خانه / اخبار / سیاسی / مرعشی: قرار نیست با برگزاری یکی دو انتخابات همه مشکلات برطرف شود
کد مطلب:40458

مرعشی: قرار نیست با برگزاری یکی دو انتخابات همه مشکلات برطرف شود


مرعشی: قرار نیست با برگزاری یکی دو انتخابات همه مشکلات برطرف شود

اخبار,اخبار سیاسی,مرعشی

سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی گفت: باید حواسمان باشد که قرار نیست با برگزاری یکی دو انتخابات همه مشکلات برطرف شود، بلکه باید صبر و ایستادگی داشته باشیم و در صحنه بمانیم.

به گزارش ایسنا، سید حسین مرعشی در نخستین کنگره کارگزاران سازندگی استان قم، گفت: امروز در عرصه سیاسی ایران، حمایت از دکتر روحانی به عنوان نماینده جبهه میانه‌رو و اصلاحات، بسیار اهمیت دارد.

 

وی تصریح کرد: باید حواسمان باشد که قرار نیست با برگزاری یکی دو انتخابات همه مشکلات برطرف شود، بلکه باید صبر و ایستادگی داشته باشیم و در صحنه بمانیم تا به تدریج بتوانیم سیاست‌ها را اصلاح کرده و در سایه نظام اسلامی مشکلات کشور در همه ابعاد برطرف شود.

 

مرعشی دربخش دیگری از سخنان خود روحانیت را از گذشته تاکنون تأثیرگذارترین نهاد در جریان‌ها و عرصه‌های سیاسی کشورمان دانست و افزود: در این خطه مقدس(قم) همواره علما و بزرگانی همچون امام راحل حضور داشته‌اند که در عرصه سیاست کشور بسیار مؤثر بوده‌اند.

 

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه نهاد روحانیت در قانون اساسی نقش بسیار برجسته‌ای دارد، گفت: فعالان و احزاب سیاسی در قم برای تأثیرگذاری در سیاست ایران اسلامی باید نقش و جایگاه روحانیان را به خوبی بشناسند و در این نهاد اثرگذار باشند و این انتظاری است که از قم می‌رود.

 

 

ارسال به هم میهنهم میهن

درباره ی کلیپ سرا

کانال تلگرام سایت: https://telegram.me/danakadeh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *