سه شنبه , مرداد ۳ ۱۳۹۶
خانه / عقاید / قرآن / رابطه جنسی در زمانی که زن حائض و پریود است
کد مطلب:8085

رابطه جنسی در زمانی که زن حائض و پریود است

1+

رابطه جنسی مانند شکل های دیگر رابطه برای خودش قاعده هایی دارد. یکی از شناخته شده ترین این قواعد، کم و کیف برقراری رابطه جنسی با همسر در طی دوران قاعدگی است. قاعده ای که اگر رعایت شود، سلامت زندگی جنسی همسران را به دنبال می آورد. برای رعایت این قاعده لازم نیست کار سختی بکنید، بلکه همین که بدانید چه باید بکنید کافی است.

برای شما که یکی از اعضای دنیای اطلاعات امروز هستید موضوع چون و چرای رابطه جنسی با همسر در طی دوران قاعدگی به حد کافی شناخته شده است. برای مثال می دانید که رابطه جنسی در این دوران می تواند علاوه بر مسائل روانی که برای شما و همسرتان به دنبال می آورد، از لحاظ سلامت جسمانی هم آسیب هایی را متوجه شما بکند.

این آسیب ها چه در بُعد روانی و چه در بُعد جسمانی محدود به زن ها نمی شود و به دلیل شرایط خاصی که در این دوران حاکم است احتمال رخ دادن مشکلات جسمانی و روانی برای شما به عنوان یک شوهر نیز وجود دارد.

به علاوه احتمال بارداری هم در این دوران گرچه کم است اما صفر نیست و این عدم آمادگی کافی برای صاحب فرزند شدن می تواند مشکلاتی را به دنبال بیاورد. با این اوصاف تا حدودی حکمت نخوردن مُهر تأیید مذهب روی رابطه جنسی زن و شوهر در زمان قاعدگی زن روشن تر به نظر می رسد و هیچ بعید نیست که با پیشرفت علم دلایل بیشتری هم برای ما آشکار بشود!

وقتی رضایت به رابطه ندارید و می خواهید به شوهرتان «نه» بگویید، به دل او هم نیم نگاهی داشته باشید. حتماً قبل از نه گفتن، دلایلتان را بگویید

اگر نیاز شدید شد

رابطه جنسی خیلی تابع زمان و مکان نیست بنابراین اصلاً عجیب نیست اگر در میانه قاعدگی هوس رابطه به سر شما و یا همسرتان و یا هر دویتان بزند. در این شرایط دو موقعیت می تواند به وجود بیاید:
۱٫ مرد راضی، زن ناراضی
قاعدگی به دنبال یک سری تغییرات هورمونی در بدن زنان به وجود می آید که این تغییرات، موجب تغییرات خلقی و جسمی در زنان می شود. به دلیل همین تغییرات اکثر خانم ها در این دوران از رابطه جنسی استقبال نمی کنند. در این موقعیت دو راهکار می تواند مشکلات شما و همسرتان را کم بکند، یک راهکار برای شمای شوهر و یک راهکار برای شمای خانم.

راهکاری برای آقایان
شما آقای عزیز، می توانید با این دو کار ساده هم نیاز جنسی خودتان را آرام تر کنید و هم تداوم رابطه تان را تضمین کنید:
الف) اولویت را به «تأخیر انداختن رابطه» بدهید
همانطور که در اول یادداشت گفته شد، رابطه جنسی در طی این دوران می تواند مضراتی را هم برای خانمتان و هم برای شما به همراه بیاورد. یکی از این مضرات می تواند این باشد که اصرار شما به رابطه جنسی باعث بشود خانمتان که به دلیل قاعدگی شرایط جسمانی و خُلقی مساعدی هم ندارد احساس کند که شما او را به خاطر رابطه می خواهید نه به خاطر خودش.

یا این که مشکلاتی در حین رابطه به وجود بیاید که خانم شما را نسبت به رابطه های بعدی دلسرد و یا محتاط بکند. پس برای سلامتی خودتان و همسرتان و همینطور تداوم رابطه تان، رابطه کامل را تا پایان قاعدگی خانمتان به تعویق بیندازید.

ب) به خانمتان توجه کنید
میل جنسی در زن ها تا حد زیادی تحت تأثیر حال خُلقی آنها و ارتباطشان با شما است. اگر می خواهید همسرتان بعد از دوره قاعدگی اش پاسخ های مثبت بیشتری به درخواست هایتان بدهد، در طی این دوره به او توجه نشان بدهید. شما می دانید که او به خاطر قاعدگی کمی زودرنج و یا کم حوصله شده و یا نیاز به استراحت بیشتری دارد.

پس با به خرج دادن کمی صبوری و مهربانی بیشتر هم دل او را به دست بیاورید و هم احتمال برآورده شدن درخواست های بعدی خودتان را بیشتر کنید. برای مثال دردهای بدنی او را با یک ماساژ نرم تسکین بدهید و از بوسیدن و نوازش که شکل های بدون دخول رابطه هستند استفاده کنید. این کار به آرام تر شدن نیاز خودتان هم کمک می کند.

سخنی با خانم ها
خانم عزیز، می دانم که شما در دوره قاعدگی هستید و به همین دلیل حوصله رابطه ندارید اما این را هم به یاد داشته باشید که همان طور که شما نیازها و انتظاراتی دارید شوهرتان هم نیازها و انتظاراتی دارد. برای تأمین شدن دو طرفه این نیازها دو پیشنهاد برای شما دارم:

الف) احساس گناه نکنید
همانطور که می دانید دین رابطه جنسی در این دوران را تأیید نکرده و حتی برای آن کفاره هم مقرر کرده است. به علاوه مذهب در مورد رابطه جنسی به رضایت طرفین توجه کرده است. بنابراین به خاطر احساس گناه از این که نمی توانید به نیاز همسرتان پاسخ مثبت بدهید وارد بازی هایی مثل تظاهر کردن نشوید. چرا که آسیب های تظاهر در رابطه جنسی بسیار بیشتر از دلخوری ای است که احتمال می دهید شوهرتان از جواب نه ی شما پیدا بکند.

ب) «نه» یتان را با نوازش همراه کنید
وقتی رضایت به رابطه ندارید و می خواهید به شوهرتان «نه» بگویید، به دل او هم نیم نگاهی داشته باشید. حتماً قبل از نه گفتن، دلایلتان را بگویید. همچنین با استفاده از کلمه «من» او را متوجه نیازها و شرایط خودتان بکنید. و نکته دیگر اینکه سعی کنید نیاز او را با کارهایی مثل نوازش، لمس، بوسه و … آرام تر کنید.
قاعدگی به دنبال یک سری تغییرات هورمونی در بدن زنان به وجود می آید که این تغییرات، موجب تغییرات خلقی و جسمی در زنان می شود. به دلیل همین تغییرات اکثر خانم ها در این دوران از رابطه جنسی استقبال نمی کنند

۲٫ مرد راضی، زن راضی
همیشه هم اینطور نیست که زن ها از رابطه جنسی در دوره قاعدگی خوششان نیاید. گاهی موقعیت هایی هم پیش می آید که زن در حین قاعدگی است ولی میل به رابطه دارد. این در حالی است که مرد هم آماده رابطه است.

برای این موقعیت دو توصیه دارم:
الف) رابطه جنسی برای روزی دیگر
رابطه جنسی کامل را به بعد از قاعدگی موکول کنید.

ب) خودتان را از لذت محروم نکنید
به خاطر داشته باشید که تماس آلتی یکی از شکل های رابطه جنسی است و شما نباید به خاطر اینکه نمی خواهید در دوره قاعدگی رابطه کامل داشته باشید خود و همسرتان را از لذت شکل های دیگر رابطه محروم کنید. برای مثال از تحریک پوستی، لمس، نوازش، بوسیدن و در آغوش کشیدن استفاده کنید، به هم حرف های عاشقانه بزنید و یا اگر اطراف محل کلیتوریس زن تمیز باشد با تحریک دستی خانم تان را به لذت برسانید و متقابلاً از او بخواهید که این کار را برای شما انجام بدهد.

دیگر لینک ها:

چگونه عادت ماهیانه خود را تنظیم کنید و تسویه خون منظم داشته باشید

درمان زانو درد در طب سنتی به روشی کاملا آسان

به راحتی دیسک کمر و گردن را با طب سنتی بدون جراحی درمان کنید.

خلاص شدن دائمی از شر موهای زائد در طب سنتی بدون لیزر و…تنها با یک بار استفاده

تقویت آسان حافظه با طب سنتی به وسیله دستوری ساده و موثر

قبیله بسیار ترسناک و وحشتناک آدم خوارها در برزیل+فیلم

با این خوراکی ها خوش اخلاق و صبور شوید. قابل توجه بد اخلاق ها و بی صبرها

درمان انواع سرطان، تومور و راه های پیشگیری از این بیماری در طب سنتی

آیا حورالعین فقط برای مردان است و زن ها در بهشت حورالعین ندارند

نکیر و منکر در عالم قبر. آیا این دو فرشته واقعا وحشتناک هستند؟

فروش زنان ، وقتی مردان بی غیرت زنان خود را برای رابطه جنسی می فروشند+فیلم

کشف حجاب بازیگران ایرانی بسیار معروف صدا و سیما

صحنه های عجیب وقت مرگ

اگر ترس از مرگ دارید پیشنهاد می کنم حتما ببینید

وقتی صدا و سیما خیانت جنسی و رابطه دختر و پسر را در خلوت ساده جلو می دهد

وقتی انسان را در قبر تنها می گذارند در تنهایی قبر چه اتفاقی رخ می دهد؟

با این سبزی خوردنی موهای خود را پر‌پشت و زیبا کنید

اگر از جن و شیطان می ترسید و می خواهید با آن ها مبارزه کنید، حتما این کلیپ را ببینید.

وقتی زن در غرب تبدیل به یک کالای جنسی و شهوانی شده است+فیلم

چه طوری تمرکز ذهن و فکر داشته باشید؟ علت های عدم تمرکز ذهن چیست؟

حمله سگ خانگی به کودک ۴ ساله و زخمی شدن این کودک +فیلم

خیانت پزشک و کار غیر اخلاقی او وقتی که بیمار نیمه هوش بود+فیلم

عواقب فیلم های جنسی و مستهجن برای زوجین و جوانان چیست؟

مردی که زنده شد و بعد از زنده شدن از اتفاقات شب اول قبر سخن گفت+فیلم

ماجرای جالب حاج آقا قرائتی از رابطه جنسی حرام زن و شوهری در مکه

ماجرای زن تازه عروس که بعد از سه ماه عروسی زایمان کرد+فیلم

روسری بستن بسیار عجیب خانم ها که واقعا احمقانه است

سگ های قیمتی چهار میلیارد تومانی را که جزء گران ترین حیوانات دنیا هستند را ببینید.

علائم هایی در بدن که نشانه سرطان معده است+راه درمان این بیماری در طب سنتی

لحظه دستگیری یک داعشی در عراق، چطور التماس می کند.

رفتار وحشیانه و خشونت مربی مهد کودک با طفل ۸ ماهه را ببینید

 

1+

درباره ی کلیپ سرا

کانال تلگرام سایت: https://telegram.me/danakadeh

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای قرار گرفتن شکلک در نظرات روی شکلکها کلیک کنید تا nر متن قرار بگیرند.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurse