دوشنبه , مرداد ۲ ۱۳۹۶
خانه / حوادث / جزئیات قتل آتنا اصلانی دختری که مورد تجاوز جنسی قرار گرفت و کشته شد
کد مطلب:12648

جزئیات قتل آتنا اصلانی دختری که مورد تجاوز جنسی قرار گرفت و کشته شد

10+

آتنا اصلانی تجاوز جنسی

جزئیات قتل آتنا اصلانی دختری که مورد تجاوز جنسی قرار گرفت و کشته شد. آتنا اصلانی دختری بود که اردبیل زندگی می کرد و این دختر هفت ساله مورد تجاوز جنسی قرار گرفت و بعد او را کشتند. جزئیات قتل و نحوه تجاوز به این دختر را در کلیپ زیر ببینید. چه دختر زیبا و مظلومی .

آتنا اصلانی تجاوز جنسی

مشاهده کلیپ در زیر

مشاهده کلیپ در زیر:و اما بالاخره آهنگ ترکی غم انگیز برای آتنا اصلانی هم نواخته شد. می توانید این آهنگ را در کلیپ زیر ببینید، بسیار غم انگیز و گوش دادانی است.انسان اشکش در می آید.

مشاهده کلیپ در زیر: و اما نظرات دختران بد حجاب و سوسول ایرانی را درباره اعدام قاتل آتنا اصلانی را ببینید 

 کلیپ سنگ باران کردن خانه قاتل آتنا اصلانی توسط مردم خشمگین، در زیر

کلیپ اقرار قاتل درباره نحوه تجاوز جنسی به آتنا اصلانی، در زیر ببینید این قاتل به چه جنایتی و تجاوزی اقرار می کند.

 آتنا اصلانی تجاوز جنسی

چقدر انسان باید رذل و کثیف باشد و چه قدر از مرتبه انسانیت دور باشد که دست به چنین جنایت هولناکی بزند. کسانی که از شیطان پیروی کنند نتیجه اش همین تجاوز جنسی و آدم کشی است.البته در زمان های قبل هم از این گوته جنایت ها بوده است. قاتل آتنا اصلانی بعد از این که تجاوز به دختر هفت ساله می کند از ترس این که مبادا این دختر او را لو دهد، او را می کشد تا مبادا رسوا شود. به راستی چه علت اصلی باعث شد که آتنا به این وضعیت گرفتار شود؟

آیا مشکل از پدر و مادر آتنا بود که نتوانستند از او خوب محافظت کنند؟ یا مشکل از کثیف بودن و خون آشام بودن و پست بودن قاتل بوده است که این بلا را سر آتنا اصلانی آورد؟

آتنا اصلانی تجاوز جنسی

در تاریخ هم نمونه ای از این جنایات ثبت شده است. اما پدر آتنا اصلانی که فقط می گوید باید قاتل آتنا اصلانی قصاص شود. واقعا هم حق دارد جنایت به این بزرگی نمی شود راحت از کنارش گذشت. آن هم جنایت بر یک دختر هفت ساله که قدرت دفاع از خود ندارد.باید کسانی که این کار وحشیانه کرده اند را به جزای خود رسانید.ما خواهان اجرای صریح قانون درباره قاتل آتنا هستیم.

ناگفته های مادر اسماعیل قاتل آتنا اصلانی+ عکس

مادر قاتل: الان نزدیک ۱۵ روز است که از خانه خارج نشدم از مردم این شهر خجالت می‌کشم، نمی‌توانم حتی برای خرید یک نان از خانه خارج شوم

او صاحب ۷ پسر و یک دختر است که به گفته خودش پس از وقوع این حادثه و انتشار اخبار در شهر پسرانش هر یک به شهری سفر کرده و پارس آباد را ترک کرده‌اند به طوری که از آنها خبری ندارد و تنها دخترش نیز با شنیدن خبر این قتل به قدری شوکه شده که دیگر نمی‌تواند صحبت کند.

این‌ها را می‌گوید و چادرش را بر سرش می‌کشد تا متوجه نگاه همسایه‌ها نشود. گریه امانش را بریده طوری که اشک‌ها اجازه نمی‌دهند که حرف‌هایش را تمام کند. همسایه‌ها نیز از در و پنجره‌های نیمه باز به او خیره شده‌اند.برخی زیر لب می‌گفتند این مادر قاتل  آتنا است و او را با انگشت نشان می‌دادند، برخی هم با گفتن کلماتی مانند بیچاره، بنده ‌خدا و … سعی داشتند با او هم‌دردی کنند.

خشم همسایه‌ها

مادر اسماعیل در حالی که به دیوار خانه همسایه تکیه کرده بود صحبت می‌کرد که در همین حین خانم همسایه او را صدا کرد و از او خواست که از جلوی در آنها کمی آن طرف‌تر برود برای همین مادر اسماعیل رنگ‌رز از ما خواست تا به داخل منزلش برویم که کمی از نگاه‌ها و حرف‌های مردم آرام بگیرد.

وقتی صحبت از روز حادثه می‌شود، می‌گوید: ای کاش لحظه‌ای که پسرم دستانش را جلوی دهان آتنا گذاشته بود، خودش جان می‌داد و می‌مرد. من شرمنده خانواده که نه شرمنده شهر و شرمنده یک کشور شده‌ام.

او می‌گوید: عروسم به تازگی فارغ شده، او مستاجر اسماعیل بود که بعد از حادثه از ترس نگاه‌های مردم شبانه اسباب‌کشی می‌کند و به منزل من می‌آید من هم شرایط مالی خوبی ندارم و حالا با عروسم در یک خانه زندگی می‌کنم.

واکنش های مردم غم زده پارس آباد مغان که بیش از ٢٠ روز تمام در اطراف شهر به دنبال گمشده خویش می گشتند، به این واقعه دور از انتظار نبود. اما در این گیرودار و پس از دستگیری قاتل، آیا هنوز می شود این حق را به مردم داد که آنها به محل کار قاتل یورش ببرند و آنجا را سنگ باران کنند و به آتش بکشانند؟ شاید احساسات و هیجانات مردم داغدیده را نشود به راحتی کنترل کرد، اما آیا می شود قانون را نادیده گرفت؟ از طرفی در این گیرودار، چه تقصیری متوجه خانواده آتنا و سیستم آموزشی کشور است؟ چقدر می توان با اظهارنظرهایی از قبیل اینکه آتنا قربانی پوشش نامناسب بود، هم نوا شد؟ یا اینکه آیا حمله به خانه یا محل کار قاتل می تواند نشانه ای از اطمینان نداشتن مردم به قانون باشد؟

پدرش هنوز خبر ندارد

مادر اسماعیل ادامه می‌دهد: دلم می‌خواهد به منزل آتنا بروم و برایش گریه کنم، اما نمی‌دانم آنها با من چه برخوردی می‌کنند. همسرم هم گوش‌هایش سنگین است و حال خوشی ندارد. از این حادثه خبر ندارد و فکر می‌کند که اسماعیل به دلیل مشغله‌های زیاد کاری به ما سر نمی‌زند. برای آتنا و پسرم پنهانی گریه می‌کنم.

وقتی صحبت از ملاقات با پسرش می‌شود، عنوان می‌کند:‌ اگر به ملاقات بروم، می‌خواهم داغی را که پسرم بر دل ما گذاشته را در صورتم ببیند و از او می‌پرسم لحظه‌ای که این فاجعه را به بار می‌آورد به من، همسرش و فرزندانش فکر نکرد. می‌دانم تمام شهر خون‌خواه پسر من شده‌اند و منتظر اعدام سرم در ملأ عام هستند، برای همین از مسئولان می‌خواهم اجازه دهند دقایقی کوتاه با پسرم دیدار کنم که شاید این دیدار آخرین دیدار ما باشد.

 

تصویر آتنا و قاتلش
آتنا و قاتلش

او می‌افزاید: بعد از اینکه از ملاقات پسر بیایم به مردم شهر قول می‌دهم که در خرابه‌های این شهر به عزای پسر بنشینم و مردم می‌توانند با شور و شادی برای مرگ پسرم شیرینی پخش کنند و شادی کنند، با فاجعه‌ای که پسرم به بار آورده همه مرگش را جشن می‌گیرند

 

پیشنهاد بسیار زشت قاتل آتنا اصلانی به زن دومش

در روزهای دستگیری اسماعیل رنگرز، شیطان پارس آباد بخاطر شکی که ماموران به او داشتند چندین بار خانه و محل کار او برای یافتن ردی از آتنا زیر و رو شد اما کاراگاهان موفق به یافتن چیزی نشدند. در یکی از روزهایی که همسر شیطان پارس آباد برای ملاقات با او رفته بود باخواسته عجیب همسرش روبه رو شد.

اسماعیل رنگرز از او خواست تا بشکه ای را که در پارکینگ خانه قرار دارد از محل خارج کند زیرا آن بشکه حاوی مقداری مواد مخدر است که احتمال دارد ماموران با یافتن موادمخدر برای او دردسر جدیدی درست کنند. همسرش نیز به همراه برادر اسماعیل راهی پارکینگ شدند. البته با توجه به اینکه پارکینگی که شیطان پارس آباد از آن استفاده می کرده در محل خانه وی قرار نداشته است به همین دلیل تا آن روز از چشم ماموران پنهان مانده بود.

زمانی که وارد پارکینگ شدند بوی نامطبوعی در محل پیچیده بود به همین دلیل همسر شیطان پارس آباد از برادر همسرش خواست هر چه سریع تر بشکه آبی رنگ را از آنجا خارج کند. زمانی که برادر قاتل اسماعیل در بشکه را باز می کند با تارهای موی یک دختربچه مواجه می شود، بیشتر که بررسی می کند متوجه می شود که جسد یک دختربچه که دست و پاهایش شکسته و پوستش سیاه و کبود شده داخل آن قرار دارد.

قاتل آتنا برای اینکه جسد بوی تعفن نگیرد، او را در سرکه نگه داشته بود، برای همین تمام موهای آتنا ریخته بود و برای اینکه بتواند آتنا را درون ساک پنهان کند پاها و کمر آتنا را می‌شکند و درون ساک می‌گذارد، برای همین ماموران آگاهی و پزشکی قانونی به ما گفتند اجازه ندهیم پریناز و بهنام جسد آتنا را ببینند.

همسر شیطان پارس آباد با دیدن این صحنه تاب نیاورد و با بازپرس پرونده تماس گرفت و موضوع را با آن ها در میان گذاشت.در ادامه تیمی از ماموران آگاهی راهی خانه اسماعیل شدند و جسد را خارج کردند. شیطان پارس آباد تاکنون به قتل  سه نفر اعتراف کرده است اما با این وجود تحقیقات در خصوص جنایات وی همچنان ادامه دارد.

مردم شهر، اسماعیل رنگرز را حالا به عنوان قاتل سریالی می‌شناسند که چندین قتل انجام داده که تنها به تعدادی از آنها اعتراف کرده است.

برخی می‌گویند رنگرز آن روز حادثه قصد داشته که پسردایی آتنا (کودک ۱۰ ساله) را نیز همراه با آتنا بدزدد و طعمه خود کند که مهدی بداخشان، پسردایی آتنا در‌ این‌باره می‌گوید: اسماعیل رنگرز هیچوقت با کسی صحبت نمی‌کرد، اما آن روز به من گفت اگر مشتری برایش لباس آورد آن را نگه دارم که در ازای آن کار لباس‌های من را رایگان رنگ خواهد کرد، من از این موضوع بسیار خوشحال شدم و منتظر شدم تا مشتری‌ها بیایند و لباس‌ها را برای رنگرز جمع کنم، اما وقتی خبر گم شدن آتنا در شهر پیچید و ما درگیر پیدا کردن آتنا شدیم، نقشه‌های رنگرز برای من نقش بر آب شد

نظر پدر و مادر آتنا درباره مجازات قاتل آتنا چیست؟

خبرنگاری به سراغ پدر و دایی آتنا اصلانی در کنار مزارش رفته اند تا از آنها درباره چگونگی مجازات قاتل آتنا بپرسند،‌اینکه آیا سریع تر خواهان مجازات او هستند یا اینکه نیاز به زمان بیشتری برای فکر دارند و پاسخ پدر و دایی آتنا فقط یک جمله است که با قاطعیت تمام بیان می شود و آن هم اینکه :ما خواستار اشد مجازات در سریع ترین زمان ممکن برای این قاتل هستیم.

قتل زن جوان قبل از کشتن «آتنا»

فرمانده انتظامی استان اردبیل دیروز جزئیات تازه‌ای از اعتراف‌های عامل قتل «آتنا» ی ۷ ساله را تشریح کرد. سردار حسین عبدی، گفت:روز۲۸ خرداد و به‌دنبال اعلام گم شدن دخترک ساکن خیابان پزشکان شهرستان پارس آباد به پلیس، پرونده‌ای در این باره در اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تشکیل و تیمی مجرب مسئولیت رسیدگی به پرونده و کشف ماجرا را بر عهده گرفت.

در تحقیقات مقدماتی مشخص شد دختر بچه روز حادثه هنگام بازی در حوالی محل کار پدرش مفقود شده است.

بنابراین پس از بازبینی فیلم‌های ضبط شده از محل مفقودی و بررسی‌های تخصصی و تحقیقات جامع میدانی، فردی که در شغل رنگرزی فعالیت داشت و همسایه شغلی پدر آتنا بود به‌عنوان مظنون دستگیر و برای بازجویی به پلیس آگاهی انتقال داده شد. در جریان تحقیقات برادر و همسر مظنون با حضور در پلیس آگاهی اطلاعاتی را در خصوص فعالیت‌های مجرمانه این مرد رنگرز ارائه دادند که مشخص شد مظنون به گفته خودش مقادیری مواد مخدر دریک بشکه پلاستیکی در پارکینگ منزل مسکونی‌اش جاسازی کرده است.

بنابراین با اعزام مأموران به محل و انجام بازرسی‌های لازم، کارآگاهان پلیس آگاهی با جسد «آتنا» در بشکه پلاستیکی روبه‌رو شدند. متهم در بازجویی‌های پلیسی به قتل دختربچه معصوم پارس آبادی و همچنین قتل زن دیگری در سال ۹۱ اعتراف کرده وتحقیقات تخصصی از او همچنان ادامه دارد.

در صورت ادامه‌ی چنین جرایمی در جامعه و عدم انجام اقدامات لازم در این زمینه، بی‌تردید به زودی شاهد بحرانی خاص و فراگیر به نام “کودک‌آزاری” خواهیم بود که آسیب‌های غیرقابل بجرانی را به دنبال خواهد داشت؛ آسیب‌هایی که نه تنها یک فرد و یک خانواده، که جامعه و کشور را متضرر خواهد ساخت. پس بر مسئولین مربوطه ضروریست تا با رفع مشکلات قانونی و تسهیل در رسیدگی به چنین پرونده‌هایی در کنار آموزش‌های لازم، جامع و فراگیر به کودکان و نوجوانان، سدی بزرگ در برابر این حوادث دلخراش ایجاد نمایند.

شکایت خانواده آتنا اصلانی از تتلو خواننده معروف

خانواده دختر هفت ساله ای به نام آتنا که یک ماه پیش به قتل رسیده بود، از هنرمندان خواستند تا آن‌ها را درشکایت علیه امیر تتلو، خواننده رپ معروف حمایت کنند. معلوم نیست این اقدام به چه علت صورت گرفته است؟ آیا خانواده آتنا اصلانی می گویند که قتل آتنا به خاطر امیر تتلو بوده است؟ یا حرفی دیگر می زنند و اصلا قتل فرزندانشان ربطی به امیر تتلو ندارد.

آیا قاتل آتنا سنگسار خواهد شد؟

به گزارش سایت داناکده، نورالله عزیز محمدی با اشاره به اشد مجازاتی که برای قاتل آتنا اصلانی در نظر گرفته می‌شود، اظهار کرد: اگر تجاوز منجر به زنا صورت گیرد، فرد متجاوز به اعدام محکوم می‌شود. به گفته وی حکم تجاوز به عنف هم در قانون اعدام در نظر گرفته شده است.
قاضی بازنشسته درباره حکم در نظر گرفته شده برای قتل توضیح داد: اگر در خصوص پرونده آتنا تنها جرم، قتل اثبات شود، قاتل به قصاص محکوم می‌شود.عزیز محمدی تاکید کرد که اگر فردی که مورد تجاوز قرار می‌گیرد باکره باشد در قانون برای او مهر‌المثل هم در نظر گرفته شده است.

دو روز کمین شیطانی برای شکار «آتنا»

وقتی جسد پیدا شد، دیگر «اسماعیل» رنگرز چاره‌ای جز اعتراف نداشت. او به مأموران گفت: «دو روز بود که در فکر شکار آتنا بودم. وقتی برای آب خوردن آمد او را گرفتم. با یک دست دهانش را گرفته بودم و فشار می‌دادم که صدایش درنیاید. با دست دیگرم کشان کشان او را به اتاق پشتی کارگاه بردم. آنجا خفه‌اش کردم. می‌دانم کاری که کردم و آتنا را کشتم حکمش فقط اعدام است.»رنگرز قاتل ساعت ۲ نیمه شب روز گمشدن آتنا، در خلوت خیابان به کارگاه بازگشته بود و با قرار دادن پیکر نحیف و بی‌جان دخترک درون یک ساک دستی، جسد را از کارگاه به پارکینگ مخوفش انتقال داده بود.

 دو روز کمین شیطانی و پست برای شکار «آتنا»

وقتی جسد پیدا شد، دیگر «اسماعیل» رنگرز چاره‌ای جز اعتراف نداشت. او به مأموران گفت: «دو روز بود که در فکر شکار آتنا بودم. وقتی برای آب خوردن آمد او را گرفتم. با یک دست دهانش را گرفته بودم و فشار می‌دادم که صدایش درنیاید. با دست دیگرم کشان کشان او را به اتاق پشتی کارگاه بردم. آنجا خفه‌اش کردم. می‌دانم کاری که کردم و آتنا را کشتم حکمش فقط اعدام است.»رنگرز قاتل ساعت ۲ نیمه شب روز گمشدن آتنا، در خلوت خیابان به کارگاه بازگشته بود و با قرار دادن پیکر نحیف و بی‌جان دخترک درون یک ساک دستی، جسد را از کارگاه به پارکینگ مخوفش انتقال داده بود.

خانواده آتنا می خواهند با رئیس جمهمور ملاقات کنند.

درباره شغل پیشنهادی دولت به پدر آتنا، گفت: این مساله فعلا در حد پیشنهاد است. پدر آتنا معتقد است که تا زمان قصاص قاتل آتنا به هیچ شغلی مشغول نخواهد بود در حالی که وضعیت مالی آنها اسفناک است. بنا شده است که پدر آتنا در شرکت کشت و صنعت پارس یا مغان مشغول به فعالیت شود، اما ما درخواست داریم که پدر آتنا به صورت رسمی در یکی از این شرکت‌ها استخدام شود.نماینده حقوقی و قانونی خانواده آتنا در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد: خانواده آتنا بی‌صبرانه مشتاق دیدار با رئیس‌ جمهوری هستند.

شکایت خانواده آتنا از امیر تتلو

به گزارش گروه داناکده: امین جباری، وکیل خانواده آتنا اصلانی درگفت وگو با خبرنگار رکنا ضمن تایید موضوع شکایت قضائی از امیرحسین مقصودلو(تتلو) در خصوص علت این شکایت بیان کرد: این شکایت بخاطر توهین های ناروای وی به خانواده آتنا اصلانی و تشویش اذهان عمومی مردم منطقه با انتشار مطالبی نامربوط و توهین آمیز بوده است.
وکیل خانواده آتنا اصلانی در ادامه افزود: تتلو علت اصلی قتل و تجاوز  را بی حجابی و بی عفتی آتنا و مادرش دانسته است و این گونه سبب هتک حیثیت خانواده آتنا و زیر سئوال بردن فرهنگ منطقه شده است.
وی خاطرنشان کرد: این شکایت علاوه بر بعد خصوصی که دارد، بعد ملی نیز دارد، زیرا این توهین فقط شامل خانواده آتنا نشده و تمام کشور از این توهین ناروا متاثر شده است.
جباری اذعان کرد: در این خصوص بیانیه ای تدوین شده که تاکنون توسط ۶۰ نفر امضا شده است، این بیانیه در روزهای آتی تقدیم دادستان محترم تهران خواهد شد تا به اتهام وی رسیدگی شود

 

دیگر لینک ها

زنده به گور کردن یک دختر زیبا توسط پدر و برادر خود

رقص زن هندی در برنامه دور همی پخش شده از صدا و سیما با حضور مهران مدیری

صحنه های بسیار وحشتناک از عواقب گاو بازی

کلیپ پیرمرد عصبانی که با چکش شیشه های بانک ملی را خرد کرد

وقتی زن گیس بلند و زیبا توسط راننده خسته زیر گرفته می شود

مهران مدیری عاشق دختر می شود. کشیده خوردن مهران از دختری

عاقبت شوخی جنسی با دختر رزمی کار در آسانسور

اظهار نظر جنجالی مهران مدیری درباره هنرمندان، بازیگران و دخترش

کلیپ دختر زیبای کرد تک تیر انداز ضد داعشی

کلیپ لحظه جنایات تروریست های داعشی در اهواز

وقتی سگ پلیس مجرم را لخت از ماشین بیرون می آورد و تکه تکه می کند

پسران تهرانی که دقیقا مثل دختر هستند و خود فروشی جنسی می کنند

وقتی تمساح، دختر جوان و زیبا را می بلعد.

وقتی پلنگ با یک ترفند تمساح را شکار می کند

دوقلوهای دختر بهم چسبیده آمریکایی بیست ساله

کلیپ دختر زیبا که شماره موبایلش رو روی ماشین ها می نوشت

وقتی بچه شیر روی دختر جوان و برهنه ادرار می کند

دختر بازی و چشم چرانی مهران غفوریان در برنامه تلویزیونی

وقتی راسو برای شکار، خرگوش را هیپنوتیزم می کند.

دختری که ریش دارد و مورد اذیت جنسی واقع می شود

پیشگیری از پوکی استخوان با چند دستور آسان طب سنتی

کلیپ زن بسیار عجیبی که وقت استرس سنگ می خورد تا آرام شود

دزدی مسلحانه از بانک خصوصی ایرانی به روشی خیلی مسخره و خنده دار

ورود سگ به برنامه زنده خبری و ترس زن خبرنگار روس

10+

درباره ی کلیپ سرا

کانال تلگرام سایت: https://telegram.me/danakadeh

6 دیدگاه

  1. تشکر از مطلب خوب شما راستی که بعضی افراد چقدر وحشی هستند که با هم نوع خود این رفتار را می کنند.!!!!!!!!

  2. یکی از علت های تجاوز به دیگران این است که در محیط خانه جر و بحث های بی مورد و عدم ارضا شدن زوجین است

  3. آتنا در واقع قربانی هوس افراد مسخره و بی جنبه واقع شد

  4. لعنت به ذات پستت اسماعیل . چ طور ممکنه انقدر بیرحم بود؟ واقعا شکه اوره. شکستن کل بدنش و قرار دادنش توی ساک!! خیلی وحشتناکو درد اوره خیلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای قرار گرفتن شکلک در نظرات روی شکلکها کلیک کنید تا nر متن قرار بگیرند.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurse