خانه / تربیت فرزند / هجمه های فرهنگی، وظیفه والدین و حق فرزندان
کد مطلب:7219

هجمه های فرهنگی، وظیفه والدین و حق فرزندان

یکی از مهمترین راهکارهای دشمن در مقابله با جمهوری اسلامی ایران «هجمه فرهنگی» به جوانان ایرانی است و این جنگ جز با همت خود مردم بهپایان نمیرسد.

یکی از مهمترین وظایف پدر و مادر در برابر فرزندانشان این است که آن ها را از عوامل ضد فرهنگ اسلامی ایرانی دور نگه دارند و به آن ها آگاهی های لازم را در این راستا بدهند. والدین باید بدانند برای این کار باید ابتدا رابطه خود را با فرزندان خود بهبود بخشند و به قول یکی از اساتیدم: والدین باید با فرزند جوان یا نوجوانشان رفیق باشند. این در واقع حق فرزندان بر عهده والدین است.

درباره ی vjjafari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای قرار گرفتن شکلک در نظرات روی شکلکها کلیک کنید تا nر متن قرار بگیرند.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurse