کد مطلب:8992

گلشیفته فراهانی جنسی . وقتی پدر گلشیفته از فساد جنسی دخترش حمایت می کند

2+

گلشیفته فراهانی جنسی . در این فیلم کوتاه  زیر می بینید که چگونه پدر گلشیفته از رفتار جنسی دخترش به شدت حمایت می کند در این فیلم از پدرش سوال می شود که آیا شما حاضر هستید فیلم جنسی دخترتان را با فرزندتان ببینید؟ ببینید پدر گلشیفته چه پاسخ عجیبی به این سوال می دهد، و چه طور کارهای دخترش را توجیه می‌کند.

معرفی گلشیفته:

گلشیفته فراهانی همان کسی که همه شما او را می شناسید و از کارهای او با خبر هستید. همان کسی که به خارج از ایران فرار کرد و الان مشغول ساخت فیلم های جنسی و… است. همان کسی که حاضر شد وطن خود را رها کند و برود خارج از ایران و مشغول ساخت فیلم های غیر اخلاقی و جنسی شود.

نکبتی گناه:

در روایات اسلامی آمده است که هیچ چیز بدتر از توجیه گناه نیست، وقتی پدر گلشیفته حاضر می شود گناه و کارهای کثیف دخترش را توجیه کند؟ وقتی پدر گلشیفته حاضر می شود به بهانه فقر در ایران و فساد در ایران، گناه جنسی و فحشا دخترش را توجیه کند.

واقعا باید تاسف خورد که در جامعه امروز این افراد وجود دارند. آیا وجود امثال این افراد در جامعه چیزی به جز نکبت و آلودگی چیز دیگری می تواند باشد، کسی که طبق آیه قرآن خدایش را هوای نفسش قرار می دهد ایا چنین کسی را می توان هدایت کرد.


گلشیفته فراهانی جنسی و غفلت:

بله اینان غافلان هستند و از یاد خدا به دور. خداوند به علت گناهان زیاد آنان بر قلبشان مهر زده است لذا راه هذیان گویا را طی می کنند لذا راهی می روند که شیطان آن ها را هدایت می کند و راه انواع گناهان را به آن ها نشان می دهد.

خدا نکند انسان به چنین جاهایی برسد که حافظه اش را شیطان هک کرده باشد. چنین کسی از هدایت الهی بهره ای نبرده است و شیطان او را به سمت انواع گناهان هدایت می کند.

لینک های مفید دیگر

وقتی یک آخوند به خواننده زن معروف، گوگوش تذکر می دهد

2+

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای قرار گرفتن شکلک در نظرات روی شکلکها کلیک کنید تا nر متن قرار بگیرند.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette