خانه / مطالب خواندنی و دیدنی / بازیگران / دستمزدهای باور نکردنی بازیگران زن ایرانی+فیلم
کد مطلب:14229

دستمزدهای باور نکردنی بازیگران زن ایرانی+فیلم

بازیگران زن

دستمزدهای باور نکردنی بازیگران زن ایرانی+فیلم

بازیگران زن

بذرى که خالق متعال در وجود نسل بشرى کاشته، یک حقیقت ملکوتى است و متناسب با آن واقعیاتى را، در خود جاى داده است چه اگر آبیارى‏هاى صحیح با مراقبت هاى ویژه‏اى، صورت بگیرد تمام آنها را در شخصیّت انسانى مشاهده خواهیم کرد. همان طورى که بذر گندم، جو، و یا دانه گردو، آلو، و … وقتى که در زیر خاک قرار مى‏ گیرند اگر زمینه لازم رشد را، با آبیارى درست، در اختیار داشته باشد بعد از مدت کوتاهى جوانه زده، به تدریج قد برافراشته، برگ و تنه، شاخه و بوته، میوه و سایه و … یکى بعد ازدیگرى شکل مى‏ گیرد.

بازیگران زن

اگر کسى باشعور و عقل این مطلب را مطالعه کند مى‏بیند در این بذر کوچک و بسیار ریز حقیقت کامل آن درخت و یا گل و سنبل و هر چیزى که باشد قرار داده شده است که با دقت و ظرافت خاصّى، خود به خود، شروع به کار مى‏کند. باغبان یا کشاورز به جز آبیارى و مراقبت هیچ نقشى در برنامه هاى بذر ندارند.

سوال مهم:

آیا درخت به این بزرگى با شاخه و بوته ها، و میوه ها و … در ذات و نهاد بذر آفریده شده، یعنى تصویر کامل درخت در آن قرار داده شده است. یا اینکه بذرها، تصاویر را بعداً انتخاب مى ‏کنند!؟

جواب:

هیچ عاقلى نمى تواند از مطلب اول دست بردارد به خاطر اینکه در میان عموم مردم هر بذرى معرّف کامل، درخت، یا گل، سنبل، و … مى باشد زیرا اگر چنین نبود چه کسى مى توانست باور کند بذر کاشته شده فلان درخت خواهد شد.

بنابراین هر بذرى حامل کامل تمام خصوصیّات خویش مى باشد مانند، رنگ، مزّه، بزرگى و کوچکى، بو، شاخه ها، برگها و ….. مثلًا سیب انواعى دارد که در بذر هر کدام. رنگ، طعم، بزرگى و کوچکى و … مخصوص خود آن بذر است.

 

ارسال به هم میهنهم میهن

درباره ی omid1368

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *