خانه / اخبار / ورزش و ورزشی / واکنش گرشاسبی به احتمال بازگشت طارمی
کد مطلب:52550

واکنش گرشاسبی به احتمال بازگشت طارمی


واکنش گرشاسبی به احتمال بازگشت طارمی

  اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی ,حمیدرضا گرشاسبی

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره احتمال توافق نکردن با باشگاه الغرافه و بازگشت طارمی عنوان کرد در این فوتبال هر چیزی امکان‌پذیر است. 

به‌ گزارش ‌ایسنا، حمیدرضا گرشاسبی در گفت‌وگو با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران، درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس و این که آیا بدهی‌های خارجی این تیم به طور کامل پرداخت شده است یا خیر، اظهار کرد: بیش از ۷۰ درصد از بدهی‌ها پرداخت شده است و در حال‌ حاضر به مرور کارها را انجام می‌دهیم  تا خطری باشگاه را تهدید نکند تا ان‌شاء‌الله بتوانیم باشگاه را به سمت پیشرفت حرکت دهیم. یک مجموعه باید از حواشی مراقبت کند که به خاطر بدهی‌های خارجی دچار مشکل نشویم. شاید کسی در این میان قصور کند اما فدراسیون فوتبال که متولی فوتبال است باید مراقبت کند و پیشگیری کنیم تا اتفاقی رخ ندهد.

 

او درباره وضعیت کمال کامیابی‌نیا هم، گفت‌: کامیابی‌نیا در یک حادثه دچار دررفتگی کتف شد که این ناحیه بسیار حساس است و اگر دو بار آسیب ببیند، درمانش سخت می‌شود. متاسفانه با بدشانسی مواجه شد و این اتفاق رخ داد. در حال‌ حاضر هم وضعیتش خوب است و فکر می‌کنم کم‌تر از دو هفته‌ دیگر می‌تواند بازی کند.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس در ادامه‌ درباره وضعیت طارمی و این که آیا باشگاه پرسپولیس دریافت مبلغ توافق را خواستار شده است تا ITC او را صادر کنند یا خیر؟ گفت‌: پس از درخواستی که در ابتدا از باشگاه الغرافه به دست‌مان رسید ما گفتیم که ابتدا شرایط‌تان را اعلام کنید و در ادامه‌ آن‌ها شرایط‌شان را گفتند و ما دو، سه بند این شرایط را جابه‌جا کردیم و برای‌شان فرستادیم. الان هم منتظر هستیم امضای مدیران باشگاه و امضای آقای طارمی به دستمان برسد که مجددا آن را بررسی کنیم و اگر مورد قبول ما بود کار قطعی تمام شود. این کار باید امروز یا فردا (پنج‌شنبه) انجام شود.

 

او در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد این توافق انجام نشود و طارمی مجددا به پرسپولیس باز گردد؟ گفت‌: همه چیز در این فوتبال پیچیده امکان‌پذیر است. ما خیلی به طارمی اصرار کردیم که بماند. علاقه داشتیم که او بماند و گذشته را جبران کند اما این کار دلی است. او دوست داشت تجربه جدیدی داشته باشد و به خارج از کشور برود.

 

گرشاسبی درباره این که آیا منافع مالی باشگاه پرسپولیس هم در اتخاذ این تصمیم تاثیرگذار بوده یا خیر؟ گفت‌: این را صادقانه به همه هواداران می گویم. در خصوص آقای طارمی یک درصد  بحث سود باشگاه و درآمدزایی مطرح نبود، چرا که ما رفتیم و آن ۸۰۰ هزار دلار را حل کردیم (پرونده ریزه اسپور) و برگشتیم. لذا این تفکر نبود. هر کسی چنین فکری کند که باشگاه به خاطر سود طارمی را واگذار کرده من واقعا از این تفکرش ناراحت می‌شوم. طارمی محکم و قاطع اعلام کرده است که من با توجه به این که سه ماه از قراردادم باقی‌ مانده می‌خواهم بروم.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره این که آیا پیرامون تمدید قرارداد با بازیکنان فکری کرده است یا خیر؟ گفت‌: بازیکنان ما تا آخر فصل با ما قرارداد دارند. همین روزها هم آقای برانکو فهرست مورد نظرش را به ما اعلام می‌کند تا بر اساس آن فهرست با بازیکنان صحبت می‌کنیم و قراردادشان را تمدید می‌کنیم. خوشبختانه تا به امروز هم هیچ بازیکنی نق نزده و ساز جدایی هم کوک نکرده است. همه چیز در باشگاه پرسپولیس دلی و رفاقتی ادامه‌ دارد.

 

وی درباره مطلب درج شده در یکی از روزنامه‌ها مبنی بر این که برانکو یکی از بازیکنانش را نمی‌خواهد، گفت‌: برانکو عاشق همه بازیکنان است. من از اهالی رسانه و کسانی که قلم به دست دارند خواهشمندم در نوشته‌های خود دقت کنند و مسائل را تحریک آمیز جلوه ندهند. امیدوارم که همه کمک کنند تا بحران نیم فصل و بستن پنجره نقل‌ و انتقالات را پشت سر بگذاریم.

 

گرشاسبی درباره این که در انتخابات کمیته ملی المپیک مهدی تاج به عنوان نماینده اهالی فوتبال نتوانسته است در هیات اجرایی رای بیاورد، گفت‌: احتمالا آقای تاج در این زمینه  فعالیتی نکرده‌اند. یعنی از قبل تلاش و رایزنی نکرده است که رای بیاورد. فقط می‌دانم این کارها پیگیری و لابی‌گری  می‌خواهد اما با توجه به این که فوتبال این همه سر و صدا دارد و همه مردم علاقه ویژه‌ای به آن دارند باید یک فرد فوتبالی هم در هیات اجرایی عضو می‌شد.

 

سرمربی باشگاه پرسپولیس درباره انتخابات مجمع  فدراسیون فوتبال که چند روز قبل برگزار شد هم، گفت‌: در آن انتخابات بهتر بود آراء تک تک روی تخته نوشته می‌شد تا شبهات به وجود نمی‌آمد.

 

 

ارسال به هم میهنهم میهن

درباره ی کلیپ سرا

کانال تلگرام سایت: https://telegram.me/danakadeh