جذب نیروی زن برای داعش و ازدواج آنان با عناصر این گروه نظارت می کرد.

” ام مهاجر” ، زن تونسی مسئول گردان الخنساء است و پس از ازدواج دخترانش با عناصر داعش، به همراه همسرش ازتونس به عراق رفته است.

فهرستی از 9 زن خطرناک گروه داعش

” ندى معیض القحطانی” یا «اخت جلیبیب» اولین زن سعودی وابسته به داعش به همراه برادرش است و تصمیم خود را برای اجرای عملیات انتحاری اعلام کرد تا اولین انتحاری در گروه داعش لقب بگیرد.

” ام لیث” ؛ مهاجر بریتانیایی است که از زنان غربی می خواهد که راه وی را طی کنند.

و بالاخره “ أم حارثه” زن دیگری است که در شبکه های اجتماعی فعال بوده و عضو گردان الخنساء داعش است و به انتشار تصاویر فجیع از اقدامات داعش اقدام می کند.

و غیر از اینها چیز خاصّى در مسئله لذّت عنوان نشده تا بدین وسیله بتوان آن را تعریف کرد بلکه هر حرکتى و عملى که خود انسان و یا دیگران انجام دهند موجب لذّت مى شود: خنده، گریه، خواب، بیدارى، راحتى، سختى، محبّت، ظلم و جنایت، و … به هر حال هر کسى به نوعى لذّت مى برد.
ولى بیشتر، این معنا مدّنظر است، که هرکسى با رسیدن به خواسته هایش، [خوب یا بد] احساس لذّت میکند، و چیزى که با طبیعت انسان ملائم باشد موجب لذّت مى شود و این واقعیّت را مى توان در انسانها به خوبى مشاهده کرد، کسى از فساد و ظلم لذّت مى برد و دیگرى از عدل و انصاف لذّت مى‏برد، علت این تفاوت چیست؟

منبع:العالم