خانه / بانوان / آرایش و زیبایی / چه طور موی نرم و براق داشته باشید؟
کد مطلب:13924

چه طور موی نرم و براق داشته باشید؟

 موی نرم و براق

چه طور موی نرم و براق داشته باشید؟توصیه می کنیم کلیپ زیر را ببینید.

و هر جا کمبود و کاستى‏ ها باشد بموجود خاکى مربوط مى‏ شود امید است رمز عشق و عاشقى را از درون خود با خودشناسى، دریافت کرده و همگى با یکرنگ و یک شخصیت و یکدل و یکزبان کتاب هستى را ترجمه کنیم و به یک موجود روحانى و نورانى و آسمانى تبدیل شویم، و این پیام عشق و محبت است که در وجود انبیاء و امامان معصوم علیهم ‏السلام بر تمام انسانها در هر زمان خود را نشان مى‏ دهد.

 موی نرم و براق

در این متن متد ساده ای که زنان قدیمی برای داشتن موی نرم و براق و البته تقویت موهای سر استفاده می کردند را به شما پیشنهاد میکنیم ، با استفاده از این نسخه گیاهی با اندک موادی که در دسترس داریم می توانیم برای همیشه از شر موهای خشک و کدر راحت شویم.
برای این کار به پودر چایی نیاز داریم برای آشنایی با ساده ترین روش زیبایی و تقویت موهای سر در زمان های قدیم این بخش از  را مطالعه کنید.

موی نرم و براقموی نرم و براق

موی نرم و براق

دو قاشق چایخوری چای را با یک لیوان آب به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه دم کنید.
بعدچای سیاه را داخل بطری اسپری بریزید وبه مدت یک هفته داخل فریزر بگذارید این چای سیاه را بعد از اینکه موها را با شامپوشستید و موهاخشک شد روی آن اسپری کنید البته ابتدا موها را شانه کنید بعد چای را اسپری کنید موها با دست به ارامی ماساژدهید.
همچنین بخوانید : تمام روش ها و نکات تقویت مو
وقتی هنوز چای روی موهااست موها را با آب نشویید آنها را بردارید وبعد از دقایقی موها درخشان و براق نرم تر خواهد شد.
اما این محلول دائمی نیست بعد از اینکه دوباره موها را شستید به حالت اولیه باز می گردد اما می توانید دوباره استفاده کنید چون بسیار طبیعی و سالم است.
بااین محصولات طبیعی به سلامت و زیبایی مو کمک کنید بدون این که هزینه و دقت زیادی را صرف کنید.
موضوع بسیار مهمّ و پیچیده‏ اى که ریشه و اساس تمام مشکلات و گرفتاریهاى روحى و روانى نسل بشر گردیده، و آنها را به طور دائم در یک وضعیّت بسیار بحرانى و غیرقابل کنترل قرار داده است همین زندگى است، به خاطر اینکه هیچ کس به دنبال تعریف و شناخت کامل و صحیح آن نیست و از هرکسى اعم از بزرگ و کوچک، باسواد و بیسواد، مرد و زن، پیر و جوان اگر سؤال شود زندگى براى شما چه تعریفى دارد، آیا مى توانید آن را به خوبى تعریف کنید؟ شما وقتى که زندگى مى کنید، یعنى چه کار مى کنید، مسئولیّتتان چیست،

 موی نرم و براق

منبع: namnak.com
ارسال به هم میهنهم میهن

درباره ی کلیپ سرا

کانال تلگرام سایت: https://telegram.me/danakadeh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *