خانه / اخبار / حوادث / پرونده سرقت از طلافروشی کلیدنخورده، بسته شد
کد مطلب:54400

پرونده سرقت از طلافروشی کلیدنخورده، بسته شد


پرونده سرقت از طلافروشی کلیدنخورده، بسته شد

پلیس آگاهی تهران قبل از اینکه سارقان اقدام به طلافروشی کنند در جریان تعقیب و گریز ۴ سارق را دستگیر کردند. 

به گزارش مهر، سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران با اشاره به ناکام ماندن سارقان در سرقت از طلافروشی گفت: با توجه به اشراف اطلاعاتی پلیس و رصد مجرمان سابقه دار همکاران ما در پلیس آگاهی از چند روز پیش متوجه اقدامات تعدادی سارق سابقه دار شدند.

 

وی توضیح داد: این سارقان با تشکیل باندی چهار نفره سرقت از یک طلافروشی را برنامه ریزی کرده بودند و بر اساس اطلاعاتی که به دست آوردیم قرار بود صبح امروز یک طلافروشی در خیابان یافت آباد مورد سرقت قرار گیرد.

 

سرهنگ یاراحمدی اضافه کرد: ساعت ۱۰ صبح امروز قبل از اقدام برای سرقت نیروهای ما به تعقیب خودروی سارقان پرداختند و فرمان ایست به آنها دادند اما سارقان نسبت به فرمان ایست بی توجهی کرده و گریختند.

 

سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: همکاران من با استفاده از قانون به کارگیری سلاح تیراندازی کردند و یکی از سارقان از ناحیه ران پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

 

وی با اشاره به دستگیری سارقان گفت: خودروی سارقان یک دستگاه پراید بود که پلاک آن مسروقه بود اما خود خودرو سرقتی نبود ضمن اینکه از متهمان یک کلت و تعدادی سلاح سرد و قمه کشف و ضبط شد.

 

سرهنگ یاراحمدی اضافه کرد: در این عملیات همچنین زنی که با چهار متهم همکاری می کرد نیز دستگیر شد.

 

وی در پایان گفت: بعد از بازجویی ها و اطلاعات به دست آمده متوجه شدیم این متهمان در مخفی گاه خود دلار جعلی نیز دارند که پس از بررسی محل ۱۲۰ هزار دلار تقلبی نیز کشف و ضبط شد. 

ارسال به هم میهنهم میهن

درباره ی کلیپ سرا

کانال تلگرام سایت: https://telegram.me/danakadeh