خانه / اخبار / سیاسی / ولایتی اظهارات حریری را تکذیب کرد: اینکه گفته‌اند ملاقات من و سعد حریری «تند و خشن» بوده، دروغ است
کد مطلب:26604

ولایتی اظهارات حریری را تکذیب کرد: اینکه گفته‌اند ملاقات من و سعد حریری «تند و خشن» بوده، دروغ است


ولایتی اظهارات حریری را تکذیب کرد: اینکه گفته‌اند ملاقات من و سعد حریری «تند و خشن» بوده، دروغ است

  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی , ولایتی

ولایتی اظهارات حریری را تکذیب کرد:

اینکه گفته‌اند ملاقات من و سعد حریری «تند و خشن» بوده، دروغ است/ حریری نگفت «ایران در امور داخلی لبنان دخالت نکند»/ می‌خواست میان ایران و عربستان وساطت کند، گفتم مشکلی با مذاکره نداریم

مشاور بین الملل رهبر انقلاب با اشاره به اظهارات نخست‌وزیر مستعفی لبنان عنوان کرد: اینکه حریری اعلام کرده در دیدار اخیر به بنده گفته «ایران در امور داخلی لبنان دخالت نکند» ، درست نیست چرا که او اصلا چنین حرفی در آن ملاقات نزد. 

به گزارش  انتخاب ، علی اکبر ولایتی مشاور بین الملل رهبر انقلاب با اشاره به اظهارات نخست‌وزیر مستعفی لبنان عنوان کرد: اینکه حریری اعلام کرده در دیدار اخیر به بنده گفته «ایران در امور داخلی لبنان دخالت نکند» ، درست نیست چرا که او اصلا چنین حرفی در آن ملاقات نزد.

 

وی افزود: آنچه درباره این ملاقات عنوان شد که ملاقاتی تند و خشن بوده، دروغ بوده و القائات سعودی‌ها و دیگرانی است که مایل نیستند لبنان را در آرامش ببینند.

 

ولایتی گفت: غیر از بنده و حریری ، دو نفر از طرف آنان و سفیر ما در لبنان هم در آن ملاقات حضور داشتند . در آن ملاقات حریری می خواست میان جمهوری اسلامی و عربستان وساطت کند، بنده گفتم ما مشکلی با مذاکره نداریم و از آن استقبال می کنیم.

 

مشاور بین الملل رهبر انقلاب تاکید کرد: من همچنین به حریری گفتم که عربستان حدود سه سال است که مردم بی گناه یمن را بمباران می‌کند و غذا و دارو به آنان نمی‌رساند، ۷۰۰ هزار نفر در یمن وبا گرفته‌اند و این موضوع ربطی به سیاست ندارد. به حریری گفتم به سعودی‌ها بگوید که به لحاظ انسانی این مشکلات را برای مردم یمن ایجاد نکنند.

 

 

ارسال به هم میهنهم میهن

درباره ی کلیپ سرا

کانال تلگرام سایت: https://telegram.me/danakadeh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *