خانه / بانوان / آرایش و زیبایی / چگونه موهای کم پشت خود را پر پشت کنید؟+فیلم پر پشت کردن مو
کد مطلب:14174

چگونه موهای کم پشت خود را پر پشت کنید؟+فیلم پر پشت کردن مو

چگونه موهای کم پشت خود را پر پشت کنید؟ کلیپ طلایی زیر را ببینید.


به هر حال تکوینى هر آن حرکتى را گویند که با اراده و اختیار متحرک انجام نمى شود و کسى نمى تواند مانعى بر سر راهش ایجاد کند، و تمام مخلوقات، حتى بخش اعظم وجود انسان را تحت پوشش قرار داده است.

تشریعى‏

شامل حرکت هائى مى شود که در آن اراده و اختیار، متحرک دخالت دارد و این موضوع فقط به انسانها، اختصاص یافته است که خالق متعال به خاطر محبّت هائى که به نسل بشر دارد، او را به آزادى اراده و قدرت اختیار مفتخر کرده است، یعنى در بخش تکالیف و وظائف، او را، به انتخاب برنامه هایش مختار ساخته، چه اگر مى خواهد و علاقه مند باشد، با اختیارش، بندگى خدا را برگزیند و از دستوراتش اطاعت نماید.

تکوین و تشریع از یک چشمه انشعاب پیدا مى کنند و آن اراده پروردگار متعالست لیکن در تکوین، برنامه ها به طور خودکار اجراء مى شود امّا در تشریع، الزامى در کار نیست و با اختیار مکلّف شکل مى گیرد.

 

 

اگر از موهای صاف و یکدست و بی حالت خود خسته شدید و می خواهید طوری آنها را درست کنید که پر پشت وحجیم تربه نظر برسند بهتراست به چندین راهکار پیشنهادی که برای چنین موهایی در نظر گرفته ایم توجه کنید، شاید از بین آنها یکی را برای این منظور انتخاب نمایید:

_ موها را به یک سمت و یکطرفه درست کنید.

_ اگر هم دوست ندارید همه ی موها را به یک سمت بریزید می توانید تنها جلوی موها را ازقسمت وسط سر به سمت پیشانی کج درست کنید.

 

نکته مهم:

مختار بودن انسان به یک بخش بسیار کوچکى مربوط مى شود که فقط برگزیدن را شامل مى گردد، یعنى یک فرصت طلائى به او داده مى شود که با اختیار، خودش را مطیع دستورات خدا کند. وبعبارت روشن‏تر: انتخابهاى الهى را در مورد خویش، انتخاب نماید.

یعنى او مى تواند برنامه هاى روز و شب خود را، برطبق خواسته هاى پروردگار متعال اجرا نماید، و یا مطابق با هوى و هوسهاى نفسانى و شیطانى، انجام دهد.

در همین برنامه اختیارى مختصر، شیطانى را با نیروهاى فراوان مى بینیم که تلاش مى کنند تا او را از یک اتنخاب بهتر و برتر، محروم نمایند، در حالى که در برنامه هاى وسیع تکوینى هیچ مانعى و شیطانى، به چشم نمى خورد، به خاطر اینکه:

 

 

 

ارسال به هم میهنهم میهن

درباره ی کلیپ سرا

کانال تلگرام سایت: https://telegram.me/danakadeh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *