خانه / اخبار / ورزش و ورزشی / دلنوشته بیرانوند برای هواداران واقعی پرسپولیس/در آن مصاحبه منظورم را بد بیان کردم
کد مطلب:29690

دلنوشته بیرانوند برای هواداران واقعی پرسپولیس/در آن مصاحبه منظورم را بد بیان کردم


دلنوشته بیرانوند برای هواداران واقعی پرسپولیس/در آن مصاحبه منظورم را بد بیان کردم

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

دروازه‌بان پرسپولیس با انتشار متنی در صفحه شخصی اینستاگرامش به حواشی روزهای اخیر پاسخ داد.

به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا بیرانوند این روزها حسابی در حاشیه است. او که با یک مصاحبه حسابی مورد غضب هواداران قرار گرفت با نشان دادن علامت «هیس» به آنها در جریان دیدار مقابل پدیده مشهد حاشیه‌ساز شد. علامتی که در حقیقت واکنشی بود به هواداران تیم سرخپوش پایتخت که وقتی توپ به دست این گلر می رسد احمدرضا عابدزاده را تشویق می کردند. بیرانوند اما پس از اینکه به خاطر این کارش حسابی مورد انتقاد قرار گرفت با انتشار متنی طولانی برای هواداران پرسپولیس به این انتقادها پاسخ داد. او در این دلنوشته طولانی نوشت: 

 

«هدفم از نوشتن این مطالب تبرئه خودم نیست فقط میخوام چند کلمه با هواداران واقعی پرسپولیس درد دل کنم نه اون چند هوادارنمایی که از اول بازی فقط روی اعصابم راه رفتند! اگه اونا واقعأ هوادار پرسپولیس بودن تو اون شرایط به فکر نتیجه گرفتن تیم بودن نه به حاشیه رفتن! من هیچگاه دوست نداشتم با نا آرام کردن پرسپولیس به اهداف خودم برسم ولی اگه نیاز باشه با دلیل و مدرک اونا رو به همه معرفی خواهم کرد تا همه بدونن که چه کسانی در لباس هواداری دلالی می کنند و این مسائل جهت رسیدن به چه خواسته هایی است.

 

عزیزان ، عده ای خاص قصد داشتند منو روبروی هوادارا بزارن که متأسفانه موفق هم شدن ولی افسوس که دیر متوجه شدم که دشمن و دوست پرسپولیس کیست!

 

هیچگاه نگفتم که از کسی یا شخصی بزرگترم چه برسه به پرسپولیس که بزرگترین تیم آسیاست و آرزوی هر بازیکنی هست که عضوی از اون باشه ولی متأسفانه عده ای با جار و جنجال سعی در تلقین این موضوع به هواداران داشتند!

 

نکته دیگه ، پیش کشیدن سرگذشتم هست ! عزیزان کسی از گذشته من اطلاع نداشت و نمیدونست کی هستم ، ولی همیشه و با افتخار گذشته خودمو به همه میگفتم که از کجا به کجا رسیدم ، میگفتم که بچه عشایر هستم و در چادر زندگی کردم ،در میدون آزادی خوابیدم و الان به اینجا رسیدم ، دوس ندارم به اینجا که رسیدم خودمو گم کنم و هویتی جعلی واسه خودم بسازم ، ساده بودنی که همیشه چوبش رو خوردم ولی شکست نخوردم رو دوس دارم ، چون خدایی که منو از اون شرایط سخت به اینجا رسوند مطمئنم نگهدار من خواهد بود.

 

عزیزانم «من شاید کامل نباشم ولی کاملأ خودمم » همانگونه که از علایق و سلایقم صحبت میکنم از نگرانی و بیم های هم صحبت میکنم و دنیا را همان گونه که هست میشناسم نه اینکه لاف عاشقی بزنم ولی در عمل هیچ گونه تطابقی با احساسم نداشته باشم! من یاد نگرفتم با تخریب دیگران به جایی برسم بنابراین سختمه کسی بخواد روم پا بزاره ، غرور و شخصیتمو با زد و بند به دست نیوردم که براحتی خردش کنم ، حاصل هزاران بدبختی و سختی و شب نخوابیست.

 

هر انسانی در زندگی خطا داره و ممکنه دلی رو آزار بده که منم از این قاعده مستثنی نیستم و اشتباهی انجام دادم که در آن مصاحبه منظورم را بد بیان کردم ولی سوالی از برخی دانشمندان و  قلم به دستان دارم که آیا یک بار موضوعی را موشکافانه بررسی کردید و ببینید در پشت پرده حوادث چه میگذرد و بیرانوند  چرا فلان حرکت اشتباه را انجام داد ، انتقاد از اشتباه و به مسلخ کشیدن هر عقیده ای راحت و آسان است ولی ارشاد و محبت و کار هر کسی نیست فقط شخص دلسوز می خواهد که در قبال خطای…

 

ارسال به هم میهنهم میهن

درباره ی کلیپ سرا

کانال تلگرام سایت: https://telegram.me/danakadeh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *