خانه / مطالب خواندنی و دیدنی / بازیگران / شبکه من و تو شروع به تخریب مهران مدیری می کند+فیلم
کد مطلب:13927

شبکه من و تو شروع به تخریب مهران مدیری می کند+فیلم

وقتی شبکه من و تو، مهران مدیری را تخریب می کند+فیلم

آیا همین خوردن و خوابیدن، پشت میز و فرمان نشستن و … معناى زندگى کردن است؟ آیا تا به امروز به این فکر بوده اید که روزى براى تعریف زندگى با خودمان خلوت کنیم و اگر نتوانستید به یک کارشناس دینى مجرّب مراجعه نمایید تا اینکه موضوع زندگى براى شما حل شود!؟ بدون تردید سؤال فوق چندان پاسخ روشن نیافته است، مثل اینکه چون مسئله براى انسانها چندان مهمّ نبوده است. زیرا اگر مهمّ مى‏ بود،
قطعاً براى کشف راز و اسرارش تلاش مى نمودند، ولى باید قبول کرد، تمام بدبختى‏ها، گرفتاریها، مشکلات، حوادث نگران کننده و دردناک، حیرانى و سرگردانى، عدم ارزش وقت و زمان عمر، و … همه از همین جا شروع مى‏گردد که انسانها به یک محیط و دنیاى تعریف نشده و به یک زندگى نامعلومى وارد شده اند که موضوع و هدفش براى آنان مشخص نگردیده و اصلًا هیچ تعریفى از آن ندارند.

برنامه ای در شبکه من و تو که کارش نشانه گرفتن اشخاص محبوب در بین مردم ایران است، این بار به سراغ مهران مدیری رفت.

سناریوی تخریب مهران مدیری توسط شبکه من و تو!+فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،شبکه تلویزیونی معاند من و تو  متعلق به جناح اپوزیسیون ،با توجه به اهداف شوم از پیش تعیین شده و به منظور تخریب چهره‌های مطرح، این بار به سراغ مهران مدیری رفت. این شبکه بهایی که ظاهرا روش و منش برنامه‌سازی مدیری را مغایر با اهداف خود دیده است، در برنامه‌ای، دورهمی مدیری را به نقد و نظرسنجی گذاشته و به نوعی آن را به چالش کشیده است.

مهران مدیری که مدتی است با برنامه دورهمی مهمان خانه های مردم است توانست با طرح موضوعات مختلف مخاطبان زیادی را جذب کند و البته گهگاه با انتقادات و حرف‌های بی‌پرده خود درباره موضوعات روز سیاسی، اقتصادی و اجتماعی، در داخل و خارج از کشور مخالفانی را برای خود تراشید.

ویدئوی زیر بخش‌هایی از نقد برنامه دورهمی را نشان می‌دهد که نه توسط کارشناسان بلکه توسط عده‌ای که مشخص نیست تخصص‌شان در چه زمینه‌ای است، نقد و بررسی می‌شود.

حالا شما با خودتان در ارتباط با همین موضوع ساعتى خلوت کرده و فکر کنید و سپس سؤالاتى را در نظر بگیرید و با رعایت روشهاى معقول و منطقى وارد بحث شوید و از خود بپرسید، چه کار مى کنید و چرا؟ چه هدفى برایتان خیلى مهمّ و اساسى شده که اینقدر برایش تلاش مى کنید؟ آیا واقعاً هدفى دارید؟ و آیا در زندگى دنیا فقط به آن تلاش مى کنید؟ و آن هدف چیست؟

 

منبع: yjc.ir

ارسال به هم میهنهم میهن

درباره ی کلیپ سرا

کانال تلگرام سایت: https://telegram.me/danakadeh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *