کد مطلب:8827

وقتی ترامپ رئیس جمهور آمریکا تبلیغ اسنک و همبرگر می کند.

0

وقتی ترامپ رئیس جمهور آمریکا تبلیغ اسنک و همبرگر می کند.

دنیایی که در آن به سر می بریم پر از چیزهای عجیب و غریب است. در این کلیپ می بینید که چه طور یک رئیس جمهور آن هم رئیس جمهور آمریکا به تبلیغ چیپس و اسنک و همبرگر می پردازد. ببینید این آمریکایی ها چقدر بیچاره هستند که یک شکم پرست مثل ترامپ بر آنان حاکم شده است.

در ضرب المثل معروف داریم که البته این ضرب المثل معروف بین مردم است که حاکم شهری که مرغابی بود****بر سر آن شهر رسوایی بود. آیا شخصیت انسان به شکمش است یا انسان شخصیتی از این بالاتر دارد.

اما ببینید در این کلیپ چه جوری یک شخصیت بالای کشور به تبلیغ چیپس و پفک و همبرگر و گوشت می پردازد.

واقعا خنده دار است باید برای ملت آمریکا حسرت خورد یا خندید. عجیب است واقعا نباید آمریکایی ها اجازه دهند که ترامپ بر آن ها حاکم شود. سالی که نیکو است از بهارش معلوم می شود اما وقتی میگویند حاکم یک شهر فاسد را شود و نتواند حکومت را بر عهده گیرد و نالایق باشد تکلیف مردم بیچاره چیست؟

مردمی که قبل از ترامپ گرفتار حاکمان ظالمی مثل جرج بوش و سیاه پوست و…. بودند. همان جرج بوشی که همه به خباثتش پی می بردند. بله بعید نیست ترامپ هم شخصیتی متاسفانه مثل آنان باشد. خلاصه پیشنهاد می کنم که حتما این کلیپ را ببینید تا باورتان شود که یک شخصیت به اصطلاح آمریکایی ها، مهم، چه طور تبلیغات می کند آن هم نه تبلیغات مهم بلکه تبلیغاتی مثل همبرگر چیپس و بعید نیست در آینده نزدیک کتلت شیرازی، چای ایرانی و….

البته ناگفته نماند که این ها از کفار هستند. و ایران با آنان دشمن است. واز نیرنگ های دشمن نباید غافل شد. دشمن هر لحظه به یک لباس و با چند چهره حاضر می‌شود. هر چی باشد این ها دین و ایمان ندارند.

اما چگونه این شخص تبلیغ چیپس و همبرگر می کند، خودتان ببینید.

در کلیپ بالا ببینید که این شخص چگونه تبلیغ شکم می کند

0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای قرار گرفتن شکلک در نظرات روی شکلکها کلیک کنید تا nر متن قرار بگیرند.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette