خانه / پزشکی و سلامت / چه جور اصولی و قطعی لاغر شوید، بدون بازگشت چاقی، لاغر شدن قطعی
کد مطلب:14779

چه جور اصولی و قطعی لاغر شوید، بدون بازگشت چاقی، لاغر شدن قطعی

لاغر شدن قطعی

چه جور اصولی لاغر شوید، بدون بازگشت چاقی

⁣نکاتی درباره لاغری اصولی از دید پژوهشگران:

⁣? ⁣⁣اینکه ترکیبی جادویی از غذاها وجود دارد که می‌تواند با سوخت‌وساز خاص بدن‌تان فعل‌وانفعالاتی بسازد و به‌طور جادویی لاغرتان کند، افسانه‌ای بیش نیست. ما می‌دانیم که هر رژیم لاغری به‌شرطی می‌تواند مؤثر باشد که آن را به‌طور دائم دنبال کنید. هیچ رژیم غذایی جادویی‌ای وجود ندارد. تنها شرط موفقیتِ این رژیم‌ها این است که آنها را به‌درستی دنبال کنید.

لاغر شدن قطعی

⁣? ⁣⁣⁣اگر بخواهید برای کاهش وزن تنها به تمرینات ورزشی تکیه کنید، ممکن است نتیجه‌ی معکوس دریافت کنید. ⁣ورزش روی هورمون‌های گرسنگی و اشتها اثر می‌گذارد و پس از تمرینات بدنی، شما را به‌طرز چشمگیری گرسنه‌ می‌کند. به این دلیل اینکه با چه رژیم غذایی انرژی از دست رفته‌ی خود را بر می‌گردانید بسیار مهم است. تغذیه مناسب کلید موفقیت شما خواهد بود.

⁣? ⁣⁣تمرینات ورزشی می‌توانند سوخت‌وسازتان را تاحدی بهبود دهند، ولی واقعیتِ ترسناک این است که شاید سوخت‌وسازتان هیچ‌وقت مانند قبل از افزایش وزن‌تان نشود. بنابراین اگر قبلا چاق بودید یا اضافه‌وزن داشتید و اکنون وزن‌تان را کاهش داده‌اید، باید برای حفظ وزن فعلی‌تان بیشتر از کسانی تلاش کنید که تا حالا اضافه‌وزن نداشته‌اند.

ارسال به هم میهنهم میهن

درباره ی کلیپ سرا

کانال تلگرام سایت: https://telegram.me/danakadeh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *