خانه / اخلاق / هر کس زنی را به خاطر لباس و آرایش تحقیر کند، خود را تحقیر کرده است
کد مطلب:13607

هر کس زنی را به خاطر لباس و آرایش تحقیر کند، خود را تحقیر کرده است

مسخره تحقیر

 

♨️ هر کس زنی را به خاطر لباس و آرایش تحقیر کند، خود را تحقیر کرده است

🌺 رهبرانقلاب: هرکس زنی را به خاطر وضع لباسش که برطبق مُد نیست، یا طلایی که به دست و گردنش نیست، یا آرایش فلان طوری که انجام نداده، تحقیر کند، خودش را تحقیر کرده است. اینها که مایه تحقیر نیست.
⚠️ برترین زنانِ دنیا کسانی نیستند که آرایشها و مُدهایشان در بورداهای دنیا پخش شده است. بهترین آرایشها و بهترین لباسها، بر چهره و تنِ مانکن های فروشگاه های اروپایی است. اینها خیلی ارزش دارند؟!
🚫 مانکنِ بدبختِ بیچارهای که باید آنجا بایستد؛ این ارزش است؟ بهترین آرایش‌ها، مال خیلی از هنرپیشه‌هایی است که در دنیا، هیچ نام نیکی ندارند.

۸۰/۷/۲۷

قرآن می فرماید:

ـا ایـهـا الذین امنوا لا یسخر قوم من قوم عسى اءن یکونوا خیرا منهم و لا نساء من نساء عسى اءن یـکـن خـیـرا مـنهن و لا تلمزوا اءنفسکم و لا تنابزوا بالالقاب بئس الاسم الفسوق بعد الایمان و من لم یتب فاولئک هم الظالمون (حجرات/۱۱)

اى کـسـانـى کـه ایـمان آورده اید نباید گروهى از مردان شما گروه دیگر را استهزا کـنـنـد، شـایـد آنـهـا از اینها بهتر باشند، و نه زنانى از زنان دیگر شاید آنان بهتر از ایـنـان باشند، و یکدیگر را مورد طعن و عیبجوئى قرار ندهید، و با القاب زشت و ناپسند یـاد نکنید، بسیار بد است که بر کسى بعد از ایمان نام کفر بگذارید، و آنها که توبه نکنند ظالم و ستمگرند.

هـیـچ کـس نـمـى تـوانـد بـگـویـد: مـن در پـیـشـگـاه خـدا از فـلان کـس برترم ، و به همین دلیـل تـحـقـیـر دیـگران و خود را برتر شمردن یکى از بدترین کارها، و زشترین عیوب اخلاقى است که بازتاب آن در تمام زندگى انسانها ممکن است آشکار شود.

درباره ی کلیپ سرا

کانال تلگرام سایت: https://telegram.me/danakadeh

همچنین ببینید

آرامش در زندگی زناشویی

همسر من دروغگو خالی بند است چه کار کنم؟

با همسر دروغگو چه کنیم؟   دروغ گفتن می‌تواند حسی شبیه خیانت ایجاد کند همسر ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای قرار گرفتن شکلک در نظرات روی شکلکها کلیک کنید تا nر متن قرار بگیرند.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurse