خانه / پزشکی و سلامت / درمان کم خونی تضمینی با طب سنتی+ فیلم و تصویر طریقه درمان

درمان کم خونی تضمینی با طب سنتی+ فیلم و تصویر طریقه درمان

مصرف خرما ، فواید مصرف خرما

 

برای درمان قطعی بیماری کم خونی کلیپ زیر را نگاه کنید تا به طور کامل درمان شوید. درمان کم خونی در طب سنتی 

اما چه کار کنید که از کم خونی پیشگیری کنید کلیپ زیر را ببینید

کسانی که خرما مصرف می کنند کمتر دچار کم خونی و رنگ پریدگی پوستی می شوند و بدنی سالم و مقاوم در برابر باکتریها و ویروسها دارند.

مصرف خرما چه فوایدی دارد؟

«خرما» یکی از میوه هایی است که سرشار از ویتامینهای مختلف است و تحقیقات نشان می دهد که خرما سرشار از پتاسیم بوده که برای جلوگیری از پرفشاری خون و برای کار صحیح عضلات و اعصاب ضروری است. کسانی که با معده خالی، زیاد خرما مصرف می کنند کمتر دچار کم خونی و رنگ پریدگی می شوند و بدنی سالم و مقاوم در برابر باکتریها و ویروسها خواهند داشت؛ به خاطر وجود ویتامین B، خرما میوه خوبی برای تعادل اعصاب و نیز باعث رشد است.مصرف خرما

مصرف خرما

فسفری که در خرما وجود دارد باعث سر زنده نگاه داشتن سلولهای عصبی می شود؛ خرما برای کمبود آهن بسیار مفید است. خانم هایی که خرما مصرف می کنند و به جای قند و شکر با دم نوشها، خرما مصرف می کنند ۷۰% کمتر دچار کم خونی و رنگ پریدگی پوستی می شوند و بدنی سالم و مقاوم در برابر باکتریها و ویروسها دارند.

 

 مصرف خرما

مصرف خرما برای مقاومت بدن در برابر باکتری ها

 مصرف خرما برای عموم و همه مناطق به میزان زیاد توصیه نمی شود؛ مناطق گرمسیر مثل بندرعباس در زمان گرما که درون بدن نسبت به بیرون سرد است، از خرما که طبیعت گرم دارد، استفاده می شود تا دمای درون و بیرون متعادل شود و در مناطق غیرگرمسیر بر حسب ضرورت و در حد نیاز باید استفاده شود.

منبع: نمناک