خانه / مطالب خواندنی و دیدنی / بازیگران / بیوگرافی و زندگی کامل از شبنم قلی خانی
کد مطلب:13377

بیوگرافی و زندگی کامل از شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی

عکس جدیدی از شبنم قلی خانی بازیگر ۳۹ ساله کشورمان با مدل مویی متفاوت منتشر شده است.

عکس جدید شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی بازیگر کشورمان عکس جدیدی را در صفحه شخصی اش منتشر کرده است.

در این عکس این بازیگر ۳۹ ساله با مدل مویی متفاوت تر از همیشه دیده می شود که باعث شده است کاربران فضای مجازی, اظهار نظرهای مختلفی درباره شبنم قلی خانی بکنند.

 

منبع: سیمرغ

اطلاعات دیگر درباره این بازیگر زن در پایین همین صفحه

ارسال به هم میهنهم میهن

11 دیدگاه

 1. شبنم قلی خانی چرا از ایران مهاجرت کرد؟

  او یکی از محبوب ترین بازیگران سریال های تلویزیونی است. شبنم قلی خانی که با مجموعه «مریم مقدس» در هجده سالگی خود را به عنوان پدیده بازیگری کشورمان مطرح کرد، برای نخستین بار از دلایل اقامت موقت خود در کشور استرالیا صحبت می کند .
  کافه سینما: خانم قلی خانی کار جدیدی روی آنتن تلویزیون نرفته و فیلم جدیدی هم از او اکران نشده است و او کم کارترین دوره هنری خود را سپری می کند.

  بدون تعارف باید گفت او یکی از محبوب ترین بازیگران سریال های تلویزیونی است. شبنم قلی خانی که با مجموعه «مریم مقدس» در هجده سالگی خود را به عنوان پدیده بازیگری کشورمان مطرح کرد، در هر سریالی که حضور داشته، موفق عمل کرده و توانسته رضایت مخاطبان را جلب کند. اما حالا یک سالی می شود که از خانم قلی خانی کار جدیدی روی آنتن تلویزیون نرفته و فیلم جدیدی هم از او اکران نشده است و او کم کارترین دوره هنری خود را سپری می کند.

  دلیل این کم کاری تا امروز از زبان شبنم قلی خانی بیان نشده بود و این اولین بار است که او از اقامت موقت خود در کشور استرالیا صحبت می کند و می گوید به خاطر موقعیت شغلی همسرش و همچنین ادامه تحصیل در رشته کارگردانی فیلم، تصمیم گرفته مدتی در کشور استرالیا زندگی کند و از دنیای بازیگری فاصله بگیرد.

  مدتی است که کار جدیدی از شما ندیده ایم، این موضوع دلیل خاصی دارد؟

  نزدیک به یک سال است که به خاطر وضعیت شغلی همسرم و همچنین ادامه تحصیل در رشته کارگردانی فیلم به کشور استرالیا سفر کرده ام. چند ماه اولی که به اینجا آمده بودیم بیشتر وقتم را به یادگیری زبان انگلیسی اختصاص دادم و الان هم مشغول ادامه تحصیل در رشته کارگردانی فیلم هستم. در این مدت هم به دلیل فشردگی کلاس ها، فرصتی دست نداد به ایران سفری داشته باشم اما الان که داریم با هم صحبت می کنیم کارهای آماده پخشی از من وجود دارد که فکر می کنم به زودی یا اکران می شود، یا از طریق تلویزیون تقدیم مردم خوبمان خواهد شد.

  مگر در ایران در رشته کارگردانی تئاتر تحصیل نکرده بودی؟

  درست است، من پیش از این در رشته کارگردانی تئاتر تحصیل کرده بودم و حتی مدت هفت سال در دانشگاه هم مشغول تدریس بودم اما در مورد کارگردانی فیلم، این رشته را به صورت تجربی دنبال می کردم و با ساخت هشت فیلم کوتاه مبانی ابتدایی آن را تجربه کرده بودم. اما حس کردم این تجربیات برای ورود به حیطه ساخت فیلم های بلند کافی نیست و دوست داشتم یک مقدار اصولی تر و حرفه ای تر با این مقوله آشنا شوم. احتیاج داشتم یک مقدار مسائلی که طی این ۱۷ سال سر صحنه آموخته بودم را به صورت آکادمیک و به روزتر دنبال کنم. الان حس می کنم این تصمیم، درست بوده؛ چون ما در سینمایی کار می کنیم که خیلی از مسائل ابتدایی هم در آن رعایت نمی شود و قطعاً زمانی که به عنوان کارگردان وارد سینمای ایران شوم، این موارد را رعایت خواهم کرد.

  چه مسائلی؟

  یکی از مسائلی که اینجا خیلی بر آن تاکید می شود این است که صحنه فیلمبرداری باید برای همه عوامل امن و بی خطر باشد. این موضوع یکی از اولین مباحثی است که در دانشگاه به آن پرداخته می شود که سر صحنه فیلمبرداری چه مقدماتی را آماده کنیم تا نیازهای افراد حاضر در گروه تامین شود تا سلامت افراد به خطر نیفتد. اگر این مسائل در سینمای ایران هم به خوبی رعایت شود خیلی از اتفاقات تلخی که سال های اخیر برای عوامل زحمتکش سینمای ایران افتاده است، تکرار نخواهد شد. خیلی وقت ها خود من با خوردن آب ناسالم سر صحنه بیمار شده ام، این کوچکترین مسئله را بگیرید و به مرگ پیمان ابدی یا آسیب دیدگی شدید آقای اصغر شاهوردی برسید!

  با توجه به اینکه یکی از بازیگران مورد علاقه تلویزیون بودی، نترسیدی که این دوری از فضای بازیگری باعث فراموش شدنت شود؟

  تنها مسئله ای که نسبت به آن نگران نبودم، همین موضوع بود. فکر می کنم اینکه انسان برود و با دست پر باز گردد خیلی بهتر از آن است که مدام در معرض دید باشد و خودش را تکرار کند. فکر می کنم بد نیست گاهی انسان به خودش این فرصت را بدهد تا به روزتر شود و در نهایت با تجربه و آگاهی بیشتر به چرخه فعالیت باز گردد.

  از طرفی در طول این سال ها بازیگران زیادی بوده اند که مدت زیادی از بازیگری فاصله گرفتند و وقتی قصد بازگشت دوباره به این حرفه را داشتند، نه تنها فراموش نشده اند، بلکه با آغوش باز مخاطب مواجه شده اند. مثلاً وقتی با خان گلچین در این مورد صحبت می کردم، ایشان می گفتند ۹ سال هیچ فعالیتی در زمینه بازیگری نداشتم و بدون هیچ مشکلی دوباره به این حرفه بازگشتم، یا خانم رزیتا غفاری که سه سال در خارج از کشور زندگی می کردند، در این مورد می گفتند دقیقاً سه روز بعد از اینکه به ایران بازگشتم، با من تماس گرفتند و قرارداد کار جدیدم را امضا کردم.

  حتی با توجه به حال و روز بی رمق سینما و تلویزیون هم نگران فراموشی نیستید؟

  نمی دانم تا وقتی که به ایران باز می گردم چه شرایطی در سینما و تلویزیون به وجود خواهد آمد اما با توجه به کارهای پخش نشده ای که از من وجود دارد، فکر نمی کنم چنین اتفاقی بیفتد. از طرفی بخشی از اتفاقات زندگی به تصمیم خود انسان بستگی ندارد و گاهی مجبوری که از یک سری مسائل فاصله بگیری! من اصلاً دوست نداشتم ایران را ترک کنم اما خب به دلیل شغل همسرم این اتفاق افتاد و من هم از این فرصت استفاده کردم و به تحصیل در رشته مورد علاقه ام پرداختم تا انشاءالله با دستی پر به کشورم باز گردم.

  چقدر طول کشید با فضای زندگی استرالیا آشنا شوید؟

  من الان یک سال است که به استرالیا آمده ام و هنوز نتوانسته ام به طور کامل با شرایط اینجا کنار بیایم! برادرم که بیش از بیست سال است در یکی دیگر از شهرهای استرالیا زندگی می کند هم هنوز نتوانسته با شرایط اخت شود و خودش را هنوز هم ایرانی می داند. خواهر و مادرم در ایران هستند و دلم پیش آنهاست و مدام از طریق اینترنت و تلفن با آنها صحبت می کنم. اخبار فرهنگی و سینمایی ایران را دنبال می کنم و در جریان اتفاقات کشور هستم. زندگی در استرالیا را به چشم یک تجربه نگاه می کنم، تجربه ای که در آینده به من قطعاً کمک خواهد کرد.

  ممکن است که قید بازیگری را بزنید و برای همیشه در استرالیا بمانید؟

  نه، اصلاً! فکر نمی کنم این اتفاق بیفتد و تصمیم دارم بلافاصله بعد از اتمام تحصیلم، به ایران بازگردم و در کنار مردم خوب و مهربان کشورم زندگی کنم.

  با توجه به اینکه در ایران با مادرتان زندگی می کردید و من می دانم چقدر به هم نزدیک بودید، چرا مادرتان با شما در این سفر همراه نشد؟
  http://cdn.bartarinha.ir/files/fa/news/1392/1/8/154932_768.jpg
  راه دور است و پرواز طولانی و مادرم هم سال ها در ایران زندگی کرده است و سخت است که بعد از این همه سال به کشور دیگری بیاید و برای مدتی زندگی را در این کشور ادامه دهد! ما به هم خیلی وابسته بودیم و این دوری برای هر دوی ما خیلی سخت است. الان هم که هر روز با هم صحبت می کنیم، نگرانی خودش را از این بابت که مبادا در استرالیا ماندگار شوم، بیان می کند که من هم هر بار این اطمینان را به او می دهم که قطعاً به ایران باز خواهم گشت.

  و چرا در همان شهری که برادرتان هم حضور دارد، ساکن نشدید؟

  به دلیل شرایط کاری همسرم مجبور شدیم در شهری ساکن شویم که با شهری که برادرم ساکن آنجاست، مقداری فاصله دارد.

  ایرانی های دیگر هم در این شهر هستند؟

  بله، هموطنان ایرانی ما در این شهر هم حضور دارند و حتی چند رستوران ایرانی هم وجود دارد که غذاهای ایرانی به مشتریانش ارائه می دهد. در جشن های سنتی ایرانی هم، ایرانی ها دور هم جمع می شوند و فرهنگ ایرانی را زنده نگه می دارند.

  این اولین نوروزی است که در ایران نیستید، درسته؟

  بله، سال گذشته تحویل سال در ایران بودم و نهم فروردین عازم استرالیا شدم. نوروز ۹۲، اولین عیدی است که در ایران و در کنار مادرم نیستم و انشاءالله نوروز امسال را در کنار ایرانیان خونگرمی که اینجا هستند جشن خواهیم گرفت.

  احتمالاً قرار نیست اولین فرزند شبنم قلی خانی در استرالیا متولد شود؟

  مادرم هم به شدت اصرار دارد که من برای اینکه از تنهایی در بیایم، بچه دار شوم. اما خب اینکه من بخواهم در یک کشور غریبه و دور از مادر و خواهرم، بچه دار شوم یک مقدار برایم سخت است و فعلاً در موردش فکر نکرده ام.

  درباره سال جدید چه دارید بگویید؟

  سال ۹۲، سال مار است و از آنجایی که من هم در سال مار به دنیا آمده ام، این سال را سال خوبی پیش بینی می کنم. امیدوارم این سال برای همه مردم ایران خوب و پر از اتفاق های خوشحال کننده باشد و با فراموش کردن خصوصیات بد مار، به ویژگی های خوبش فکر کرده و به سمت تعالی حرکت کنند.

  http://cdn.bartarinha.ir/files/fa/news/1392/1/8/154933_385.jpg

  فکر می کنم ماخوذ به حیا بودن و خجالتی بودن، دو مقوله تفکیک شده از یکدیگر است. من به خاطر تربیت خانوادگی ماخوذ به حیا هستم اما خجالتی بودن را قبول ندارم. شاید به خاطر نقش هایی که بازی کرده ام این تصور وجود دارد که من آدم خجالتی هستم اما در زندگی شخصی هیچ وقت خجالتی نبوده ام و جایی که حس کنم دارند حقم را پایمال می کنند، محکم می ایستم و حقم را مطالبه می کنم.

  در مورد سخت بودن حضور در کلاس هم باید بگویم که خوشبختانه مشکلی از این نظر برایم وجود نداشت. از آنجا که استرالیا کشوری است که از ملیت های مختلف در آن حضور دارند، اهالی این کشور خیلی راحت با افراد غیر بومی کنار می آیند و خوشبختانه همه چیز خوب است. اتفاقاً اکثراً تا متوجه می شدند که من ایرانی هستم خیلی مشتاقانه می آمدند و سوالاتی در مورد فرهنگ و رسوم ایرانی از من می پرسیدند. شاید جالب باشید بدانید که سینمای مستند در استرالیا، رشته مهمی به شمار می رود و خیلی از کسانی که با من همکلاس هستند، به تماشای مستند در مورد طبیعت و فرهنگ ایران علاقمندند.

  اینجا در استرالیا به بازیگر به دید یک پرنسس نگاه می کنند و او را پادشاه صحنه می دانند و احترام خاصی برایش قائل هستند.

  در مدت زمانی که در ایران تدریس می کردم، هفته اول که کلاس تقریباً خالی بود، هفته دوم تا ساعت ۱۱ صبح طول می کشید که کلاس پر شود و در نهایت هفته سوم کلاس ها به قول معروف جان می گرفت، اما اینجا از همان جلسه اول، کلاس ها با حداکثر ظرفیت و سر ساعت فعالیت شان را آغاز می کنند.

  http://cdn.bartarinha.ir/files/fa/news/1392/1/8/154934_304.jpg

  شاید جالب باشد بدانید علیرغم حاکم بودن قانون در کلاس، رابطه دوستانه ای هم بین بچه ها و اساتید وجود دارد و حتی بچه ها استاد را با نام کوچکش صدا می زنند.

  اینجا مردم شب ها، خیلی زود می خوابند و از آن طرف صبح ها ساعت ۶ اکثر مردم در خیابان در حال ورزش هستند.

  ما هم مجبوریم که زود بخوابیم چون اکثر مغازه ها ۵ عصر بسته می شود و ناخودآگاه روز کاری زود به پایان می رسد و از طرفی کلاس ها هم در ساعت های اولیه صبح تشکیل می شود و برای اینکه سرحال سرکلاس حاضر شوم، مجبورم که شب ها زود بخوابم.

  شهری که ما در آن سکونت داریم، یازدهمین شهر گران دنیاست. یک سری موارد مثل هزینه سوخت یا اجاره بها خیلی گران است اما نکته ای که وجود دارد این است که یک نوع نسبت بین درآمد و هزینه ها وجود دارد که تمام اقشار جامعه می توانند از عهده امور زندگی بربیایند.

  http://cdn.bartarinha.ir/files/fa/news/1392/1/8/154935_263.jpg

  شش ماه اول که آمده بودیم، فیلمنامه های زیادی برایم فرستاده شد اما متاسفانه هیچ کدام باب میل من نبود و سوژه های تکراری را دستمایه خود قرار داده بودند که برایم جذابیت نداشت. بدون شک اگر کاری پیشنهاد شود که من را وسوسه کند، قطعاً به ایران باز می گردم و بعد از اتمام پروژه دوباره به استرالیا می روم تا درسم را ادامه دهم.

 2. بهنوش طباطبایی, شبنم قلی خانی و لاله اسکندری در مسابقات گلف تهران! عکس

  مسابقات گلف در تهران توسط ترکیش ایرلاینز در تهران با حضور بازیگران زن کشورمان برگزار شد.

  عکس بازیگران زن در مسابقات گلف تهران

  مسابقات گلف در تهران توسط ترکیش ایرلاینز برگزار شد.

  این شرکت هواپیمایی از بازیگران زن مطرح کشور برای حضور در این مسابقات دعوت کرده بود.

  بهنوش طباطبایی, لاله اسکندری, شبنم قلی خانی, گلاره عباسی, فریبا نادری و نرگس محمدی از جمله بازیگرانی بودند که در این مسابقه حاضر شدند.

  در ادامه عکس هایی از حضور بازیگران زن در مسابقات گفت تهران را مشاهده خواهید کرد.

  http://seemorgh.com/images/content/other/1395/08/turkishairlinesiran_1.jpg

  http://seemorgh.com/images/content/other/1395/08/turkishairlinesiran_2.jpg

  http://seemorgh.com/images/content/other/1395/08/turkishairlinesiran_3.jpg

 3. شبنم قلی‌ خانی: بدون حجاب بازی نمی کنم

  http://www.beytoote.com/images/stories/news/92/08/92-08-m1238.jpg

  بدون تعارف باید گفت او یکی از محبوب‌ترین بازیگران سریال‌های تلویزیونی است. شبنم قلی‌خانی که با مجموعه «مریم مقدس» در سن هجده‌سالگی به عنوان پدیده بازیگری کشورمان مطرح شد و در هر سریالی که حضور داشته، موفق عمل کرده است، اما حالا یک سالی می‌شود که از قلی‌خانی کار جدیدی روی آنتن تلویزیون نرفته است و فیلم جدیدی هم از او اکران نشده و کم‌کارترین برهه کاری خود را سپری می‌کند.
  ویژه نامه حاشیه هفته نامه متن نوشت: او می‌گوید به خاطر موقعیت شغلی همسرش و همچنین ادامه تحصیل در رشته کارگردانی سینما، تصمیم گرفته مدتی در کشور استرالیا زندگی می‌کند و از دنیای بازیگری فاصله بگیرد

  در شرایطی که از ایران به استرالیا رفتید که وضعیت خوبی شغلی داشتید، چی شد که تصمیم گرفتید به استرالیا بروید؟
  هیچ‌وقت نمی‌خواستم از ایران بروم و در تمام لحظاتی که در استرالیا بودم مطمئن بودم که به ایران بازخواهم گشت. به دلیل موقعیت شغلی همسرم، مجبور شدیم برای چند سالی به اینجا سفر کنیم. الان نزدیک به دو سال است که به اینجا سفر کرده‌ایم و مشغول زندگی هستیم که البته در این مدت چندبار به ایران آمده‌ام و برگشته‌ام.

  خوشبختانه تعداد کارهای پخش نشده‌ام زیاد است و الان سریال مثل «سرزمین کهن» را در نوبت پخش از تلویزیون دارم و همچنین چند فیلم سینمایی در نوبت اکران دارم که این پروژه‌ها باعث می‌شود ارتباطم با مردم قطع نشود و از این بابت خوشحالم. مسئله دیگری که باید به آن اشاره کنم این است که کار همیشه هست. گاهی فاصله گرفتن از محبط کار برای به دست آوردن تجربه‌های جدید اتفاق خوبی است.

  با توجه فراموش کار بودن مردم، از فراموش شدن نمی‌ترسیدی؟
  نظر من با شما متفاوت است. اینکه بعد از پانزده سال مردم هنوز هم من را با «مریم مقدس» می‌شناسند و در وب‌سایت شخصیم پیام‌هایی را از مردم دریافت می‌کنم که از ان کار یاد شده، نشان می‌دهد بازیگر به ایران راحتی فراموش نمی‌شود.

  مثلاً آقای ناصر ملک‌مطیعی که بعد سال‌ها دوباره به بازیگری بازگشته اند، به دلیل اینکه در خاطر مردم جای داشته‌اند، تبدیل به تیتر یک رسانه‌ها تبدیل شده‌اند. البته من خودم را با ایشان مقایسه نمی‌کنم. اما معتقدم چند سال کار نکردن یک بازیگر باعث فراموشی او نمی‌شود.

  معمولاً بازیگرهای ایرانی که به خارج از کشور می‌روند با پیشنهاد بازی در خارج روبه‌رو می‌شوند. شما هم چنین پیشنهاداتی داشته‌اید؟
  من از ابتدا در پروژه‌های کلاسی دانشگاه هم جلوی دوربین نرفتم و به استادان دانشگاه هم می‌گفتم که دوست ندارم در استرالیا بازیگری را تجربه کنم و به دلیل اینکه به صورت موقت اینجا هستم نمی‌خواهم بازیگری را جایی به جز ایران دنبال کنم.

  مگر بازیگری در خارج از کشور یک تجربه جدید به حساب نمی‌آید؟
  بله، قطعاً تجربه جدیدی است اما به هر حال طبق قوانین ایران نمی‌توانم در اینجا بازیگری را دنبال کنم. در اینجا نقشی وجود ندارد که من بخواهم آن را با حجاب بازی کنم و اصولاً دوست ندارم بدون حجاب جلوی دوربین بازی کنم.

  چه زمانی به ایران بازخواهید گشت؟
  به طور موقت و برای دیدار مادرم به ایران می‌آیم و استرالیا برمی‌گردم اما فعلاً باید یک‌سال دیگر در استرالیا زندگی کنم و بعد از آن برای همیشه به ایران بازخواهم گشت. راستش الان ساخت فیلم بلند در ایران یکی دغدغه‌هایم است و طرح‌هایی را در ذهن دارم که تصمیم دارم روی آنها کار کنم تا بعد از بازگشت به ایران روی یکی از این طرح‌ها به صورت جدی فکر کنم و آن را بسازم.

  برنامه های تلویزیون ایران را پیگیری می‌کنید؟
  بله، مجموعه «ویلای من»، «پژمان» و «شاهگوش» را تماشا دنبال می‌کنم و دوست‌شان داشتم. همچنین تمام قسمت‌های مجموعه «کلاه‌قرمزی» را که در ایام عید از تلویزیون پخش شد هم تماشا کرده‌ایم. البته ما اینجا به شبکه‌های ایران دسترسی نداریم و به صورت اینترنتی باید برنامه را دنبال کنیم.

  در این دو سال نقشی بوده که در تلویزیون یا سینما دیده باشید و دوست داشته باشید آن را بازی کنید؟
  راستش وقتی در ایران بودم زیاد علاقه‌ای نداشتم در کارهای طنز بازی کنم اما الان که با فاصله بیشتری کارها را نگاه می‌کنم، متوجه می‌شوم سریال‌های طنز در بین ایرانیان خارج‌نشین طرفداران زیادی دارد. به همین دلیل خیلی دوست دارم وقتی به ا یران بازگشتم ژانر طنز را با یک گروه خوب تجربه کنم. اما در نهایت باید بگویم نقشی نبوده که در این یکی، دو سال ببینم و دوست داشته باشیم آن را بازی کنم.

  کیفیت آثاری که در تلویزیون استرالیا تولید می‌شود نسبت به آثاری که در تلویزیون ایران ساخته می‌شود، چقدر تفاوت دارد؟
  فکر می‌کنم نقطه قوت برنامه‌سازی در تلویزیون استرالیا مستندسازی است. مثلاً یک‌بار راجع به جراحی‌های زیبایی و عواقب آن مستندی پخش شد که واقعاً تأثیرگذار بود. فکرمی‌کنم جای چنین مستندهای در کنداکتور تلویزیون ما خالی است. نکته دیگری که وجود دارد این است که در هر ساعتی برنامه‌های خاص گروه‌های سنی مختلف پخش می‌شود و برای سلیقه هم سنین برنامه‌های مختلف تدارک دیده شده است. اما در مورد سریال‌سازی قدرت چندانی ندارند.
  /خبرآنلاین

 4. شبنم قلی خانی و همسرش چگونه آشنا شدند؟!

  http://seemorgh.com/images/content/entertainment/1395/05/01/9shabnam_gholikhani_1.jpg
  شبنم قلی خانی بازیگر ۳۹ ساله کشورمان چند سالی است که ازدواج کرده است اما شاید دانستن نحوه آشنایی شبنم قلی خانی و همسرش برای شما جالب باشد.

  ماجرای ازدواج شبنم قلی خانی و همسرش

  شبنم قلی خانی در سال ۱۳۵۶ در تهران بدنیا آمده است و از سال ۱۳۷۶ فعالیت هنری خود را با بازی در تئاتر شهر آغاز کرده است.

  او با درخشش در سریال مریم مقدس به شهرت رسید.

  این بازیگر ۳۹ ساله چند سالی است که ازدواج کرده است و صاحب یک فرزد دختر نیز می باشد.

  اما شاید دانستن ماجرای آشنایی و ازدواج شبنم قلی خانی و همسرش برای شما جالب باشد.

  خواهر شبنم قلی خانی و خواهر رضا (همسر شبنم قلی خانی) برای اینکه بتوانند این دو جوان را به هم برسانند دست به اقدام جالبی زدند.

  خواهر رضا, بردارش را به خواهر دوستش, یعنی شبنم برای یک پروژه ماکت سازی معرفی می کند.

  این آشنایی به یک پروژه ماکت سازی ختم نشد و پس از آشنایی های مکرر به یکدیگر علاقه مند می شوند و در نهایت ازدواج می کنند.

  ثمره ازدواج شبنم قلی خانی دختری است که نام آن را شانا گذاشته است.

  گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

 5. شباهت جالب شبنم قلی خانی و خواهرش! عکس

  http://seemorgh.com/images/content/entertainment/1395/06/03/9shabnamgholikhani.jpg

  شبنم قلی خانی عکسی از خواهرش را منتشر کرد که شباهت زیادی به خودش دارد!

  انتخاب خواهر شبنم قلی خانی به عنوان مامای نمونه

  http://seemorgh.com/images/content/other/1395/01/shabnamgholikhani_12.jpg

  شبنم قلی خانی با انتشار عکسی از خواهرش, انتخاب وی را به عنوان مامای نمونه کشور تبریک گفت.

  شبنم قلی خانی نوشت:

  خواهر عزیزم انتخابت رو به عنوان مامای نمونه در کشور تبریک میگم

  دستان تو در همه این سالها زندگی بخش بوده

  نه تنها برای دو فرزند خودت مادری کردی بلکه هزاران کودک داری که انرژی دستان تو رو در اولین لحظه حیات حس کردند

  امیدوارم همیشه در کارت موفق باشی

 6. نمایش کافه طره: شبنم قلی خانی, محمد حاتمی و…+گزارش تصویری

  http://seemorgh.com/images/content/culture/1396/01/04/shabnam-gholikhani2.JPG

  نمایش “کافه طره” به کارگردانی نوشین تبریزی در مجموعه تئاتر پایتخت به روی صحنه رفت.

  نمایش “کافه طره”در مجموعه تئاتر پایتخت

  نمایش کافه طره به کارگردانی نوشین تبریزی هم اکنون در مجموعه تئاتر پایتخت در حال اجرا ست.

  بازیگران:

  محمد حاتمی
  شبنم قلی‌خانی
  بهناز توسلی
  مریم زارعی
  شراره رنجبر

  http://seemorgh.com/images/content/other/1395/08/shabnamghlikhani_mohamadhatami.jpg

  شبنم قلی خانی و محمد حاتمی در نمایش کافه طره

  http://seemorgh.com/images/content/other/1395/08/shabnam_mohamad.JPG

  http://seemorgh.com/images/content/other/1395/08/mohamad_hatami_behnaz_tavasoli.JPG

  http://seemorgh.com/images/content/other/1395/08/behnaz_tavasoli.JPG

  http://seemorgh.com/images/content/other/1395/08/toreh2.JPG

  http://seemorgh.com/images/content/other/1395/08/shabnam-gholikhani.JPG

  http://seemorgh.com/images/content/other/1395/08/shabnam-gholikhani2.JPG

  http://seemorgh.com/images/content/other/1395/08/toreh.JPG

 7. شبنم قلی خانی و همسرش چگونه آشنا شدند؟!

  http://seemorgh.com/images/content/entertainment/1395/05/01/9shabnam_gholikhani_1.jpg

  شبنم قلی خانی بازیگر ۳۹ ساله کشورمان چند سالی است که ازدواج کرده است اما شاید دانستن نحوه آشنایی شبنم قلی خانی و همسرش برای شما جالب باشد.

  ماجرای ازدواج شبنم قلی خانی و همسرش

  شبنم قلی خانی در سال ۱۳۵۶ در تهران بدنیا آمده است و از سال ۱۳۷۶ فعالیت هنری خود را با بازی در تئاتر شهر آغاز کرده است.

  او با درخشش در سریال مریم مقدس به شهرت رسید.

  این بازیگر ۳۹ ساله چند سالی است که ازدواج کرده است و صاحب یک فرزد دختر نیز می باشد.

  اما شاید دانستن ماجرای آشنایی و ازدواج شبنم قلی خانی و همسرش برای شما جالب باشد.

  خواهر شبنم قلی خانی و خواهر رضا (همسر شبنم قلی خانی) برای اینکه بتوانند این دو جوان را به هم برسانند دست به اقدام جالبی زدند.

  خواهر رضا, بردارش را به خواهر دوستش, یعنی شبنم برای یک پروژه ماکت سازی معرفی می کند.

  این آشنایی به یک پروژه ماکت سازی ختم نشد و پس از آشنایی های مکرر به یکدیگر علاقه مند می شوند و در نهایت ازدواج می کنند.

  ثمره ازدواج شبنم قلی خانی دختری است که نام آن را شانا گذاشته است.

  گردآوری :سیمرغ

 8. ترلان پروانه, شبنم قلی خانی و سیما تیرانداز در اکران خصوصی ساعت ۵ عصر

  اکران خصوصی فیلم سینمایی «ساعت پنج عصر» شب گذشته در پردیس کوروش با حضور تعداد زیادی از سینماگران و هنرمندان برگزار شد.

  اکران خصوصی ساعت ۵ عصر:ترلان پروانه, شبنم قلی خانی و سیما تیرانداز

  محمد باقر نوبخت معاون حسن روحانی مهمان ویژه این مراسم بود و مهران مدیری کارگردان این فیلم از مراسم شب گذشته به عنوان بزرگترین اکران خصوصی تاریخ سینمای ایران یاد کرد. در ادامه می توانید تصاویر اختصاصی سیمرغ را از این مراسم مشاهده نمایید:

  http://seemorgh.com/images/content/tarlan-parvaneh_2.jpg

  http://seemorgh.com/images/content/tarlan-parvaneh_1.jpg

  http://seemorgh.com/images/content/sima-tirandaz.jpg

  http://seemorgh.com/images/content/shabnam-gholikhani.jpg

 9. شبنم قلی خانی در تولد خواهرش شیدا! عکس

  شبنم قلی خانی بازیگر ۳۹ ساله کشورمان, با انتشار عکس و متنی, تولد خواهرش شیدا را تبریک گفت

  شبنم قلی خانی بازیگر کشورمان با انتشار عکس و متنی صفحه شخصی اش را بروز کرد.

  این بازیگر ۳۹ ساله به مناسبت تولد خواهرش شیدا, عکسی از خودش و خواهرش را منتشر کرد.

  شبنم قلی خانی نوشت:

  *****

  ٢٠ خرداد تولد شیدا خانم خواهر جان منه

  تولدت مبارک

  ایشالله سالهای سال در کنار بچه های عزیزت شاد و سالم زندگی کنی

  تولد همه خردادی ها مبارک به خصوص اونایی که ۲۰ خرداد به دنیا اومدن

  http://seemorgh.com/images/content/other/1395/08/shabnamgholikhani_1_copy_copy.jpg

 10. واکنش شبنم قلی خانی به حرف های روحانی +عکس

  شبنم قلی‌خانی ابراز امیدواری کرد که مشکل گرد و غبار کشورمان با همکاری ایران و کشورهای همسایه حل شود.

  شبنم قلی خانی: ما یک خانواده هستیم!

  شبنم قلی خانی، بازیگر سینما، با انتشار بخشی از سخنان رییس جمهور در کنفرانس بین‌المللی مبارزه با گرد و غبار آرزو کرد که با همراهی ایران و کشورهای همسایه این مشکل برطرف شود.

  این بازیگر نوشت:

  «امروز در کنفرانس بین‌المللی مقابله با گرد و غبار رئیس جمهور عزیزمان آقای دکتر روحانی جمله بسیار پر معنایی گفتن: “ما یک خانواده هستیم باید به فکر خانواده قویتر باشیم، باید دست به دست هم بدهیم نه اینکه دست‌ها را قطع کنیم، باید با احترام به حقوق دیگران حقوق ملت خود را حفظ کنیم.” به امید روزی که با همکاری همه ما و همچنین کشورهای همسایه مشگل ریزگردها در کشور عزیزمان حل شود و شاهد هوای پر گرد و غبار در بعضی از شهرها نباشیم.»

  http://seemorgh.com/images/content/other/1395/08/gholikhanai-shabnam.JPG

  گردآوری: سیمرغ
  منبع: صفحه شخصی شبنم قلی خانی

 11. چهره شبنم قلی خانی ۲۰ سال پیش قبل از به شهرت رسیدن! عکس

  شبنم قلی خانی بازیگر ۴۰ ساله کشورمان, عکسی از سن ۲۰ سالگی خود را منتشر کرد.

  http://seemorgh.com/images/content/entertainment/1396/05/03/44shabnamgholikhani.jpg

  شبنم قلی خانی بازیگر کشورمان عکس جالبی از خودش را منتشر کرد.

  این بازیگر ۴۰ ساله عکسی از اولین فعالیت هنری اش مربوط به ۲۰ سال پیش را منتشر کرده است.

  شبنم قلی خانی نوشت:

  *****

  گاهی وقتا ورق زدن آلبومهای قدیمی خالی از لطف نیست

  یادآوری انسانهای خوب که ثبت لحظه ها اونها رو جاودانه میکنه

  بهمن ١٣٧۶ اولین تجربه من

  فیلم اشاره ها کاری از مرحوم ایرج کریمی، روحش شاد
  http://seemorgh.com/images/content/shabnamgholikhani_1.jpg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *